Kategórie
Zdravie

Foil Protection – Samolepiaca ochranná fólia

Pred čím chráni samolepiaca fólie?

✔ Pred kvapkami oleja
✔ Vodeodolná (zabraňuje poškodeniu kúpeľňového nábytku)
✔ Pred vysokými teplotami a parou
✔ Pred otvoreným ohňom
✔ Pred mechanickým poškodením

Foil Protection Samolepiaca ochranná fólia je najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob ochrany nábytku alebo stien pred negatívnymi účinkami vlhkosti, teploty, oleja, špiny a prachu. Jeden z najpopulárnejších produktov v Číne a Európe. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, vyzerá štýlovo a krásne v každom interiéri, zachováva si svoje technické vlastnosti po mnoho rokov nepretržitej prevádzky. A čo je najdôležitejšie, Foil Protection cena bude príjemným prekvapením pre každú gazdinku! Fólia je vyrobená v USA a spĺňa americké kvalitatívne a ekologické normy.

Dnes si môžete objednať tento jedinečný produkt so zľavou až -50% na oficiálnej stránke licencovaného distribútora v našej krajine. Dodacie lehoty sú od 3 do 5 pracovných dní. Viac informácií nájdete na stránke predajcu alebo online poradcu.

Foil Protection – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Kuchynský nábytok a steny sú denne vystavené rôznym úrovniam pary, vody, vlhkosti, teploty, postriekaniu olejom a otvorenému ohňu. Bez primeranej ochrany vedie takýto účinok k rýchlemu opotrebovaniu materiálov a vytvára aj ďalšie podmienky na šírenie plesňových športov a baktérií. Americkí inžinieri riešili otázku, ako tento problém odstrániť a ochrániť pred týmto nepriaznivým vplyvom fasády kuchynských skriniek a steny pri sporáku. Na základe laboratórnych štúdií boli schopní experimentálne odvodiť univerzálny vzorec pre hliníkovú fóliu, ktorý poskytuje maximálnu úroveň ochrany. Dodatočne bolo rozhodnuté vybaviť zadnú stranu produktu vysokokvalitnou samolepiacou základňou, ktorá umožňuje pevné a bezpečné pripevnenie fólie k akémukoľvek druhu materiálu: drevo, keramika, kov, mramor, sklo, plast , guma a pod.

Protection Foil kuchynská samolepiaca fólia je jedno z najuniverzálnejších riešení vo vašej kuchyni so širokou škálou aplikácií:

 • Na ochranu pred vlhkosťou a parou pre kuchynský nábytok, dosky, drezy.
 • Aby sa zabránilo hromadeniu vody a baktérií na povrchu stien.
 • Na ochranu pred vystavením otvorenému ohňu a teplote.
 • Aby sa zabránilo kvapkaniu oleja z varenia jedla na tapety, dlaždice a steny.
 • Na dodatočnú ochranu povrchu pracovnej dosky pred poškodením, trieskami a rezmi.

Na rozdiel od lacných náprotivkov má Foil Protection hliníková fólia nielen vysokú odolnosť, ale aj štýlový moderný dizajn. Na výber sú strieborné alebo zlaté odtiene, ktoré dokonale zapadajú do dizajnu klasického alebo hi-tech interiéru kuchyne.

Protection Foil popis:

Typ: Dierovacia fólia je samolepiaca.

Rozmery: šírka 30 cm, dĺžka rolky 5 m.

Spôsob montáže: samolepiaci povrch.

Farba: zlatá, strieborná.

Rozsah použitia: domácnosť, priemysel.

Ochrana: voda, para, teplota, oheň, olej, špina, prach, baktérie, plesne, zápach.

V prípade potreby si vždy viete odstrihnúť potrebný kus fólie daného tvaru a veľkosti. Materiál je vhodný na čistenie a umývanie, neabsorbuje nečistoty a nepríjemné pachy. Po odstránení fólie nezostanú žiadne zvyšky, takže vaša pracovná doska, stena alebo nábytok budú vyzerať ako nové. Jedinečné adhézne zloženie fóliového povlaku zaisťuje bezpečné pripevnenie.

Ako používať Foil Protection Slovensko :

 • Očistite a odmastite povrch, ku ktorému má byť fólia pripevnená.
 • Nastrihajte na požadovanú dĺžku fólie podľa vopred pripravených rozmerov.
 • Odstráňte ochranný kryt z fólie.
 • Pomocou lepiacej strany pridržte fóliu pevne na tvrdom povrchu.
 • Na jemné vyhladenie filmu použite suchú handričku, aby ste zabránili vzniku vzduchových bublín.
 • Užite si skvelý výsledok!

Recenzie tých, ktorí už spravili Foil Protection kúpiť na Slovensku:

Dokonale ochráni vašu pracovnú dosku pred kvapkami oleja a vody! Jednoduché a pohodlné čistenie. Za tie peniaze je to skvelé riešenie!

Nedávno sme zrekonštruovali náš dom a rozhodli sme sa kúpiť veľmi drahý kuchynský nábytok. Bolo pre mňa bolestivé vidieť, ako po varení zostávajú na skrinkách a zásuvkách škvrny od oleja a pary. Videl som reklamu na túto položku a rozhodol som sa Foil Protection objednať. Nikdy som svoj výber neoľutoval! Toto je skutočne veľmi dobrý spôsob, ako ochrániť kuchynský nábytok pred negatívnymi vplyvmi.

Túto fóliovú nálepku som nalepil na stenu za plynový sporák. Teraz, aj keď smažím steaky na vysokej teplote, nebojím sa, že kvapky oleja pokazia farbu na stenách.

Kvôli neustále sa zvyšujúcemu dopytu je veľmi ťažké nájsť predajcu za Foil Protection obchod. Existuje len jeden skutočný spôsob, ako získať túto exkluzívnu položku. Navštívte oficiálnu stránku výrobcu a objednajte si originálnu fóliu online. Foil Protection dodávka sa doručuje po celej krajine v priebehu niekoľkých dní.