Kategórie
Zdravie

DuoSlim Recenzia: Ako funguje doplnok stravy na chudnutie?

DuoSlim
ZOŠTÍHLENIE VĎAKA PRÍRODZENÉMU SPAĽOVANIU TUKOV

✔ Minimalizácia sacharidov v strave
✔ Znížená hladina glukózy v krvi
✔ Nie je potrebné vyrábať inzulín
✔ Žiadny inzulín – žiadny pocit hladu

Všetci vieme, že nadváha vyvoláva mnohé choroby, spôsobuje nízke sebavedomie a negatívne postoje ostatných. Ale všetky naše pokusy nejako ovplyvniť situáciu často zlyhávajú alebo nedávajú trvalý výsledok. Ak ste skúšali rôzne diéty, chodili do posilňovne, postili sa, používali recepty tradičnej medicíny, no stále ste nedosiahli cieľ, je čas na vyriešenie tohto problému použiť vedecký prístup.

Určite mnohí z vás už počuli o doplnkoch stravy alebo, jednoduchšie povedané, tabletkách na chudnutie. Predávajú sa takmer v každej lekárni či obchode, na etiketách sú vždy vyobrazení štíhli a krásni športovci a v popise sú prísľuby, že vašu postavu veľmi rýchlo spravia dokonalou. Žiaľ, v 8 z 10 prípadov ide len o dobrý reklamný ťah, no žiadny výrobca vám neposkytne žiadne záruky. Preto môžete dôverovať iba tým výrobkom, ktoré majú určitú povesť na trhu, skutočné recenzie zákazníkov a prešli určitými klinickými štúdiami. Dnes vám chceme predstaviť jeden z najlepších, podľa redakcie produktov na chudnutie v Európe – DuoSlim.

Na základe všeobecného dopytu sme sa nakoniec rozhodli urobiť veľkú recenziu tohto produktu, úprimne hovoriť o jeho výhodách a nevýhodách, analyzovať zloženie a vyvodiť nejaké závery. Urobte si pohodlie, pred vami je veľa textu.

Čo sú tabletky na chudnutie DuoSlim? Výhody

DuoSlim je doplnok stravy na chudnutie, ktorý je kombináciou dvoch obľúbených produktov: Keto Diet a W-Loss. Každý z nich má svoje vlastné individuálne prospešné vlastnosti, ale prax ukazuje, že najrýchlejší a najpôsobivejší výsledok môžete dosiahnuť spoločným používaním kapsúl a kvapiek na spaľovanie tukov. Výrobca DuoSlim sľubuje stratu 10-15 kg do 1 mesiaca od používania produktu. Medzi hlavné užitočné vlastnosti produktu patria:

 • Spaľovanie tukov v pečeňových bunkách a ich premena na dodatočnú energiu.
 • Po 30-40 minútach sa ponorte do stavu ketózy.
 • Podporte rýchly metabolizmus a blokujte vstrebávanie sacharidov.
 • Potlačenie akútneho pocitu hladu.
 • Obnovte zdravie kardiovaskulárneho systému, upravte hladinu cukru v krvi, podporte prácu vnútorných orgánov a procesov.
 • Absorpcia a vylučovanie toxínov, prebytočnej tekutiny z tela.
 • Zvýšená hladina dopamínu (hormón šťastia) a znížená hladina kortizolu (hormón stresu).
 • Podporovať vysokú duševnú a fyzickú aktivitu.

Už pri prvom pohľade na tento produkt je jasné, že DuoSlim to nie sú len ďalšie propagované tabletky na chudnutie. Vzorec upozorňuje na skutočnosť, že oba produkty obsahujú iba 100% prírodné zložky. To je dôležité, pretože veľa ľudí počas chudnutia často používa syntetické spaľovače tukov, ktoré fungujú v dôsledku zvýšenej termogenézy a zvýšenia telesnej teploty, čo vyvoláva rôzne vedľajšie účinky. Výberom kapsúl DuoSlim získate silnú dávku energie a sily, no zároveň budete úplne bez možných vedľajších účinkov.

Ako funguje doplnok stravy DuoSlim na chudnutie?

Používanie DuoSlim na rýchle spaľovanie tukov vám pomôže cítiť sa lepšie od prvých dní programu. Celý cyklus užívania doplnku stravy je určený na 28 dní, ale možno ho upraviť tak, aby sa doba užívania kapsúl a kvapiek predĺžila alebo skrátila v súlade s odporúčaniami odborníkov alebo individuálnymi charakteristikami tela.

1 DEŇ

Ak je pre vás ťažké sa ráno zobudiť a počas dňa sa cítite unavení a ospalí, určite začnite svoje prvé jedlo DuoSlim. To pomôže telu rýchlejšie sa prebudiť, cítiť sa sviežo a ľahko. Už po prvej aplikácii je badateľné, ako sa prebúdza ďalšia energia, ktorá predtým nebola zaznamenaná. Počas nasledujúcich 5-7 dní dôjde k fázovej obnove metabolizmu a očiste tela od toxínov.

14 DNÍ

Tablety + kvapky DuoSlim aktívne absorbujú podkožný a viscerálny tuk, štiepia ho na podporu energetickej rovnováhy v tele. V tomto štádiu váš metabolický systém úplne odmieta prijímať energiu zo sacharidov a namiesto toho využíva tukové bunky. Vďaka takýmto zmenám sa znižuje počet občerstvenia počas dňa, znižuje sa chuť na sladké a rýchle sacharidy. Začnete si užívať tréning, pretože aj po ťažkej fyzickej námahe sa vaše telo zregeneruje citeľne rýchlejšie. Hmotnosť odchádza tak rýchlo, že zmeny k lepšiemu možno pozorovať takmer denne. Pokožka tváre sa stáva dokonale hladkou a rovnomernou, opuchy, červené škvrny, olupovanie a vrásky zmiznú. Namiesto záhybov tuku sa objavujú reliéfne svaly, ktoré tvoria ideálnu postavu.

28 DNÍ

DuoSlim radikálne pretvorí vaše telo! Teraz v ňom nie je ani gram prebytočného tuku. Suchý a napnutý pás, elastické boky a zadok bez celulitídy – to je všetko, o čom ste tak dlho snívali. Vďaka rozhodnutiu o kúpe doplnku stravy novej generácie DuoSlim si konečne môžete vybrať oblečenie, ktoré sa vám páči, a nielen správnu veľkosť. Všetci naokolo si určite všimnú takú neuveriteľnú premenu a to vám pridá body navyše na sebavedomí. Práve ku koncu 28. dňa sa formujú správne stravovacie návyky, ktoré pretrvávajú aj po vysadení DuoSlim.

Zložky Keto Diet

Keto Diet – neuveriteľne populárny a výkonný produkt obsahujúci kombináciu účinných látok, takže jeho pridanie do DuoSlim súpravy je úplne samozrejmé. Ponúkame podrobné pochopenie všetkých hlavných vlastností tohto doplnku stravy.

#1. KETÓN MALINY

Malinové ketóny patria do skupiny prírodných fenolových zlúčenín, na základe ktorých vzniká jedinečná a príjemná vôňa bobúľ. Zahrnutie tejto zložky do DuoSlim nie je vôbec náhodné. Z biologického hľadiska je štruktúra malinových ketónov takmer totožná so synefrínom a kapsaicínom. Práve tieto dve zložky v našom tele ovplyvňujú funkciu alfa a beta adrenergných receptorov zodpovedných za vstrebávanie prebytočného tuku. Niekoľko renomovaných amerických spoločností, ktoré vykonali klinické štúdie malinových ketónov naraz, preukázalo schopnosť tejto zložky zvýšiť syntézu hormónu adiponektín, ktorý pomáha regulovať hladinu cukru v krvi a urýchľuje rozklad mastných kyselín. Malinové ketóny teda môžu byť dobrou alternatívou k dlhodobej diéte s nízkym obsahom sacharidov, ktorú sa mnohí ľudia snažia dostať do ketózy.

