Kategórie
Zdravie

Folisin – komplex vitamínov pre rast vlasov

vsaďte na zdravé a silné vlasy!

✔ znižujú intenzitu vypadávania
✔ pomáhajú udržiavať normálnu pigmentáciu vlasov
✔ podporujú prirodzený rast vlasov
✔ podporujú udržiavanie správnej úrovne testosterónu

80% mužov je náchylných na plešatenie alebo masívne vypadávanie vlasov. V určitom veku alebo pod vplyvom vonkajších faktorov strácajú vlasy na hlave svoju prirodzenú štruktúru, korene slabnú a folikuly ich už nedokážu udržať. Existuje veľa dôvodov, prečo sa to stane. Nebudeme zisťovať, prečo sa u vás vyskytujú príznaky alopécie. Našou úlohou je preskúmať najefektívnejšie prostriedky na prevenciu plešatosti. V tomto príspevku vám chceme povedať o novinke medzi doplnkami výživy, ktorá prekonala mnoho analógov: Folisin komplex vitamínov pre rast vlasov. Receptúra obsahuje jedinečné zložky, ktoré podporujú prirodzený rast vlasov, znižujú ich vypadávanie a predlžujú trvanie anagénnej fázy. Vyvážené zloženie rastlín a stopových prvkov pomáha udržiavať vysokú hladinu testosterónu a tiež prebúdza spiace folikuly, aby aktivoval nový rast vlasov.

Odborníci tvrdia, že Folisin doplnok stravy pre rast vlasov je stokrát účinnejšie ako akýkoľvek šampón, masť, krém alebo iná liečba plešatiny. Potvrdzujú to výsledky klinických štúdií uskutočňovaných odborníkmi z rôznych oblastí. Ak pociťujete vypadávanie alebo slabnutie vlasov, chcete zastaviť alopéciu v ranom štádiu, alebo hľadáte dobrý vitamínový koncentrát, odporúčame vám objednať si tieto kapsuly.

Folisin – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Prečo mi začali vypadávať vlasy? Trichológia (veda o zdraví vlasov) stále nachádza nové príčiny mužskej plešatosti. V každom jednotlivom prípade to môže byť jeden alebo kombinácia niekoľkých faktorov, ktoré ovplyvňujú všeobecný stav tela. Preto moderní odborníci odporúčajú na riešenie problému použiť integrovaný prístup. Vynikajúcou možnosťou je použiť špeciálne vitamínové doplnky, ktoré pôsobia zvnútra a pomáhajú obnoviť optimálny stav vlasov. Podľa posledných prieskumov verejnej mienky a laboratórnych štúdií je Folisin prírodný liek na vypadávanie vlasov jedným z najúspešnejších produktov, aké kedy boli vyvinuté na liečbu vypadávania vlasov doma.

Folisin popis: 60 kapsúl (720 g), z ktorých každá obsahuje účinnú kombináciu prírodných vitamínov, antioxidantov a patentovaných receptúr. Hlavnými aktívnymi zložkami doplnku sú extrakt Saw Palmetto, kyselina fosfatidová, vitamín A, tekvicový extrakt, zinok, selén, extrakt z čierneho korenia, biotín, meď a ďalšie zložky dôležité pre korienky vlasov. Užívanie tohto doplnku výživy v spojení s ďalšími kozmetickými procedúrami a odporúčaniami pre zdravý životný štýl má neskutočne pozitívny efekt. Vlasy sa stávajú pevnejšími a dlhšími, lupiny, odlupovanie a ďalšie problémy s pokožkou hlavy zmiznú.

Pozor! Objednajte si 2 alebo viac fliaš, potom budú Folisin cena ešte lacnejšie!

Komplex aktivuje spiace vlasové folikuly, robí účes silnejším a hodvábnym. Môžete sa zbaviť sivých vlasov, spomaliť proces starnutia a niekoľkokrát predĺžiť trvanie fázy rastu vlasov. Komplex pozitívne vplýva na hormóny, zabraňuje plešateniu a je najlepšou alternatívou k operáciám transplantácie vlasov.

Ako funguje Folisin Slovensko:

  • Zastaví vypadávanie vlasov do niekoľkých týždňov po začiatku aplikácie.
  • Zvyšuje počet keratinocytov počas počiatočnej fázy rastu vlasov.
  • Prebúdza folikuly, ktoré boli v neaktívnom stave.
  • Posilňuje štruktúru vlasov.
  • Pomáha odstraňovať plešaté oblasti v najproblematickejších oblastiach hlavy.
  • Neubližujte tráviacemu systému a nie je návykový.
  • Formulované výlučne na základe 100% bylinných zložiek a antioxidantov.
  • Už po 14 dňoch pomáha zvýšiť syntézu bielkovín o 56%, ktoré sú potrebné pre rast a posilnenie vlasov.

Čo hovorí lekár:

Ako trichológ pracujem už viac ako 12 rokov. Muži všetkých vekových skupín za mnou neustále chodia s problémom plešatenia. Medzi nimi je veľa mladých mužov vo veku nad 24 rokov, ktorí už majú príznaky alopécie. Aby som im pomohol, odporúčam ti najskôr zmeniť životný štýl: stravu, zlé návyky, kontrolu stresu, hygienu, výrobky na starostlivosť o vlasy atď. Okrem toho určite odporúčam Folisin objednať. Toto je pokročilý vzorec, ktorý skutočne vykazuje vynikajúce výsledky a poskytuje vynikajúce výsledky. U 9 z 10 pacientov, ktorí užívali tieto kapsuly po dobu 90 dní, sa stav ich vlasov zlepšil a plešiny na pokožke hlavy zmizli. Jedinou nevýhodou tohto produktu je jeho obmedzená dostupnosť z dôvodu vysokého dopytu. Folisin lekáreň nenájdete, takže je lepšie si ich okamžite objednať cez oficiálny web.

Máme skvelú správu pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o Folisin kúpiť na Slovensku. Dnes si môžete objednať originálny doplnok výživy online, aby ste ho dostali do niekoľkých dní. Produkt sa dodáva v balení s pokynmi. Pozorne si prečítajte odporúčania výrobcu a pri používaní kapsúl dodržujte všetky preventívne opatrenia. Neprekračujte predpísanú dennú dávku.

Ak vás zaujíma Folisin dodávka, kliknite na tento odkaz: