Kategórie
Zdravie

Alfagen – prírodný gél na zväčšenie penisu

GÉL PRE SEBAVEDOMÝCH MUŽOV

✔ 100% PRÍRODNÝ VÝROBOK
✔ BUDETE SPOKOJNÍ
✔ ZASLÚŽENÁ REPUTÁCIA
✔ NIKTO SA NEDOZVIE

Odborníci dávajú rôzne odporúčania, ako používať miestne kozmetické výrobky na rast mužského penisu. Na zvýšenie účinnosti postupov andrológovia odporúčajú kombinovať použitie gélu alebo krému s ďalšími masážnymi technikami alebo cvičeniami zameranými na predĺženie dĺžky penisu a zvýšenie náplne kavernóznych tkanív krvou. Ak ste nikdy nepoužívali krém na zväčšenie penisu, sme si dobre vedomí skepsy v súvislosti s týmto druhom tovaru. Nerobme však predčasné závery a skúsme pochopiť túto problematiku z pohľadu vedy.

Zoberme si napríklad jeden z najpopulárnejších produktov tohto roku na trhu – Alfagen prírodný gél na zväčšenie penisu. Predajca tohto produktu sľubuje, že ak si gél nanesiete 1-2 krát každý deň, môžete za 1 mesiac zväčšiť veľkosť až na +6 cm! Je to pravda alebo nie? Začnime odpovedať na všetky otázky v poriadku.

Alfagen – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Až donedávna sa vedou verilo, že mužský pohlavný orgán má svoju konečnú fázu rastu a vývoja, ktorá končí koncom puberty. Ale nedávne klinické štúdie ukázali, že asi u 70% mužov zostáva penis malý, pretože je narušená cirkulácia panvových orgánov. Príčinou môžu byť určité faktory: nadváha, sedavý životný štýl, nízka hladina mužských hormónov v tele alebo nepravidelný sex. Účinok určitých rastlinných extraktov a vitamínov môže súčasne vyvolať úplné rozšírenie mäkkých tkanív corpus cavernosum na jeho fyziologické maximum. Vďaka tomu môže takmer každý muž skutočne zväčšiť veľkosť svojho orgánu o 2 – 5 cm, v závislosti od individuálnych parametrov a okolností.

Takto funguje Alfagen intímny gél pre mužov. Prírodný vzorec obsahuje bezpečnú kombináciu zložiek a stopových minerálov, ktoré pomáhajú stimulovať expanziu krvných ciev vo vnútri penisu. To vám umožní zvýšiť prietok krvi a naplniť ju všetkými najmenšími bunkami kavernózneho tkaniva.

Veda o rozšírení penisu:

Je to hubovité tkanivo ukryté v bielej membráne vo vnútri mužského penisu. Prechádza ním obrovské množstvo krvných ciev a kanálov, ktoré sú v čase erekcie naplnené krvou. Je to kvôli plneniu kavernózneho tkaniva v čase sexuálneho vzrušenia, že falus napučiava a zväčšuje sa. Ako každé iné tkanivo v tele, aj krvné cievy vo vnútri penisu sú schopné reagovať na účinky určitých účinných látok. Pomocou metódy Alfagen zväčšenie penisu bez chirurgického zákroku ich môžete rozšíriť na 40% pôvodnej flotácie. Vďaka tomu môžete dosiahnuť pevnú erekciu a čo najväčšiu veľkosť vášho orgánu.

Alfagen popis nám hovorí, že gél sa najlepšie nanáša 20 minút pred zamýšľaným stykom. Pre správne použitie odporúčame prečítať si podrobné pokyny s ilustráciami a podrobným zoznamom akcií. Naneste malé množstvo gélu na dlaň a jemne rozotrite po celej dĺžke penisu. Úplná absorpcia zvyčajne trvá od okamihu aplikácie nie viac ako 5 minút. Účinok brnenia a začervenania sa pozoruje po niekoľkých minútach a trvá dlho. Tieto pocity sú spojené s prietokom krvi do penisu.

Prečo mnoho odborníkov odporúča Alfagen kúpiť na Slovensku? Existuje niekoľko kľúčových výhod tohto produktu:

  • Zloženie gélu je úplne prirodzené, nemá škodlivý alebo agresívny účinok na pokožku predkožky alebo hlavy penisu.
  • V 90% prípadov po 1 mesiaci používania gélu užívatelia pozorujú skutočné zväčšenie dĺžky a hrúbky svojho orgánu.
  • Názor odborníkov z rôznych oblastí medicíny na tento výrobok dokazuje jeho vysokú účinnosť a bezpečnosť použitia.
  • V porovnaní s cenníkom ktorejkoľvek kliniky estetickej chirurgie, ktorá vám môže ponúknuť operáciu na zväčšenie penisu, je Alfagen cena výrazne lacnejšie.
  • Krém sa môže používať ako hlavný alebo doplnkový spôsob na zvýšenie erekcie a predĺženie pohlavného styku.
  • Mnoho dievčat tvrdí, že sa cítia počas sexu oveľa príjemnejšie po tom, čo partner začal používať tento gél.
  • Ak sa hanbíte opýtať Alfagen lekáreň, je možné si tento gél objednať anonymne cez internet.
  • Dôverné Alfagen dodávka vykonáva kuriér, ktorý netuší, čo je v balíku.

Upozorňujeme, že nie sme predajcovia a nerobíme reklamu Alfagen Slovensko. Táto recenzia bola pripravená špeciálne pre tých mužov, ktorí majú pochybnosti o vhodnosti použitia konzervatívnych metód na zväčšenie penisu. Sme dôrazne proti použitiu chirurgickej metódy, pokiaľ to neodporučí lekár z dôvodu vrodených alebo získaných anomálií vo vývoji penisu.

Odborníci tvrdia, že v 9 z 10 prípadov na radikálne riešenie všetkých sexuálnych problémov stačí pridať k pôvodnej veľkosti iba 2 – 3 cm. A to sa dá dosiahnuť, aj keď len za Alfagen objednať.