Kategórie
Zdravie

Eyes Cover – maska na oči

Eyes Cover
Povedzte ZBOHOM opuchnutým a červeným očiam!

✔ vyhladzuje drobné vrásky a napína pokožku okolo očí
✔ zbavuje únavy, kŕčov a červených očí
✔ odstraňuje opuchnutie viečok, tmavé kruhy a vačky pod očami
✔ zlepšuje prekrvenie, uvoľňuje tvárové svalstvo

Čo je Eyes Cover maska na oči? Ide o jedinečný spôsob, ako zmierniť únavu a začervenanie očí, vyhladiť vrásky a zlepšiť mikrocirkuláciu krvi. Špeciálny gél priaznivo pôsobí na stav očných a tvárových svalov, zmierňuje stres po dlhšej práci na počítači alebo s drobným písmom. Vďaka svojmu pohodlnému tvaru a elasticite je maska na oči ideálna pre každého a prináša pôsobivé výsledky už po niekoľkých dňoch od začiatku používania. Na základe prospešných vlastností deklarovaných výrobcom je maska vyrobená zo 100% prírodného gélového základu, nespôsobuje alergické reakcie ani podráždenie pokožky. Vhodné na individuálne použitie v akomkoľvek prostredí: doma, na dovolenke, v práci alebo na cestách. Za pár minút bude maska schopná poskytnúť pozitívny účinok.

Eyes Cover – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Eyes Cover popis: V balení nájdete 2 gélové masky s rôznymi tekutými výplňami. Prvá maska má chladivý účinok. Je to potrebné, ak potrebujete odstrániť tmavé kruhy pod očami, odstrániť vrásky a napnúť pokožku okolo očí, zmierniť únavu a začervenanie. Hrejivá gélová maska je navrhnutá tak, aby zlepšila krvný obeh, obnovila svaly tváre a zabránila vzniku modrín okolo očí. Striedaním použitia EyesCover gélová maska na oči, v závislosti od vašich potrieb, môžete dosiahnuť maximálny pozitívny účinok.

Unavujú vás oči z počítača? Určite potrebujete Eyes Cover objednať!

Podľa štatistík strávi moderný človek až 7 hodín denne pred počítačom alebo smartfónom. Neustále napätie a pozeranie na obrazovku alebo monitor spôsobuje svalové kŕče, nepohodlie, začervenanie alebo syndróm suchého oka. To vedie k zhoršeniu prirodzených ochranných vlastností očnej gule proti vonkajším vplyvom. Zároveň sa pokožka okolo očí stáva suchšia a vráskavá, sú možné modriny a opuchy. Ak poznáte tieto pocity, určite objednajte sebe a svojim blízkym Eyes Cover na omladenie pleti okolo očí. Len 15 minút denne po náročnom pracovnom dni vám táto maska pomôže navrátiť pocit sviežosti a zmierniť syndróm chronickej únavy očí. Mäkký gélový základ pevne priľne k povrchu pokožky a pôsobí blahodarne na svalové vlákna tváre.

Užitočné vlastnosti, vďaka ktorým chcú tisíce ľudí túto gélovú masku pre seba:

 • 100% prírodné a hypoalergénne materiály.
 • Vysoká kvalita a odolnosť.
 • Jednoduché použitie.
 • Ziskové Eyes Cover cena.
 • Kompaktné rozmery.
 • Hrejivý a chladivý efekt, v závislosti od individuálnej potreby.
 • Klinicky dokázané, že má pozitívny vplyv na zdravie očí a pokožky.
 • Pomáha pri prevencii bolestí hlavy, migrény, červených očí a zvýšeného slzenia.
 • Spomaľuje starnutie pleti a vyhladzuje vrásky, zlepšuje tonus.
 • Pomáha obnoviť koncentráciu po dlhšej práci pri počítači alebo čítaní.
 • Rýchly a pohodlný Eyes Cover dodávka na celoštátnej úrovni.

Recenzie:

Som profesionálny kybernetický športovec a veľa času trávim pri počítači. Nedávno som mal problémy so zrakom. Aby som nestratila koncentráciu, používam túto masku. Už za pár minút vám pomôže zotaviť sa a zlepšiť koncentráciu. Chcel by som poznamenať slušnú kvalitu materiálov a priaznivú cenu.

Mám vrásky okolo očí. Vyskúšala som rôzne druhy kozmetiky (krémy, séra, balzamy). Ale až potom, čo som sa rozhodol objednať si Eyes Cover Slovensko, sa mi konečne podarilo dosiahnuť dobré výsledky! Táto maska dokonale odstraňuje vrásky a linky tonika, odstraňuje vrany okolo očí. Pomáha mi aj odbúravať únavu.

Toto je zďaleka najlepší produkt na trhu! Ak vám záleží na zdraví vašich očí, určite dlhujete Eyes Cover kúpiť na Slovensku! Objednali sme si niekoľko očných masiek naraz a používame ich celá rodina! S výsledkami sme veľmi spokojní!

Prevencia problémov so zrakom:

Pre moderného človeka je veľmi ťažké vyhnúť sa každodenným stresovým situáciám spojeným s nedostatkom voľného času, zvýšenou podráždenosťou, nespavosťou či depresiou. To všetko negatívne ovplyvňuje zdravie. Keď sú vaše oči denne prísne testované, namáhajú sa a môžu spôsobiť určité nepohodlie. Čo radia odborníci?

Predovšetkým je veľmi dôležité dodržiavať zdravý režim aktivity a odpočinku. Ak pracujete na počítači, určite si urobte prestávku a aspoň každých 30-40 minút odvracajte zrak od obrazovky. Skvelým riešením môže byť aj špeciálna rozcvička na oči. Vykonávaním jednoduchých pohybov podľa odporúčania odborníkov môžete rýchlo uvoľniť napätie a zlepšiť zaostrenie zraku. Nezabudnite tiež na zdravú výživu s vysokým obsahom prospešných vitamínov, minerálov a antioxidantov. A samozrejme, nezabudnite navštíviť Eyes Cover obchod a objednajte si túto jedinečnú masku pre seba! Uisťujeme vás, že s nákupom budete spokojní!