Kategórie
Zdravie

Bioretin – krém proti vráskam

Perfektná pleť po prvom použití

✔ Vyhladzovanie VRÁSOK
✔ Prinavrátenie PRUŽNOSTI
✔ Lifting TVÁRE

Bioretin krém proti vráskam je prírodne vyvážený komplex pre starostlivosť o pleť. Prípravok je vysoko účinný pri potláčaní prvých príznakov starnutia a pri ochrane pokožky pred vplyvmi prostredia. Prirodzené zloženie vitamínov a mikroživín je vybrané tak, aby nielen skrývalo viditeľné znaky, ale aj spôsobovalo zhoršenie epidermy. Klinické štúdie ukazujú, že receptúra je ideálna na opravu a aktualizáciu poškodených dermis buniek. Aj napriek veku budete môcť získať späť stratenú kontúru tváre, vyzerať mladšie a atraktívnejšie. Vzorec je jedinou alternatívou plastickej chirurgie alebo bolestivých kozmetických injekcií Botoxu.

Bioretin – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Starnutie je jednou z najväčších obáv každej ženy. Zmeny veku pokožky tváre súvisiace s vekom sa prejavujú predovšetkým a nepriaznivo ovplyvňujú vzhľad a príťažlivosť. Použitie make-upu môže problém maskovať, ale nevyrieši ho. Aby pokožka znovu vyzerala mlado a krásne, potrebuje kolagén a vitamíny. V dôsledku rozsiahleho výskumu boli európski vedci schopní syntetizovať prirodzený vzorec vysokej účinnosti proti starnutiu. Na základe tohto vzorca bol vytvorený krém na omladenie pleti. Jedná sa o viaczložkovú kozmetiku pozostávajúcu zo 100% bylinných prísad. Tento produkt má pozitívny účinok a odstraňuje faktory predčasného starnutia na bunkovej úrovni. Od prvých dní používania krému je pozorovaný pokles vrások, vyhladenie záhybov vsola a vyhladenie pleti. Výživové zložky kozmetiky stimulujú produkciu elastínu a kolagénu, zvyšujú ochranné vlastnosti pred priamym slnečným žiarením. Pretože Bioretin cena je veľmi ziskový, každý si môže túto starostlivosť o pleť dovoliť.

Popis:

Produkt je dodnes zaradený medzi TOP 5 najlepších kozmetických výrobkov na európskom trhu a je schválený poprednými odborníkmi a kozmetológmi. 25% nárast predaja od začiatku tohto roka naznačuje, že krém skutočne spĺňa deklarované prospešné vlastnosti a pomáha spomaľovať výskyt vrások.

Uvádzame niekoľko základných dôvodov, prečo by ste mali platiť Bioretin objednať:

  • Úplne prirodzené zloženie: beta-karotén, lecitín, zdravé mastné kyseliny, kyselina hyalurónová, komplex vitamínov A, D a E.
  • Mäkký a bezbolestný účinok.
  • Žiadne vedľajšie účinky.
  • Jednoduché použitie.
  • Rýchly a stabilný výsledok.
  • Výhodná cena.

Klinické štúdie potvrdili, že krém proti starnutiu má pozitívny vplyv na stav kože. Testovania sa zúčastnila skupina 1 550 žien vo veku 31 až 67 rokov. Po 14 dňoch denného používania krému sa vrásky na obočí znížili o 77%, výrazné vrásky o 89%. Koža začala vyzerať mladšie u 98% subjektov. Vedecky potvrdené zvýšenie produkcie kolagénu o 78%.

Odborné Bioretin hodnotenie:

V posledných desaťročiach boli tisíce žien nútené prijať injekcie Botox alebo plastickú chirurgiu, aby si udržali mladosť. Dnes sa objavil nový trend – prírodná starostlivosť o pokožku doma. Veda dosiahla takú vysokú úroveň, že sa teraz objavilo veľa organických krémov s vysokým účinkom proti starnutiu. Bioretin Slovensko považujem za jeden z najlepších produktov v mojej kategórii. Jedná sa o jedinečný komplex navrhnutý odborníkmi a zaručujúci vynikajúci výsledok. Vďaka vysokému obsahu kyseliny hyalurónovej a kolagénu krém vyživuje a regeneruje pokožku na bunkovej úrovni. S výsledkami boli spokojní mnohí klienti, ktorým som odporúčal túto kozmetiku. Upozorňujeme, že Bioretin lekáreň sa nepredáva. Na oficiálnej stránke si objednám krém.

Spôsob aplikácie:

Pripravte si pokožku na začiatok procedúry – umyte si tvár teplou vodou a osušte uterákom. Naneste malé množstvo krému na oblasť tváre a krku. Jemne roztiahnite prsty rovnomerne po celom povrchu a vyhnite sa kontaktu s očami. Nechajte pôsobiť 10-15 minút bez oplachovania. Odporúča sa aplikovať krém dvakrát denne – ráno a pred spaním. Minimálna dĺžka kurzu je od 30 dní. Kozmetický výrobok novej generácie.

Výrobok je určený iba pre osoby staršie ako 18 rokov. Nepoužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Pred použitím kozmetiky sa poraďte s odborníkom.

Tento produkt nepredávame, ale my vám pomôžeme Bioretin kúpiť na Slovensku. Kliknite na odkaz na oficiálnu webovú stránku výrobcu, nechajte žiadosť a získajte originálny krém s doručením do domu. Platba sa uskutoční až po prevzatí produktu do vašich rúk. Dodávateľ prísne monitoruje kvalitu svojho tovaru a poskytuje záruku.

Bioretin dodávka je k dispozícii do 3-5 pracovných dní.