Kategórie
Zdravie

GigantX – liek proti impotencii bez lekárskeho predpisu

Zlepšite svoju veľkosť!

✔ Môže pomôcť zvýšiť veľkosť penisu
✔ Podporte silnú a silnú erekciu
✔ Zlepšiť sexuálny život
✔ Regulujte hladinu testosterónu

Neklamme a priznajme si, že malý penis = veľký problém! Teraz však nie je čas na frustráciu a depresiu. Túto recenziu sme pripravili špeciálne preto, aby vám pomohla nájsť východisko z tejto nepríjemnej situácie. Preto dnes testujeme nový produkt, ktorý zaplavil svetový trh s doplnkami stravy pre mužov.

GigantX – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Toto je jedinečný vzorec s názvom GigantX na zväčšenie penisu. Tvorcovia tohto produktu nás uisťujú, že ak budete piť 2 kapsuly každý deň, môžete skutočne predĺžiť a zväčšiť penis, ako aj zvýšiť erekciu a sexuálnu túžbu. Znie to nepravdepodobne, ale nerobme predbežné závery a skúsme si túto problematiku dôkladne preštudovať.

Výrobca

Pri pohľade na akýkoľvek produkt v kategórii výživových doplnkov alebo tabletiek je veľmi dôležité venovať pozornosť 3 hlavným faktorom: Výroba, Ingrediencie a Ako to funguje. GigantX popis neposkytuje presné informácie o tom, kto je výrobcom tohto produktu. Podľa niektorých správ je produkt exkluzívnym vývojom spoločnosti NuviaLab (je však lepšie skontrolovať informácie priamo na webovej stránke predajcu).

Zloženie

Podľa poskytnutých informácií obsahuje GigantX liek proti impotencii bez lekárskeho predpisu iba 100% vegánske prísady, žiadne chemikálie, žiadne hormóny, žiadne GMO. Tu sú hlavné aktívne zložky v kapsulách:

Citrulín malát

Ide o aminokyselinu, ktorú mužské telo nie je schopné produkovať v dostatočnom množstve, najmä pri vysokej fyzickej alebo psychickej záťaži. V určitom okamihu je potrebné túto mikroživinu doplniť ďalšími doplnkami stravy. Niekoľko klinických štúdií dokazuje, že vysoká hladina tejto aminokyseliny v tele má pozitívny vplyv na mužskú erekciu a urýchľuje regeneráciu buniek. Niektorí vedci zaznamenali schopnosť citrulínu zlepšiť priepustnosť ciev a zvýšiť prietok krvi do penisu a ďalších orgánov urogenitálneho systému, a preto je obsiahnutý v GigantX Slovensko.

RedNite ™

Exkluzívna zložka, ktorou je prášok z červenej repy s vysokou koncentráciou užitočných vitamínov a mikroelementov. Je účinný pri liečbe predčasnej ejakulácie, pretože pomáha získať kontrolu nad súložou a predlžuje jej trvanie. Má tiež schopnosť znižovať počet aterosklerotických plakov v cievach, znižovať krvný tlak a eliminovať jednu z hlavných príčin mužskej impotencie. Mnohí odborníci poukazujú na to, že práve vďaka prítomnosti tejto zložky má Gigant X prostriedok na zvýšenie erekcie také užitočné vlastnosti.

Výpisy

V tradičnej kórejskej a čínskej medicíne sa používa už od staroveku na podporu zdravia mužov a urýchlenie zotavenia z rôznych chorôb. 100% ekologické suroviny bez akýchkoľvek syntetických prísad. Je široko známy pre svoje všeobecné tonizujúce prospešné vlastnosti. Skupina amerických vedcov dokázala vzťah medzi konzumáciou koreňa ženšenu a zvýšením telesnej a duševnej aktivity. Mnoho odborníkov odporúča použiť tento bylinný extrakt na posilnenie imunitného systému a zníženie krvného tlaku a hladiny glukózy v krvi. Ale najcennejšou vlastnosťou koreňa ženšenu je jeho priaznivý vplyv na mužskú erekciu a libido. Produkt obsahuje aj extrakt z čierneho korenia (piperín), extrakt z listov Ginkgo Biloba a extrakt z Mumiyo. Mimochodom, GigantX lekáreň sa nepredáva a kapsuly si môžete kúpiť iba prostredníctvom internetu.

Bezvodý kofeín

Zlepšuje krvný obeh, zvyšuje energiu a fyzické sily, zlepšuje náladu. Je to skvelý spôsob, ako stimulovať genitourinárne funkcie, a preto každý radí GigantX objednať. Bezvodý kofeín má vazodilatačný účinok, blokuje výskyt krvných zrazenín a krvných zrazenín.

Zinok

Zvyšuje produkciu testosterónu, stimuluje delenie buniek mäkkých tkanív penisu a podporuje silnejší krvný obeh počas erekcie. Zdravé hladiny zinku sú nevyhnutné pre lepšiu spermatogenézu a reprodukčnú funkciu. Mimochodom, kvôli takýmto jednoduchým komponentom je to oveľa lacnejšie o GigantX cena ako náklady na Viagru alebo iné analógy.

Aký záver je možné vyvodiť?

Nemôžeme s istotou povedať, či tento produkt pomôže zväčšiť veľkosť vášho penisu, ale obsahuje zložky, ktoré boli opakovane dokázané ako prospešné vo vedeckých štúdiách a laboratórnych testoch. Je na vás, či dôverujete sľubom predajcu alebo nie. Chceme vám len pripomenúť, že GigantX kúpiť na Slovensku je k dispozícii iba prostredníctvom oficiálneho online obchodu priameho dodávateľa tohto produktu.

Ak sa chcete stať kupujúcim, musíte byť plnoletý, vyplniť prihlášku na stránke a potvrdiť objednávku. GigantX dodávka sa spracuje v priebehu niekoľkých dní.