Kategórie
Zdravie

Auto Fan – Solárny automobilový klimatizátor

Tactic Pants
SOLÁRNY AUTOMOBILOVÝ KLIMATIZÁTOR

✔ Čierna farba
✔ Veľkosť: 14,5 / 11/6 cm
✔ Hmotnosť: 292 gramov
✔ Veľkosť balenia: 15,5 / 12/9 cm

Auto Fan Solárny automobilový klimatizátor vám pomôže udržať vaše auto v chlade, aj keď je zaparkované. Jedinečné zariadenie je vybavené vstavanou solárnou batériou, ktorá umožňuje fungovanie chladiaceho systému bez vybitia batérie. Tento ventilátor má pohodlný montážny systém, nezaberá veľa miesta a neprekáža pri jazde. To je prípad, keď sa môžete vrátiť k vychladenému autu na parkovisku aj v ten najhorúcejší letný deň. Pohodlný tvar, kompaktné rozmery, nízka hmotnosť a doplnkové funkcie poskytujú najpohodlnejšie používanie zariadenia bez dodatočnej inštalácie alebo ťažkostí.

Auto Fan – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Každý majiteľ auta sa ocitol v takejto nepríjemnej situácii: vonku je horúce počasie a nie je možnosť zaparkovať auto v tieni. Ak ho necháte v otvorenom priestore, vytvoríte v kabíne skleníkový efekt. Čím dlhšie je auto zatvorené, tým vyššia bude teplota v kabíne. V určitom okamihu môže situácia dospieť do kritického štádia, keď sa plastové prvky interiéru alebo predmety ponechané na sedadle začnú topiť alebo vypúšťať škodlivé žieravé výpary. Preto všetci odborníci odporúčajú pri otváraní dverí auta stojaceho na slnku maximálne vetrať a vyvetrať interiér na niekoľko minút. Ale to nie je vždy výhodné a aj po takýchto akciách je teplota vo vnútri stále vysoká, čo znižuje komfort jazdy.

AutoFan automobilový klimatizátor je inovatívne riešenie pre všetkých majiteľov áut. Toto zariadenie má špeciálny ventilátor so zabudovanou solárnou batériou, ktorý pomáha cirkulácii vzduchu vo vnútri auta aj pri vypnutom motore a odstavenom aute. Vďaka tomu, že je v tomto prípade použitý externý zdroj energie, chod ventilátora nijako neovplyvňuje batériu a nevybíja ju. Za slnečného a horúceho počasia bude ventilátor bežať tak dlho, ako je potrebné na udržanie príjemnej teploty. Okrem toho sa v niektorých prípadoch môžu stať Auto Fan klimatizátor alternatívou k štandardnému klimatickému systému vo vašom aute, znížiť spotrebu paliva a zabrániť zaťaženiu generátora.

Auto Fan popis:

Ako to funguje?

Ventilátor spustí proces cirkulácie vzduchu, ktorý vedie k prirodzenému chladeniu. To pomáha stabilizovať teplotu vo vnútri auta a vytvára príjemné prostredie na pobyt vo vnútri.

Čo je známe o samotnom modeli?

Zariadenie má kompaktné rozmery – 145/110/60 mm. S celkovou hmotnosťou 292 g je tento model klimatizácie najvhodnejší na použitie v akomkoľvek vozidle. Inštalácia sa vykonáva pomocou lepiacej pásky, ktorá sa pripevní na čelné sklo kdekoľvek. Systém autonómnej prevádzky podporuje proces chladenia počas jazdy alebo parkovania auta.

Hlavné dôvody, prečo každý z vás dlhuje Auto Fan objednať?

Zariadenie využíva solárnu energiu – najčistejší a najviac obnoviteľný zdroj energie. Vďaka pohodlnému montážnemu systému je možné zariadenie namontovať na akékoľvek sklo v priebehu niekoľkých minút a to si nevyžaduje ďalšie nástroje alebo vybavenie. Technológia je čo najjednoduchšia, ale účinná. So všetkými výhodami je Auto Fan cena niekoľkonásobne lacnejšie ako iné existujúce analógy. Na internete už nájdete tisíce dobrých zákazníckych recenzií tohto ventilátora. To dáva ďalšiu nádej, že riešenie Auto Fan kúpiť na Slovensku bude určite správne.

Ako používať:

  • Pripevnite montážnu pásku na povrch ventilátora podľa pokynov v návode.
  • Spustite okno asi o 3-4 cm.
  • Nainštalujte pásku na vhodné miesto.
  • Odstráňte zvyšky pásky nožom alebo nožnicami.
  • Spustite ventilátor pomocou špeciálneho tlačidla.

Nájsť predaj Auto Fan obchod je veľmi ťažké. Napriek vysokému dopytu tento model stále nie je široko dostupný v obchodoch alebo supermarketoch. Preto je jedinou skutočnou cestou k získaniu tohto originálneho zariadenia oficiálna stránka výrobcu. Vždy tam získate podrobné informácie o produkte, vlastnostiach, cene a spôsobe aplikácie. Auto Fan dodávka sa vykonáva v celej krajine čo najskôr. Za balík môžete zaplatiť, keď ho dostanete do rúk a uistíte sa, že zariadenie funguje.

Informácie poskytnuté na kontrolu. Tento produkt nepredávame ani neposkytujeme servis. Pre viac informácií o Auto Fan Slovensko využite ponuku oficiálnej stránky. Odporúčame tiež, aby ste pri telefonáte položili svoje otázky konzultantovi call centra.