Kategórie
Zdravie

Dr.Derm – krém na psoriázu

NECH JE PSORIÁZA VECOU MINULOSTI !

✔ Odstraňuje svrbenie a odlupovanie
✔ Zbaví vás psoriatických plakov
✔ Zabraňuje recidívam
✔ Ozdravuje pokožku

Psoriáza patrí do skupiny chronických zápalových dermatologických ochorení. Toto ochorenie je vo väčšine prípadov spojené so zlou dedičnosťou a prenáša sa genetickou líniou. Typickým prejavom psoriázy je výskyt výrazných ružovočervených plakov na tele pokrytých šupinami a náchylných na nadmerné odlupovanie. V závislosti od stravovania, životného štýlu, veku a ročného obdobia sa môže toto ochorenie zhoršiť alebo môže mať remisiu. Psoriáza sa zvyčajne objavuje na hlave, lakťoch a rukách, menej často na iných častiach tela. Toto ochorenie spôsobuje pacientom vážne psychologické a fyziologické nepohodlie, pretože je ťažké ho skryť pod odevom. Štatistiky hovoria, že sú ohrození muži aj ženy. Psoriáza sa môže vyskytnúť bez ohľadu na vek, typ pokožky a farbu. Ako sme už povedali, choroba má dedičný pôvod, existujú však situácie, keď vývoj psoriázy tlačí ďalšie dôvody: stres, znížená imunita, nedodržiavanie pravidiel osobnej hygieny, metabolické poruchy a hormonálne poruchy.

Nedávno začal internet aktívne inzerovať Dr.Derm krém na psoriázu. Rozhodli sme sa zistiť hlavné vlastnosti tohto produktu a pripravili sme o ňom krátku recenziu.

Dr.Derm – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Dr.Derm prírodný liek na psoriázu predstavuje výrobca ako jeden z najlepších produktov na trhu. Web predajcu hovorí, že tento krém účinne eliminuje svrbenie a odlupovanie pokožky, podporuje prirodzené čistenie psoriatických plakov a lokalizuje ďalšie šírenie choroby. Receptúra obsahuje skupinu prírodných zložiek, ktoré môžu neutralizovať psoriázu a rýchlo ju priviesť do stavu trvalej remisie. Po prvom nanesení krému sa prejav príznakov ochorenia znateľne zníži a po 30 dňoch budete môcť svoje zdravie úplne stabilizovať. Krém má dobrý protizápalový a antibakteriálny účinok, zlepšuje stav pokožky a naštartuje proces regenerácie nových zdravých buniek. Vysoká potencia poi je o Dr.Derm cena lacnejšia ako iné liečby.

Prečo je potrebné liečiť psoriázu?

Hlavné horné vrstvy epidermálneho tkaniva sú keratinocyty. Priemerná dĺžka života týchto buniek je 27-30 dní. Pri psoriatickej exacerbácii sa fáza vitálnej aktivity keratinocytov zníži na 5 dní. Z tohto dôvodu nemôžu prirodzene odlupovať a meniť sa na plaky. Nastáva zápalový proces, ktorý sa prejavuje typickými príznakmi psoriázy. Nástup psoriázy nie je možné kontrolovať. Ak má človek genetické sklony k tejto chorobe, potom aj pri dodržaní všetkých hygienických odporúčaní a odporúčaní týkajúcich sa starostlivosti o pokožku bude riziko psoriázy stále pomerne vysoké. Moderná vedecká technológia vám však umožňuje kontrolovať chorobu počas sezónnych exacerbácií a zbaviť sa nepríjemných červených škvŕn na pokožke. Použitím prírodného krému Dr.Derm Slovensko môžete zlepšiť stav pokožky a vyhnúť sa vedľajším účinkom.

Dr.Derm popis:

  • Eliminuje zápal a odlupovanie do 7 dní od začiatku aplikácie.
  • Eliminuje svrbenie a prirodzene čistí pokožku od psoriatických plakov.
  • Zvyšuje vitálnu aktivitu keratinocytov.
  • Naštartuje regeneráciu nových buniek pokožky.
  • Obnovuje funkciu mazových žliaz.
  • Zmierňuje začervenanie a zápal.
  • Zvlhčuje a zlepšuje pružnosť pokožky.
  • Normalizuje hladinu pH v tele.
  • Podporuje trvalú remisiu pri dodržaní odporúčanej stravy a hygieny.
  • Pomáha zbaviť sa prejavov psoriázy do 4 týždňov.

Už vás nebaví skrývať psoriázu pod oblečenie a čiapky? Už vás nebaví vidieť strašidelné pohľady ostatných, ktorí sa na vás pozerajú? Máte problémy s nákupom oblečenia kvôli chúlostivej chorobe? Je čas začať nový život! Aj keď ste po mnohých neúspešných pokusoch o vyliečenie psoriázy stratili nádej, využite jedinečnú ponuku Dr.Derm kúpiť na Slovensku. Tento produkt bude určite užitočný pre všetkých, ktorí musia žiť s chronickým ochorením kože.

Dr.Derm lekáreň sa nepredáva. Je to spôsobené vysokým dopytom po produkte a aktívnym predajom na internete. Dnes môže každý kupujúci navštíviť oficiálnu webovú stránku predajcu tohto krému (odkaz necháme v popise) a umiestniť online aplikáciu len za pár minút. Podľa spätnej väzby od zákazníkov sa Dr.Derm dodávka spracuje do 3 – 7 pracovných dní. Produkt je dostupný bez lekárskeho predpisu.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Nepredávame Dr. Derm na psoriázu a nie sme zodpovední za účinnosť krému. Informácie na tejto stránke sú poskytované iba na informačné účely. Určite si prečítajte pokyny a postupujte podľa všetkých odporúčaní výrobcu. Nezačnite krém používať bez konzultácie s lekárom. Ak chcete Dr.Derm objednať, kontaktujte svojho dodávateľa.