Kategórie
Zdravie

Dial Vision – Nastaviteľné dioptrické okuliare

DealVision
Okuliare, ktoré sa individuálne prispôsobia vašim očám a môžu byť nastavené za 2 minúty!

✔ Môžete nosiť okuliare celý deň! Žiadne závraty, bolesti hlavy a nevoľnosť, určite zapadajú do očí.
✔ Spoľahlivá a odolná fixácia: robustné sklo napriek zložitej štruktúre.
✔ Okuliare sú nastaviteľné a ľahké a pohodlné materiály nespôsobujú nepríjemnosti a nezanechávajú žiadne stopy na nose.

Viac ako 80 % ľudí so slabým zrakom si nemôže nasadiť okuliare. Na rôzne príležitosti potrebujú rôzne šošovky, takže na čítanie, šoférovanie alebo sledovanie filmov musia nosiť niekoľko párov okuliarov oddelene. To je nielen nepohodlné, ale spôsobuje to aj značné finančné škody na rodinnom rozpočte. Dnes vám chceme predstaviť univerzálne riešenie – Dial Vision okuliare s nastaviteľnými dioptriami. Ide o najnovší vedecký vývoj, ktorý kombinuje niekoľko typov šošoviek naraz v jednom ráme. Systém individuálnej regulácie každej jednotlivej dioptrie pomáha upraviť maximálnu čistotu obrazu v závislosti od vlastností vášho videnia.

Už dnes má každý výbornú šancu získať Dial Vision kúpiť na Slovensku zanechaním žiadosti na webovej stránke predajcu. Využite túto ponuku práve teraz!

Dial Vision – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Dial Vision okuliare na krátkozrakosť s kontrolou dioptrií je patentovaná technológia, ktorá prešla niekoľkými fázami klinických skúšok. Pomocou inovatívneho prístupu k zmene môže každý používateľ upraviť dioptriu pre každé oko individuálne za pár sekúnd jednoduchým otočením nastavovacieho kolieska. To vám umožní mať jeden pohár namiesto 3-8 párov.

Dial Vision popis:

Tajomstvo vysokej účinnosti technológie spočíva v jedinečnej štruktúre šošovky. Skladá sa z dvoch rôznych častí, ktoré sú navzájom kombinované. Pohodlným spôsobom nastavenia môžete posúvať a nastavovať dioptrie, kým nezískate čo najostrejší obraz. Nastaviteľné okuliare so štýlovým a odolným rámom pomôžu udržať dobré videnie v akomkoľvek prostredí: doma, v kancelárii, pri šoférovaní auta, na dovolenke alebo pri čítaní knihy. Je to vynikajúce riešenie pre vašich blízkych a starších príbuzných, ktorí sú náchylní na progresívnu krátkozrakosť.

Výhody:

  • Univerzálny dizajn, vhodný pre mužov aj ženy.
  • Systém adaptívnej korekcie pre každý objektív zvlášť.
  • Široký rozsah nastavenia: -6 až +3 dioptrie.
  • Pohodlné a jednoduché použitie.
  • Jeden pohár na všetky príležitosti.
  • Prispieť k podpore vízie.
  • Nespôsobujte nepohodlie pri dlhšom používaní.
  • Vymeňte až 8 párov bežných okuliarov.
  • Dial Vision cena lacnejšie ako mnohé analógy.

DealVision Nastaviteľné dioptrické okuliare vám pomôže lepšie vidieť písmená a čísla, zmierni únavu očí a zabráni ďalšiemu zhoršeniu zraku. Technológia nemá obdoby a podľa odborníkov je považovaná za jednu z najlepších na trhu. Momentálne produkt ešte nemá rozsiahlu sériovú výrobu, takže je ťažké ho nájsť v obchodoch s optikou alebo v lekárňach. No našťastie nedávno bola spustená oficiálna stránka certifikovaného dodávateľa tohto produktu, kde môžete získať Dial Vision objednať za výhodnú cenu.

Recenzie zákazníkov:

Kedysi som mal 3 páry okuliarov. V niektorých som pozeral televíziu, v iných som jazdil autom a v iných som čítal knihy. Môj očný lekár mi odporučil vyskúšať tieto všestranné okuliare s nastaviteľnými dioptriami. Je to veľmi pohodlné! Teraz už nemusím neustále hľadať tie správne okuliare v taške: stačí nastaviť šošovky a všetko vidím veľmi dobre. Objednal som si ich online a dostal som 50% zľavu.

Mám krátkozrakosť a spôsobuje mi to vážne nepohodlie v každodennom živote. Nemôžem nosiť jedny okuliare, pretože potrebujem šošovky s rôznymi predpismi v závislosti od okolností. Moja žena mi na narodeniny darovala okuliare XtraVision. Nastaviteľný objektív je veľmi pohodlný. Len pár sekúnd a opäť vidím všetky predmety veľmi jasne napriek krátkozrakosti. Rám vyzerá celkom pevne a kvalitne. Príjemne prekvapí aj štýlovým dizajnom.

Môj strýko má 67 rokov a má problémy so zrakom. Keď sme boli u lekára, odporučili mu vyskúšať okuliare s nastaviteľnými dioptriami. Nenašiel som Dial Vision lekáreň, tak som si ich objednal online. Po 4 dňoch bol balík doručený. Strýkovi sa náš darček veľmi páčil, pretože teraz je pre neho oveľa jednoduchšie nastavovať šošovky.

Predaj vo výške Dial Vision Slovensko sa začal len pred niekoľkými mesiacmi, takže okuliarov je stále málo skladom. Ak ale navštívite stránku licencovaného distribútora tohto produktu, budete medzi prvými, ktorí si tento jedinečný produkt objedná.

Dial Vision dodávka je platba na dobierku, čo znamená, že za tovar môžete zaplatiť až po prijatí. Využite toto riešenie naplno!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Informácie na tejto stránke by sa nemali považovať za znalecký posudok a poskytujú sa len na informačné účely. Odporúčame, aby ste sa pred použitím akýchkoľvek produktov na podporu zdravia poradili so svojím lekárom. Nezodpovedáme za kvalitu ani výkon týchto okuliarov. Akékoľvek nároky alebo otázky je možné objasniť kontaktovaním predajcu. Kliknutím na tento odkaz môžete prejsť na stránku online aplikácie: