Kategórie
Zdravie

BSP Corrector – inteligentný korektor držania tela

Prestaňte sa hrbiť o 14 dní!

✔ Žiadny hrb a žiadny ohnutý chrbát!
✔ Rozvíja chrbtové svaly a svalovú pamäť
✔ Žiadna bolesť chrbtice a panvy
✔ Zlepšenie sexuality teraz aj v budúcnosti

Zakrivenie držania tela, osteochondróza, skolióza a iné choroby majú nebezpečné zdravotné následky. Zhrbený chrbát vyzerá škaredo a môže pokaziť aj tú najideálnejšiu postavu. Ale najväčšou hrozbou je, že zmena chrbtice vedie k silným bolestiam, zovretiu nervov, zhoršenej cirkulácii a tlaku na vnútorné orgány. Odborníci tvrdia, že masáž nedokáže napraviť chrbticu. Úlohou každého masážneho terapeuta je zmierniť akútnu bolesť a normalizovať krvný obeh. Ale akonáhle opustíte masážnu miestnosť, držanie tela sa opäť kríva a príznaky sa vrátia.

Európski vedci strávili niekoľko rokov vývojom inteligentného mechanizmu na podporu správneho držania tela. Vďaka dlhodobým klinickým skúškam a testovaniu sa im podarilo dosiahnuť skutočný vedecký prielom! Dnes chceme predstaviť BSP Corrector inteligentný korektor držania tela. Jedná sa o úplne nový prístup k prevencii a liečbe skoliózy a osteochondrózy, ako aj k udržaniu dokonale plochého držania tela v každom veku.

BSP Corrector – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Dnes v každej lekárni nájdete rôzne typy opaskov a remienkov na korekciu držania tela. Všetky majú ale nízku účinnosť, pretože nie sú schopné signalizovať v okamihu, keď sa zhrbíte alebo pokrčíte chrbticu. Prečo sú BSP Corrector pre správne držanie tela oveľa efektívnejšie ako tradičné liečby? Jedná sa o inovatívnu technológiu vybavenú špeciálnym snímačom zakrivenia. Len čo postoj zmení svoju pozíciu nad stanovenú normu, systém to signalizuje. Táto metóda liečby pomáha rýchlo obnoviť svalovú pamäť, zmierniť bolesť a nepohodlie v oblasti krku a chrbta, zlepšiť vzhľad postavy a zabrániť nebezpečným účinkom na zdravie. Nemusíte nosiť korektor držania tela niekoľko mesiacov! Iba 2 hodiny denne stačia na 2 – 3 týždne. To bude dosť na to, aby ste videli skutočné zmeny a vylepšenia.

BSP Corrector popis:

Inteligentný korektor chrbta sa objavil po tom, čo vedci potvrdili teóriu, že jediným spôsobom, ako úplne obnoviť správnu polohu chrbtice, je svalová pamäť. Iba vtedy, keď si vaše svaly „spomenú“, ako správne držať stavce, zostane držanie tela rovnomerné, aj keď prestanete tento proces neustále sledovať. Namiesto toho, aby ste utratili veľa peňazí za masáže, fyzioterapiu, tabletky alebo masti proti bolesti, objednajte si BSP Corrector Slovensko a do 14 dní získate zaručené výsledky!

Zariadenie na korekciu držania tela je možné používať v akomkoľvek veku. Vďaka možnosti nastavenia dĺžky remienkov je možné korektor rýchlo prispôsobiť individuálnym parametrom vášho tela. Spôsob aplikácie je veľmi jednoduchý a pohodlný. Nasadenie korektora trvá iba pár sekúnd. Prilieha tesne k povrchu tela, takže pod odevmi bude neviditeľný. Noste ho kdekoľvek – doma, v práci, na dovolenke. Iba 2 hodiny denne a váš chrbát bude za pár týždňov dokonale plochý!

Zariadenie je vybavené prenosnou 500 mAh batériou. Batéria vydrží na jedno nabitie až 2 týždne a v prípade potreby ju môžete rýchlo nabiť.

Výhody, vďaka ktorým budete chcieť BSP Corrector objednať:

 • Inteligentná technológia na kontrolu správnej polohy tela.
 • Rýchle a pohodlné použitie (iba 1 tlačidlo napájania).
 • Vysoko kvalitné a bezpečné materiály.
 • Prilieha tesne k telu a pod odevom zostáva neviditeľný.
 • Obnovuje svalovú pamäť.
 • BSP Corrector cena lacnejšie ako iné metódy liečby osteochondrózy.
 • Pomáha nehrbiť sa pri sedení alebo chôdzi.
 • Rýchlo zmierňuje bolesti a usadeniny solí.
 • Posilňuje svalstvo jadra, paží a krku.
 • Rovnomerne rozložte zaťaženie stavcov.
 • BSP Corrector dodávka sa uskutoční po niekoľkých dňoch kuriérom po uskutočnení objednávky.

Odborný názor:

Mnoho ľudí vníma nerovnomerné držanie tela ako čisto estetický problém. Hlavnou hrozbou ale je, že ak sú stavce v nesprávnej polohe, dôjde k stlačeniu krvných ciev. Je narušený krvný obeh v mozgu, objavuje sa bolesť hlavy a zvyšuje sa krvný tlak. Je to tiež plné výskytu medzistavcovej kýly, bolesti chrbta a ďalších problémov. Chápem, že nie všetci ľudia môžu aktívne trénovať a udržiavať svoje držanie tela cvičením. Ak máte sedavé povolanie alebo máte hrb, musíte okamžite konať. Myslím si, že BSP Corrector pre plochý chrbát je najlepším riešením! Je to oveľa efektívnejšie ako pilulky, masti alebo fyzikálna terapia. Chrbticu môžete vyrovnať za pár minút a udržať ju tak aspoň 2 hodiny denne. Tento čas stačí na prebudenie svalov a zafixovanie držania tela v správnej polohe. Najdôležitejšie je, že táto metóda sa dá použiť aj v detstve a dospievaní a nemá žiadne zvláštne kontraindikácie.

Kde môžem BSP Corrector kúpiť na Slovensku?

Dôležitá informácia: BSP Corrector lekáreň sa nepredáva. Ak chcete získať pôvodný korektor držania tela, navštívte oficiálnu webovú stránku predajcu a nechajte online prihlášku. Veľa štastia!