Kategórie
Zdravie

Candidol – krém proti plesniam na nohach

JE ČAS ZBAVIŤ SA PLESNÍ NAVŽDY!

✔ Odstraňuje svrbenie, olupovanie a podráždenie pokožky chodidiel
✔ Dáva nechtom zdravý vzhľad
✔ Odstraňuje pachy
✔ Hojí rany a praskliny

Plesňové infekcie sa môžu vyskytnúť neočakávane a môžu znížiť kvalitu vášho života. Vedci poznajú niekoľko stoviek rôznych patogénov mykóz a plesňových infekcií človeka, ktoré môžu tak či onak ovplyvňovať pokožku a viesť k negatívnym následkom. Najcitlivejšie na tento problém sú chodidlá, nechty a chodidlá. Toto je typ ochorenia, ktorého prevencia sa obmedzuje iba na dodržiavanie zdravej hygieny a na zníženie pravdepodobnosti infekcie, nikdy však nedosiahnete 100% ochranu. Hlavné zdroje infekcie:

 • Verejné bazény.
 • Ihriská (pre deti).
 • Sauny a verejné šatne.
 • Masážne miestnosti.
 • Športové haly.
 • Chôdza naboso po zemi alebo podlahe.
 • Salóny manikúry a pedikúry.

Prvé príznaky infekcie sa neobjavia okamžite, takže si to môžete všimnúť až niekoľko dní po infikovaní kože. Osobitná pozornosť by sa mala venovať príznakom, ako sú:

 • Vzhľad nepríjemného zápachu z chodidiel alebo z topánok.
 • Zvýšené potenie.
 • Zatemnenie alebo delaminácia nechtovej platničky.

Candidol – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Liečba mykózy nohy bude účinná, ak s ňou začnete čo najskôr. Pri prvých prejavoch ochorenia je potrebné kontaktovať dermatológa a absolvovať všetky potrebné testy na identifikáciu typu patogénov a predpísať vhodný priebeh liečby. Moderné vedecké schopnosti umožňujú rýchlo a efektívne zvládnuť problém doma. Jedným z najlepších produktov je Candidol na ošetrenie plesní. Jedná sa o úplne prírodný vzorec, ktorý účinne zmierňuje príznaky do 24 hodín od prvej aplikácie na postihnutý povrch pokožky. Komplex sa ukázal ako vysoko účinný proti 350 typom plesňových infekcií, pôsobí okamžite a nedáva šancu na opakovaný výskyt mykóz. Výrobca tvrdí, že jeho výrobok je natoľko bezpečný, že ho môžu používať aj deti (prečítajte si pokyny týkajúce sa minimálneho veku a aplikačných charakteristík krému v detstve).

Candidol krém proti plesniam na nohach je jedným z mála kozmetických výrobkov s vysokým stupňom prospešných vlastností bez poškodenia zdravia. Krém pracuje naraz niekoľkými smermi. Rýchlo eliminuje svrbenie, spúšťa regeneráciu poškodenej kože a nechtovej platničky a tiež vytvára ďalšiu ochrannú bariéru proti možnému relapsu.

A tu je niekoľko ďalších dôvodov, prečo by ste mali mať Candidol objednať. Komplex je určený výhradne na vonkajšie použitie a predstavuje kompletný prostriedok proti plesniam nôh a nechtov. Na dosiahnutie dobrého výsledku nemusíte brať ďalšie tabletky – krém urobí všetko sám. Silný antibakteriálny účinok je spôsobený prítomnosťou jedinečných bylinných zložiek vo vzorci. Prípravok dokonale zvlhčuje pokožku nôh, zlepšuje štruktúru nechtov a eliminuje účinky plesňových infekcií.

Popis:

 • Eliminuje nepríjemný zápach z nôh.
 • Obnovuje celistvosť nechtov.
 • Zjemňuje pokožku a odstraňuje praskliny.
 • Úplne eliminuje svrbenie do 1 dňa.
 • Potláča ďalšie šírenie plesňovej infekcie.
 • Naštartuje regeneráciu zdravých buniek pokožky.
 • Zmierňuje začervenanie, únavu a bolesti nôh.

Čo hovoria odborníci na produkt Candidol Slovensko:

Mykózy sú nebezpečné, pretože je veľmi ťažké ich odhaliť v počiatočnom štádiu. Každý deň vidím pacientov, ktorí boli infikovaní plesňovými infekciami niekoľko týždňov alebo mesiacov, ale len pred pár dňami pocítili prvé nepohodlie. Odporúčam neodkladať liečbu a konať čo najrýchlejšie. Nedávno som čoraz viac odporúčal pacientom Candidol liek na plesne. Tento rastlinný krém rieši príčinu problému, nielen jeho príznaky. Okrem toho sa môže použiť na prevenciu možných prejavov mykózy. Ak sa venujete športu, navštívte bazén alebo musíte zostať v jednej topánke dlhšie ako 6 hodín, absolvujte preventívne kurzy používania tohto krému, aby ste vytvorili ďalšiu ochranu pred infekciami. Účinná ochrana pred plesňovou infekciou.

Pri príprave recenzie na tento produkt sme sa o ňom dozvedeli niekoľko zaujímavých informácií. Napríklad Candidol lekáreň sa nepredáva, pretože krém bol nedávno uvedený na trh a ešte nie je široko distribuovaný. Kupujúci však majú možnosť Candidol kúpiť na Slovensku, na čo použijú oficiálnu webovú stránku výrobcu. Všimnite si tiež skutočnosť, že krém nie je liek, preto sa predáva bez lekárskeho predpisu ako bežná kozmetika.

Pokiaľ sme pochopili z popisu na stránke predajcu, Candidol dodávka sa prevádza po celej krajine. Môžete si vopred urobiť online prihlášku a uviesť dodaciu adresu. Uvedená doba dodania je 3-5 pracovných dní.

Teraz na webe predajcu existuje zľava -50% pre všetkých kupujúcich. Vďaka tomu sa Candidol cena stalo ešte výnosnejším. Poponáhľajte si produkt získať a ušetriť svoje peniaze!