Kategórie
Zdravie

Cardiotens Plus – liek na vysoký krvný tlak bez lekárskeho predpisu

NOVÝ PROSTRIEDOK NA HYPERTENZIU NA OCHRANE VAŠEHO ZDRAVIA

✔ Úplne zmierňuje hypertenziu v jednom cykle!
✔ Chráni srdce a cievy pred preťažením
✔ Reguluje tlak prirodzeným spôsobom

Doplnok stravy v hodnote Cardiotens Plus proti hypertenzii kombinuje jedinečnú receptúru, iba 100% prírodné zložky, priaznivú cenu a vysokú účinnosť použitia. Výrobca odporúča používať kapsuly na čistenie ciev a tepien od toxínov a cholesterolu. V tejto recenzii sa pozrieme na všetky nárokované výhody produktu a pomôžeme vám nájsť najziskovejší spôsob jeho objednávky.

Špinavé nádoby sú hlavnou príčinou vážnych chorôb!

Pravdepodobne ste počuli o takej vážnej patológii, ako je infarkt myokardu alebo mŕtvica. Spravidla ide o komplikácie na pozadí chronickej hypertenzie, ktoré vyplývajú zo zlej priechodnosti ciev a tepien. V skutočnosti to nie sú ani zďaleka jediné problémy, ktoré kvôli špinavým cievam ohrozujú naše zdravie. Podľa lekárov viac ako 78% všetkých chorôb priamo alebo nepriamo súvisí s kardiovaskulárnym systémom. Faktom je, že je to krv, ktorá je hlavným dodávateľom cenných vitamínov a minerálov do buniek každého vnútorného orgánu, a preto poruchy obehu spôsobujú vážne dôsledky pre celý organizmus.

Zoznam najčastejších chorôb spôsobených upchatím ciev:

  • Ateroskleróza. Akumulácia cholesterolu na stenách ciev, čo vedie k vzniku aterosklerotických plakov a krvných zrazenín.
  • Hypertenzia. Akútne alebo chronické ochorenie spojené so zvýšeným krvným tlakom. V ťažkých formách môže viesť k mŕtvici, infarktu a ďalším komplikáciám.
  • Kŕčové žily. Prejavuje sa ťažkosťami v nohách, kŕčmi, znecitlivením končatín a vystupujúcimi žilami na nohách. V neskorších štádiách vyžaduje chirurgický zákrok a často sa stáva príčinou trofických vredov a postihnutia.
  • Hemoroidy. Chúlostivý problém spojený s porušením priechodnosti ciev konečníka. Je sprevádzaná bolestivými pohybmi čriev, krvácaním a môže spôsobiť ďalšie nebezpečné následky.
  • Zápal kĺbov, osteochondróza. Porušenie obehu vedie k zníženiu elasticity chrupavkového tkaniva a spôsobuje, že kĺby sú krehkejšie. Produkcia synoviálnej tekutiny klesá, čo môže viesť k artritíde alebo osteochondróze.

Ako čistiť krvné cievy doma?

V prvom rade je dôležité zmeniť prístup k sebe. To platí nielen pre užívanie špeciálnych antihypertenzív, ale aj pre obnovu zdravého životného štýlu. Skúste viac venovať svojmu zdraviu, aspoň 3-4 hodiny denne sa venujte prospešnej pohybovej aktivite (tréning, beh, chôdza, plávanie). Obmedzte stres a nervozitu obmedzte na minimum. Pamätajte si, že aj tá najťažšia situácia má vždy nejaké riešenie, nemrhajte preto nervami. Vyhnite sa alkoholu a nikotínu, pretože to ničí cievy a zvyšuje riziko hypertenznej krízy.

Cardiotens Plus – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Poprední európski kardiológovia začali predpisovať Cardiotens Plus liek na vysoký krvný tlak bez lekárskeho predpisu. Tento produkt má od svojich konkurentov niekoľko zásadných rozdielov.

V prvom rade hovoríme o bezpečnom doplnku stravy, ktorý neobsahuje žiadne chemikálie. Môžete si to overiť prečítaním Cardiotens Plus popis na oficiálnych webových stránkach. Každá kapsula obsahuje výťažok z cesnaku, extrakt z listov hlohu, extrakt z medovky, vitamíny B1 a B6, koreň valeriány lekárskej a ďalšie bylinné prísady. Spolu nielenže neutralizujú hrozbu vysokého krvného tlaku, ale postupne odstraňujú príčinu vzniku symptómov.

Ako to funguje? Výrobca tvrdí, že CardiotensPlus produkt na zníženie krvného tlaku začne pôsobiť do 5-7 minút po užití prvej kapsuly. Priaznivý účinok je sprevádzaný odstránením symptómov hypertenzie miernym vazodilatačným účinkom. Komplex rastlinných antioxidantov obaluje cholesterolové plaky a prirodzene z nich čistí steny ciev. Vitamíny a minerály pomáhajú obnoviť bunky tkanív obehového systému a tiež obnoviť stratenú pružnosť ciev. Len za niekoľko týždňov dochádza k úplnej obnove a zlepšeniu pohody.

Klinická účinnosť Cardiotens Plus Slovensko je potvrdená štúdiami vykonanými vo viacerých krajinách naraz. V priemere 97% subjektov po použití tohto výživového doplnku zaznamenalo skutočné zlepšenie pohody a zníženie akútnych symptómov ochorenia. Viac ako 87% sa po úspešnom vyčistení ciev dokázalo úplne zbaviť príznakov hypertenzie a sprievodných chorôb.

Prečo sa Cardiotens Plus lekáreň nepredáva a kde nájdete tento produkt?

Začiatok predaja tohto produktu v lekárňach sa očakáva v blízkej budúcnosti. V tejto fáze sú kapsuly dostupné iba v internetovom obchode. Ak chcete Cardiotens Plus kúpiť na Slovensku, odporúčame vám použiť ponuku oficiálnej webovej stránky na vytvorenie online aplikácie.

Výhody:

  1. Ziskové Cardiotens Plus cena.
  2. K dispozícii bez lekárskeho predpisu.
  3. Vhodné pre všetky vekové kategórie.
  4. Funguje oveľa lepšie ako mnoho analógov.
  5. Cardiotens Plus dodávka je odoslaný po celej krajine do niekoľkých dní.

Máte vynikajúcu príležitosť získať 50% zľavu, ak sa vám podarí dokončiť žiadosť pred koncom akcie. Za Cardiotens Plus objednať, kliknite na tento odkaz: