Kategórie
Zdravie

ActioComfort – gél na bolesť kĺbov

ActioComfort
PRESTAŇTE TRPIEŤ BOLESŤOU KĹBOV!

✔ UĽAVUJE od bolesti kĺbov
✔ REDUKUJE zápal
✔ RÝCHLA obnova svalov
✔ ZVYŠUJE celkovú mobilitu

Prehľad ActioComfort gél na bolesť kĺbov. Teraz o tomto produkte na internete nie je veľa informácií, preto sme sa rozhodli podrobne vám povedať o všetkých výhodách a nevýhodách jeho použitia. Táto publikácia bude užitočná najmä pre ľudí, ktorí majú problémy so zápalmi kĺbov alebo sú náchylní na prejavy podobných ochorení pohybového aparátu. Pokúsime sa urobiť objektívnu analýzu tohto balzamu, popísať prospešné vlastnosti zložiek obsiahnutých v zložení a posúdiť pravdepodobnosť, ako môže tento produkt pomôcť pri riešení niektorých chorôb. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že tu vyjadrený názor je čisto objektívny a nemožno ho vnímať ako náhradu za liečbu predpísanú lekárom. Ak sa u vás alebo u vašich rodinných príslušníkov objavia príznaky bolesti a zápalu kĺbov, určite vyhľadajte odbornú lekársku pomoc. Odporúčame každému, kto má záujem o ActioComfort dodávka, prečítať si informácie až do konca.

ActioComfort – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Po pozornom prečítaní ActioComfort popis na oficiálnej webovej stránke, prvá vec, ktorá vás upúta, je, že gél neobsahuje chondroitín a glukozamín. Ide o klasické zložky, ktoré sa nachádzajú v 99% kozmetických prípravkov a doplnkov stravy na podporu kĺbov. Výrobca tvrdí, že toto rozhodnutie bolo premyslené, keďže dodnes neexistujú presné údaje z klinických štúdií, ktoré by mohli potvrdiť alebo vyvrátiť vplyv chondroitínu a glukozamínu na proces regenerácie kĺbov.

Namiesto toho nám ponúkame tieto zložky: čistý kolagén, propolis, extrakt z arniky a konopný olej. Pozrime sa bližšie na užitočné vlastnosti každého z nich.

Kolagén.

Podľa popisu na stránke predajcu obsahuje najčistejší kolagén (viac ako 99 %) ActioComfort krém proti zápalu kĺbov. Ide o prírodný spojovací materiál, ktorý má zásadný vplyv na tvorbu akejsi siete, ktorá je akousi kostrou pre chrupavku. Práve nedostatočná tvorba kolagénu v tele je považovaná za jeden z hlavných dôvodov poklesu elasticity a deštrukcie chrupavkového tkaniva. Vďaka vysokej hladine kolagénu telo minimalizuje akékoľvek riziká spojené so zápalom kĺbov, artritídou, osteochondrózou, natiahnutím svalov a väzov alebo deštrukciou kostí. Kolagén pomáha zvyšovať elasticitu kĺbov a robí ich odolnejšími pred namáhavou fyzickou aktivitou.

Konopný olej.

Actio Comfort na liečenie artritídy obsahuje konopný olej. Táto zložka je zdrojom polynenasýtených mastných kyselín, ktoré hrajú dôležitú úlohu v prevencii a liečbe bolestí kĺbov a chrbtice. Vysoký obsah omega-3, omega-6 a omega-9 mastných kyselín, ako aj vitamínov a stopových prvkov v konopnom oleji pôsobí na organizmus regeneračne, protizápalovo a analgeticky. Kyselina α-linolová tiež zlepšuje vstrebávanie vápnika a užitočných vitamínov, posilňuje kosti a svalové vlákna.

Propolis.

Pôsobí antibakteriálne, urýchľuje regeneráciu poškodených buniek chrupavky a spojivového tkaniva. Omladzuje štruktúru kostí a väzov, urýchľuje metabolizmus a zlepšuje lokálny krvný obeh. Urýchľuje rekonvalescenciu po zlomeninách alebo zraneniach. Stimuluje produkciu synoviálnej tekutiny pre intenzívnejšiu lubrikáciu kĺbov.

Extrakt z arniky.

Spúšťa proces regenerácie chrupavky, obnovuje kĺbové tkanivo a zvyšuje elasticitu. Zlepšuje pohyblivosť a pomáha zbaviť sa meteorologickej závislosti kĺbov na zmenách počasia.

Zhrnutie: Po dôkladnej analýze zoznamu zložiek, ktoré tvoria balzam, sme nenašli chemické ani syntetické prísady. Predbežným záverom je, že použitie tohto vzorca môže byť bezpečné z hľadiska možných vedľajších účinkov alebo tolerancie na jednotlivé zložky gélu. Napriek tomu vám odporúčame koordinovať používanie tohto lieku so svojím lekárom.

Kde nájdem ActioComfort Slovensko?

Pri hľadaní tohto gélu sme navštívili viac ako 20 rôznych lekární, no nenašli sme ho na sklade. To nám umožňuje vychádzať z predpokladu, že ActioComfort lekáreň sa nepredáva a tovar získate len priamo od výrobcu vyplnením online prihlášky na internete.

Kedy môžeme očakávať zlepšenie?

Po prečítaní viac ako 50 recenzií tých, ktorí už spravili ActioComfort objednať, môžeme vyvodiť nasledujúce závery. Po prvé, produkt je v mnohých ohľadoch v súlade s deklarovanými prospešnými vlastnosťami. Po druhé, hmatateľné zlepšenia možno vidieť po 2-3 procedúrach. Po tretie, na konsolidáciu dosiahnutého výsledku je veľmi dôležité absolvovať celý kurz, ktorého trvanie je najmenej 30 dní.

Zhrnutie: Ak sa rozhodnete pre ActioComfort kúpiť na Slovensku, kontaktujte iba oficiálneho dodávateľa danej položky. V tomto prípade je tu šanca získať originálny produkt a tiež -50% zľava na nákup. Aktuálna ActioComfort cena bude uvedená v popise.