Kategórie
Zdravie

Flexosamine – kapsule proti bolesti kĺbov

Krém bojuje proti artritíde, artróze a kĺbom vracia ich pohyblivosť!

✔ Zbaví bolesti za 30 minút po aplikácii
✔ Zmierňuje opuchy a zápaly kĺbov
✔ Pomáha prinavrátiť pohyblivosť kĺbov

Európski vedci hovoria o vedeckom prelome v prevencii a liečbe chorôb pohybového ústrojenstva, keď ide o Flexosamine kapsule proti bolesti kĺbov. Odborníci tvrdia, že tento vitamínový komplex v 80% prípadov pomáha zastaviť degeneratívne zmeny v chrupavke, čím zabraňuje potrebe chirurgického zákroku.

Bolo pre nás zaujímavé dozvedieť sa o tom viac, preto sme sa rozhodli preskúmať tento produkt a zistiť hlavné vlastnosti jeho zloženia a spôsobu účinku. Chceli by sme okamžite upozorniť všetkých čitateľov, že Flexosamine popis prezentované na tejto stránke je subjektívnym názorom autorov a nemôže byť použité ako alternatíva k liečbe predpísanej lekárom.

Novinári našej redakcie nemajú nič spoločné s predajom alebo reklamou tohto produktu, takže ak si chcete objednať kapsule alebo ktoré za Flexosamine cena, kontaktujte predajcu.

Flexosamine – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Viac ako 90 % klasickej liečby chrbtice a kĺbov nefunguje!“ Článok s týmto titulkom bol nedávno publikovaný v jednom z populárnych lekárskych časopisov. Autori článku citovali reálne údaje medicínskej štatistiky, odrážajúce nízku účinnosť užívania liekov proti bolesti, fyzioterapie a receptov tradičnej orientálnej medicíny pri liečbe artritídy, artrózy, osteochondrózy a iných ochorení spojených s deštrukciou chrupavkového tkaniva a sprievodnými ochoreniami. zápalové procesy. Na pozadí týchto štúdií je celkom zaujímavé vedieť, že Flexosamine proti zápalu kĺbov sa v priebehu niekoľkých mesiacov rozšírili v EÚ a iných krajinách. Tento produkt, ktorý výrobca umiestnil ako komplex vitamínov a bylinných zložiek, získal vysoké hodnotenia a úspešne prešiel niekoľkými fázami klinických skúšok. Ukázalo sa, že už za 4 týždne je prípravok schopný nielen zastaviť prejavy zjavných príznakov artritídy, ale aj ďalej poškodzovať chrupavku. Počas rovnakého časového obdobia dochádza k úplnej obnove buniek spojivového a kostného tkaniva, eliminácii edému a zápalu.

Ako to funguje? Odborník vysvetľuje:

1 z 2 ľudí nad 35 rokov má zjavné alebo latentné problémy s kĺbmi alebo chrbticou. Hovorím to ako chirurg s 20-ročnou lekárskou praxou. Chcem poznamenať, že iba 11% pacientov ide k lekárovi pri prvých príznakoch artritídy alebo osteochondrózy. Snažíme sa odložiť návštevu odborníka, samoliečbu alebo sa snažiť ignorovať nepohodlie a stuhnutosť pohybov. Ale situácia sa len zhoršuje. Mnohým svojim klientom hovorím: ak by ste prišli o pár mesiacov skôr, situáciu by bolo možné napraviť bez operácie. Dnes existuje veľa rôznych vitamínových doplnkov a piluliek, ktoré dokážu regenerovať poškodené chrupavkové tkanivo, obnoviť normálnu pohyblivosť kĺbov a stavcov. Odporúčam Flexosamine objednať, pretože som presvedčený o účinnosti tohto produktu. V 9 z 10 prípadov tieto kapsuly eliminujú príčiny artritídy a osteochondrózy prirodzeným spôsobom v priebehu 3-4 týždňov.

Preto by ste mali vyskúšať Flexosamine na liečenie artritídy:

  • Zmierňuje akútnu fázu bolesti v prvých hodinách.
  • Má protizápalové a antibakteriálne účinky.
  • Odstraňuje nepohodlie a nepríjemné chrumkanie v kĺboch.
  • Normalizuje krvný obeh.
  • Urýchľuje hojenie po vyvrtnutiach, zlomeninách, zraneniach.
  • Prírodný zdroj chondroitínu a glukozamínu.
  • Pomáha znovu získať stratenú pružnosť kĺbov a chrupaviek.
  • Chráni pred recidívou.

Čo hovorí veda o Flexosamine Slovensko?

Na oficiálnej stránke predajcu bola zverejnená informácia, že tento doplnok stravy prešiel placebom kontrolovanými štúdiami na dobrovoľníckej skupine pacientov rôzneho pohlavia a veku. Účastníci štúdie boli rozdelení do 2 skupín. Prvá skupina dostávala originálne kapsuly a druhá skupina dostávala placebo. Prieskumy a analýzy uskutočnené pred začiatkom štúdie a po 4 týždňoch ukázali tieto výsledky:

Viac ako 94% respondentov v prvej skupine zaznamenalo pokles opuchov a začervenania (placebo -15%). V 97% prípadov sa pacientom podarilo úplne zastaviť bolesť, zatiaľ čo v druhej skupine to bolo len 24%. Magnetická rezonancia kĺbov v prvej skupine ukázala obnovu poškodeného kĺbu a rýchlejšie hojenie ako pri fyzioterapii. Celková účinnosť aplikácie kapsúl tak prekročila 92% a je to jedna z najvyšších mier medzi nesteroidnými výživovými doplnkami na trhu. Upozorňujeme, že Flexosamine lekáreň sa nepredáva.

Kde môžem získať Flexosamine kúpiť na Slovensku?

Ak chcete získať originálny produkt s doručením domov, použite oficiálnu webovú stránku. Tam môžete vyplniť online žiadosť a objednať si Flexosamine dodávka na doručenie domov.