Kategórie
Zdravie

Bioretin – krém proti vráskam

Perfektná pleť po prvom použití

✔ Vyhladzovanie VRÁSOK
✔ Prinavrátenie PRUŽNOSTI
✔ Lifting TVÁRE

Bioretin krém proti vráskam je prírodne vyvážený komplex pre starostlivosť o pleť. Prípravok je vysoko účinný pri potláčaní prvých príznakov starnutia a pri ochrane pokožky pred vplyvmi prostredia. Prirodzené zloženie vitamínov a mikroživín je vybrané tak, aby nielen skrývalo viditeľné znaky, ale aj spôsobovalo zhoršenie epidermy. Klinické štúdie ukazujú, že receptúra je ideálna na opravu a aktualizáciu poškodených dermis buniek. Aj napriek veku budete môcť získať späť stratenú kontúru tváre, vyzerať mladšie a atraktívnejšie. Vzorec je jedinou alternatívou plastickej chirurgie alebo bolestivých kozmetických injekcií Botoxu.

Bioretin – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Starnutie je jednou z najväčších obáv každej ženy. Zmeny veku pokožky tváre súvisiace s vekom sa prejavujú predovšetkým a nepriaznivo ovplyvňujú vzhľad a príťažlivosť. Použitie make-upu môže problém maskovať, ale nevyrieši ho. Aby pokožka znovu vyzerala mlado a krásne, potrebuje kolagén a vitamíny. V dôsledku rozsiahleho výskumu boli európski vedci schopní syntetizovať prirodzený vzorec vysokej účinnosti proti starnutiu. Na základe tohto vzorca bol vytvorený krém na omladenie pleti. Jedná sa o viaczložkovú kozmetiku pozostávajúcu zo 100% bylinných prísad. Tento produkt má pozitívny účinok a odstraňuje faktory predčasného starnutia na bunkovej úrovni. Od prvých dní používania krému je pozorovaný pokles vrások, vyhladenie záhybov vsola a vyhladenie pleti. Výživové zložky kozmetiky stimulujú produkciu elastínu a kolagénu, zvyšujú ochranné vlastnosti pred priamym slnečným žiarením. Pretože Bioretin cena je veľmi ziskový, každý si môže túto starostlivosť o pleť dovoliť.

Popis:

Produkt je dodnes zaradený medzi TOP 5 najlepších kozmetických výrobkov na európskom trhu a je schválený poprednými odborníkmi a kozmetológmi. 25% nárast predaja od začiatku tohto roka naznačuje, že krém skutočne spĺňa deklarované prospešné vlastnosti a pomáha spomaľovať výskyt vrások.

Uvádzame niekoľko základných dôvodov, prečo by ste mali platiť Bioretin objednať:

  • Úplne prirodzené zloženie: beta-karotén, lecitín, zdravé mastné kyseliny, kyselina hyalurónová, komplex vitamínov A, D a E.
  • Mäkký a bezbolestný účinok.
  • Žiadne vedľajšie účinky.
  • Jednoduché použitie.
  • Rýchly a stabilný výsledok.
  • Výhodná cena.

Klinické štúdie potvrdili, že Bioretin krém proti starnutiu má pozitívny vplyv na stav kože. Testovania sa zúčastnila skupina 1 550 žien vo veku 31 až 67 rokov. Po 14 dňoch denného používania krému sa vrásky na obočí znížili o 77%, výrazné vrásky o 89%. Koža začala vyzerať mladšie u 98% subjektov. Vedecky potvrdené zvýšenie produkcie kolagénu o 78%.

Odborné hodnotenie:

V posledných desaťročiach boli tisíce žien nútené prijať injekcie Botox alebo plastickú chirurgiu, aby si udržali mladosť. Dnes sa objavil nový trend – prírodná starostlivosť o pokožku doma. Veda dosiahla takú vysokú úroveň, že sa teraz objavilo veľa organických krémov s vysokým účinkom proti starnutiu. Bioretin Slovensko považujem za jeden z najlepších produktov v mojej kategórii. Jedná sa o jedinečný komplex navrhnutý odborníkmi a zaručujúci vynikajúci výsledok. Vďaka vysokému obsahu kyseliny hyalurónovej a kolagénu krém vyživuje a regeneruje pokožku na bunkovej úrovni. S výsledkami boli spokojní mnohí klienti, ktorým som odporúčal túto kozmetiku. Upozorňujeme, že Bioretin lekáreň sa nepredáva. Na oficiálnej stránke si objednám krém.

Spôsob aplikácie:

Pripravte si pokožku na začiatok procedúry – umyte si tvár teplou vodou a osušte uterákom. Naneste malé množstvo krému na oblasť tváre a krku. Jemne roztiahnite prsty rovnomerne po celom povrchu a vyhnite sa kontaktu s očami. Nechajte pôsobiť 10-15 minút bez oplachovania. Odporúča sa aplikovať krém dvakrát denne – ráno a pred spaním. Minimálna dĺžka kurzu je od 30 dní.

Výrobok je určený iba pre osoby staršie ako 18 rokov. Nepoužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Pred použitím kozmetiky sa poraďte s odborníkom.

Tento produkt nepredávame, ale my vám pomôžeme Bioretin kúpiť na Slovensku. Kliknite na odkaz na oficiálnu webovú stránku výrobcu, nechajte žiadosť a získajte originálny krém s doručením do domu. Platba sa uskutoční až po prevzatí produktu do vašich rúk. Dodávateľ prísne monitoruje kvalitu svojho tovaru a poskytuje záruku.

Bioretin dodávka je k dispozícii do 3-5 pracovných dní.