Kategórie
Zdravie

FungaFix – krém proti plesniam na nohach

SILNÉ OŠETRENIE NECHTOV PROTI PLESNI

✔ Okamžite odstraňuje nepríjemné príznaky
✔ Preniká hlboko do kože a ničí príčinu plesne nechtov
✔ Kompletné hojenie po prvom použití
✔ Zabraňuje opätovnému výskytu plesni nechtov
✔ Absolútne bezpečné a prírodné zložky

Pomocou FungaFix krém proti plesniam na nohach obnovte zdravie nôh! Unikátna receptúra okamžite odstraňuje bolestivé príznaky mykózy. Vďaka svojej jemnej štruktúre krém preniká hlboko do pokožky, ovplyvňuje príčinu ochorenia a vylučuje ho. Niekoľko dní po začiatku liečby sa nepohodlie postupne stratí a po 30 dňoch sa môžete vrátiť do normálneho života. Rastlinné prísady v kréme majú antibakteriálny účinok a posilňujú lokálnu imunitu, aby sa zabránilo recidíve ochorenia. Produkt bol skutočným objavom pri liečbe a prevencii mykózy. V súčasnosti ho aktívne využívajú poprední európski dermatológovia.

FungaFix – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Problém plesňovej infekcie na nohách je relevantný pre 90% ľudí. Najčastejšie sú pôvodcami choroby tzv. Dermatofytové huby. Najčastejšie sú to Trichophyton rubrum, Trichophyton interdigitale a Trichophyton tonsurans. Prvé príznaky sú pre človeka často neviditeľné, takže sa im nikto nevenuje. Ďalšie šírenie infekcie a negatívny účinok na pokožku vedie k objaveniu sa výraznejších príznakov:

 • Suchosť a pálenie.
 • Svrbenie a peeling kože.
 • Kalenie a výskyt trhlín na chodidlách.
 • Deformácia a stratifikácia nechtov.
 • Začervenanie kože na rukách a nohách.
 • Vzhľad vredov.

Príčinou infekcie môže byť nedodržiavanie pravidiel osobnej hygieny, používanie verejných bazénov alebo posilňovne, dlhodobá prítomnosť v obuvi alebo genetická predispozícia.

Lekári varujú: onychomykóza sama nezmizne! Toto ochorenie vyžaduje účinnú a včasnú liečbu.

FungaFix na ošetrenie plesní je jedným z najlepších produktov vo svojej kategórii. 100% prírodná receptúra založená na rastlinných zložkách a vitamíne je ideálnym spôsobom, ako potlačiť onychomykózu a jej príznaky.

FungaFix popis:

Tajomstvo jedinečných prospešných vlastností vzorca spočíva v kombinácii kyseliny undecylénovej a kyseliny salicylovej. Výsledný koncentrát preniká do najhlbších vrstiev epidermálneho tkaniva a ničí baktérie, ktoré spôsobujú plesne nechtov alebo chodidiel. Existuje úplná dezinfekcia a zvlhčenie povrchu pokožky. Produkt zmierňuje zápaly a sčervenanie, odstraňuje svrbenie a olupovanie. Znaky choroby sa môžete zbaviť prvých 24 hodín po aplikácii.

Zloženie krému FungaFix obsahuje propolisový extrakt, vosk, mentol, ľubovníkový olej a mnoho ďalších zložiek. Vzorec rozoberá rovnako vysoký výkon bez ohľadu na typ pleti, vek pacienta a štádium choroby. Krém, ktorý funguje efektívne!

Funga Fix liek na plesne úspešne absolvovaných klinických pokusov. Pri testovaní krému sa zúčastnilo viac ako 800 dobrovoľníkov s kožnými problémami a hubami nôh. Po dobu 1 mesiaca účastníci štúdie aplikovali gél denne v súlade s odporúčaním výrobcu. Viac ako 94% respondentov zaznamenalo zlepšenie po prvej aplikácii. 89% preukázalo pokles príznakov do 14 dní. Viac ako 99% sa dokázalo úplne zbaviť onychomykózy do 4 týždňov. Opakované testovanie po šiestich mesiacoch neodhalilo relaps u 91% účastníkov experimentu. Krém nie je liekom, je preto k dispozícii bez lekárskeho predpisu. Už po prvom použití získate vynikajúce výsledky!

Väčšina odborníkov odporúča FungaFix Slovensko, pretože tento produkt úplne zmení vaše chápanie liečby mykózy nôh.

7 dôvodov, prečo by ste to mali určite FungaFix vyskúšať:

 1. Zničí pôvodcu plesňovej infekcie na 100%.
 2. Nemá žiadne vedľajšie účinky.
 3. Obsahuje iba prírodné a bezpečné prísady.
 4. Účinné v ktoromkoľvek štádiu choroby.
 5. Certifikované a zložené klinické skúšky.
 6. FungaFix cena lacnejšie ako náklady na podobné prostriedky.
 7. Odstraňuje príčinu mykózy a nielen jej príznaky.

Vzhľadom na súčasnú situáciu na celom svete môže dôjsť k prerušeniu dodávok tovaru do farmaceutických reťazcov. Ak ste nenašli FungaFix lekáreň, nebojte sa. Výrobca priamo predáva svoje výrobky online. To šetrí peniaze. Ale pred FungaFix objednať si pozorne prečítajte pokyny na používanie.

Ako používať FungaFix: Vaše nohy udržiavajte v teplej vode najmenej 10-15 minút, aby pokožka zjemnila a póry boli otvorené. Naneste malé množstvo krému na povrch chodidiel. Krém rovnomerne rozložte po celej ploche pokožky nôh a nechtov. Nezabudnite na oblasť medzi prstami. Vykonajte 1-3 postupy po celý deň. Pokračujte v kurze najmenej 30 dní, aby ste dosiahli udržateľný výsledok. Podpora zdravia vašej pokožky.

Dnes existuje jedinečná príležitosť vo výške FungaFix kúpiť na Slovensku. Stačí kliknúť na odkaz, vyplniť objednávkový formulár a počkať, kým manažér zavolá. Tovar bude zabalený v pevnom obale bez identifikačných značiek a zaslaný poštou. Nikto okrem vás nebude vedieť o obsahu balenia.

FungaFix dodávka je k dispozícii celoštátne do 4 až 7 pracovných dní.