#2. L-KARNITÍN

L-karnitín možno nazvať jedným z najužitočnejších a najbezpečnejších spaľovačov tukov v prírode. Vitamín B11 je aminokyselina, ktorá je prirodzeným zdrojom energie a vysokej fyzickej aktivity. L-karnitín sa podieľa na metabolizme lipidov, transportuje mastné kyseliny do mitochondrií. Vznikajú tak podmienky, pri ktorých telo spaľuje tuky, no zároveň si zachováva vysokú úroveň energie a vytrvalosti. Ďalšími prospešnými vlastnosťami tejto aminokyseliny sú zrýchlenie metabolických procesov, posilnenie svalovo-kostrových vlákien, zvýšenie imunity, odstránenie únavy a prepracovanosti. Zložka je obsiahnutá v mnohých kvapkách na liečbu chorôb súvisiacich s neurológiou, kardiológiou, gastroenterológiou atď. Je najcennejším zdrojom živín pre mozog, pomáha zlepšovať kognitívne funkcie, zvyšuje hladinu oxidu dusnatého v krvi a zlepšuje krvný obeh. Existuje niekoľko štúdií, ktoré dokazujú, že L-karnitín pomáha potláčať chuť do jedla. Nájdete ho v DuoSlim.

#3. HORKÁ POMARANČ

Horký pomaranč je jedinečný vždyzelený strom pochádzajúci z juhozápadnej Ázie a Indie. Existujú nezvratné dôkazy vedcov z USA, ktoré potvrdzujú, že užívanie extraktu z horkého pomaranča spolu s bezvodým kofeínom pomáha výrazne zrýchliť metabolické procesy a podporuje rýchle chudnutie. Skupina športovcov, ktorí počas experimentu užívali extrakt z horkého pomaranča 12 týždňov, dokázala schudnúť viac ako 10 % svojej hmotnosti, napriek tomu, že väčšina z nich bola vo výbornej fyzickej kondícii. Medzi negatívne vlastnosti patrí schopnosť extraktu z horkého pomaranča v niektorých prípadoch spôsobiť zrýchlenie srdcového tepu a zvýšený tlak, takže ľudia náchylní na kardiovaskulárne ochorenia a hypertenziu by túto zložku mali užívať s mimoriadnou opatrnosťou.

#4. BIO SYNEFRÍN

Synefrín je jednou zo zložiek skupiny prírodných alkaloidov, ktoré možno nájsť v rôznych citrusových produktoch. Španielski vedci, ktorí vykonali štúdie s použitím organického synefrínu ako doplnku stravy, potvrdili schopnosť produktu zlepšiť proces spaľovania podkožného tuku počas intenzívneho tréningu a outdoorových aktivít. Výsledky štúdie ukazujú, že synefrín pomáha spáliť o 0,042 kg čistého tuku viac počas 1 hodiny intenzívnej práce na rotopede ako pri podobnej záťaži bez použitia doplnkového suplementu. Zavedenie synefrínu do zoznamu rôznych tabletiek na chudnutie, vrátane DuoSlim, sa teda stáva celkom zjavnou výhodou.

#5. BETA SITOSTEROL

DuoSlim tiež obsahuje organickú zlúčeninu nazývanú beta-sitosterol. Je to jedna zo zložiek fytosterolov, čo sú prírodné zlúčeniny, ktoré majú pozitívny vplyv na organizmus. Niekoľko testov beta-sitosterolu naraz potvrdilo schopnosť tejto zložky zvýšiť rýchlosť spaľovania tukových buniek, blokovať chuť do jedla a znižovať vysokú hladinu cukru v krvi. Existuje aj odborný názor, že táto zložka pomáha regulovať nervový systém a posilňuje imunitný systém.

#6. BROMELÁN

Bromelaín patrí do skupiny proteolytických enzýmov, ktoré sa nachádzajú najmä v ananásoch. Zaujímavosť: maximálna koncentrácia bromelaínu sa nachádza v tvrdom jadre ananásu, ktoré sa väčšinou neje a vykrajuje. Vedcov priťahovali jedinečné prospešné vlastnosti tohto enzýmu. Ukazuje sa, že bromelaín má výrazný protizápalový účinok, pomáha znižovať hladinu krvných doštičiek v krvi a urýchľuje metabolizmus. Pri správnom používaní bromelaín stimuluje rast svalovej hmoty, má silný účinok na spaľovanie tukov v tele a podporuje kontrolu hmotnosti. Niet divu, že doplnky stravy s prídavkom Bromelainu sa začali aktívne predpisovať športovcom na regeneráciu po ťažkom tréningu alebo psychickej záťaži. Táto látka má schopnosť urýchliť trávenie a účinne čistí telo od toxínov, preto bola pridaná do jedného z DuoSlim produktov.

Zložky W-Loss

W-loss je doplnkový produkt zo sady DuoSlim. Obsahuje zložky a látky, ktoré zaručene podporujú chudnutie a pomáhajú regulovať metabolizmus bez ohľadu na mieru fyzickej aktivity a zvolenú stravu. Vzorec je vysoko hodnotený odborníkmi a má na trhu celkom dobré recenzie. Najlepšie o tom povedia hlavné ingrediencie.

#1. ANANÁS

A opäť tu budeme hovoriť o Bromelaine. Zloženie W-Loss obsahuje najčistejší ananásový extrakt, nasýtený nielen bromelaínom, ale aj ďalšími užitočnými zložkami. Naštartuje silnú fázu vstrebávania prebytočného tuku a pomáha stabilizovať tráviaci systém. Chudnutie je dosiahnuté vďaka hodnotným stopovým prvkom a aminokyselinám prítomným v dužine ananásu a jeho jadre. Koncentrácia živín v jednej porcii W-straty je niekoľkonásobne vyššia ako v 1 veľkom ananáse. Použitie tekutých kvapiek teda poskytuje rýchlejší a silnejší účinok bez poškodenia tela.

#2. MARACUJA

Mučenka obsahuje vitamíny C, A, K, ako aj horčík, jód, draslík, meď, zinok, vlákninu a ďalšie užitočné látky. Toto ovocie priaznivo ovplyvňuje činnosť čriev, má mierny laxatívny a diuretický účinok. Vedci tvrdia, že extrakt z mučenky je schopný stabilizovať funkciu centrálneho nervového systému, normalizovať spánok a znižovať krvný tlak. Existujú štúdie, ktoré dokazujú, že mučenka znižuje hladinu cholesterolu v krvi, pôsobí proti vzniku aterosklerotických plátov a je tiež prírodným antiseptikom. Treba tiež poznamenať schopnosť produktu zlepšiť funkciu obličiek a pečene, normalizovať srdcovú frekvenciu a zlepšiť videnie.

#3. PAPAYA

Papája je zdravé exotické bobule, ktoré obsahuje veľké množstvo antioxidantov, makro- a mikroprvkov, minerálov a aminokyselín. Zlepšuje fungovanie tráviaceho systému, dodáva dodatočnú silu a zvyšuje vytrvalosť. Lekári tvrdia, že pravidelná konzumácia ovocia papáje v strave pomáha znižovať riziko kardiovaskulárnych ochorení a pomáha udržiavať telo v dobrej kondícii. Vynikajúci prírodný spaľovač tukov, ktorý redukuje hmotnosť a reguluje hladinu telesného tuku.

DuoSlim: Komplexná cena

Porovnaním ceny DuoSlim setu s cenou každého jednotlivého odobraného tovaru je zrejmé, že je prínosom. Výberom tohto komplexu ušetríte viac ako 50 % a získate 2-krát silnejší efekt chudnutia, bez ohľadu na vek, dennú aktivitu a ďalšie faktory. Chceme okamžite varovať všetkých, ktorí sa chystajú na to kúpiť DuoSlim pomocou lekárne. Doplnok stravy je dostupný len cez oficiálnu stránku a objednať si ho môžete priamo na stránke predajcu.

DuoSlim na Slovensku: kde kúpiť doplnok stravy na chudnutie?

Doručenie DuoSlim sa vykonáva po celej krajine do niekoľkých dní od dátumu podania žiadosti. Môžete si objednať DuoSlim a svoju objednávku dostanete do 3-5 pracovných dní. Vďaka možnosti platby za tovar až po doručení máte istotu, že obsah tovaru zodpovedá popisu.

Ak chcete nakupovať práve teraz DuoSlim, potrebujete:

 • Kliknite na odkaz na oficiálnu webovú stránku predajcu.
 • Vyplňte prihlášku.
 • Uveďte cenu a dodaciu lehotu.
 • Potvrďte objednávku.
 • Získajte tovar a zaplaťte zaň.

Odmietanie zodpovednosti:

Naozaj chceme, aby informácie prezentované na našej stránke boli pre čitateľov užitočné. Na druhej strane sme nútení upozorniť, že názor autorov tejto recenzie je subjektívny a nemôže byť ani približne vyvrátením odborného posudku. Pred použitím výživového doplnku sa vždy poraďte s lekárom alebo iným licencovaným zdravotníckym pracovníkom.