Kategórie
Zdravie

Vyhrievané bunda (Heated Jacket)

VYHRIEVANÉ BUNDA ZAHREJE ZA KAŽDÉHO POČASIE!

✔ Nabíjanie pomôcť USB.
✔ 3 teplotné režimy.
✔ Zahrieva sa za jednu minútu na 31 stupňov.
✔ Krk a chrbát v teple.
✔ Ľahké pranie.

Vyhrievané bunda je hitom tohto roka! Jedinečná pánska bunda s možnosťou regulácie termoregulácie v závislosti od okolitej teploty sa stane nepostrádateľným atribútom vášho každodenného šatníka! Výberom jedného z 3 dostupných režimov vykurovania si zaistíte komfortný stav za každého počasia! Vysoká kvalita materiálov, štýlový dizajn a využitie pokročilých vedeckých technológií pomáha byť vždy pripravený na prekvapenia počasia.

Vyhrievané bunda – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Nájsť vrchné oblečenie pre každého muža je náročná úloha, najmä ak nie ste zvyknutý sedieť na jednom mieste, veľa cestovať naprieč rôznymi krajinami a klimatickými pásmami. Vo väčšine prípadov pánsky šatník na jeseň, zimu a jar znamená prítomnosť 2-3 modelov búnd rôzneho stupňa hustoty a materiálov, ktoré nosíme v závislosti od teploty okolia. Prečo však utrácať peniaze za nákup viacerých modelov naraz, ak s jedným typom oblečenia získate univerzálny komfort. Výberom Vyhrievané bunda získate inovatívne riešenie 3 v 1!

Vyhrievané bunda (Heated Jacket) popis:

Na prvý pohľad tu máme obyčajné pánske sako. To najzaujímavejšie je však vnútri. Tento typ oblečenia má zabudované vyhrievacie teleso zo špeciálneho uhlíkového vlákna s externou batériou. Nabíjanie prebieha cez USB kábel cez bežnú zásuvku alebo pomocou powerbanky. Jedno plné nabitie batérie vydrží na 4-10 hodín nepretržitej prevádzky v závislosti od intenzity ohrevu. Na výber sú 3 režimy:

  • Úspory.
  • Pohodlie.
  • Turbo.

Režim „ECONOMY“ vám umožňuje získať pohodlné pocity na dlhú dobu. Keď teplota vzduchu klesne, môžete vždy zapnúť režim „KOMFORT“, ktorý zvyšuje ohrev a efektívnejšie udržuje teplo. Pokiaľ ide o extrémny chlad, mali by ste zvoliť režim „TURBO“. Len za 60 sekúnd sa tepelné prvky bundy zahrejú na 31 stupňov Celzia, čo vám umožní udržať sa v teple a zabrániť podchladeniu. Je ťažké uveriť, ale momentálne sa Vyhrievané bunda obchod nepredáva a pôvodný model je možné objednať iba prostredníctvom oficiálnej webovej stránky.

Recenzie:

Túto bundu som hľadal už dlho! Je dokonalá vo všetkom! Veľa času jazdím v aute, kde mám teplotu +18 stupňov Celzia. Nezapínam kúrenie a v tejto bunde sa cítim pohodlne. Keď potrebujem ísť von, kde je teplota +3 stupne, len zapnem vykurovacie teleso a teplo mi doslova prúdi telom! Je to veľmi podobné možnosti vyhrievania sedadiel v aute.

Prečo som sa rozhodol pre Vyhrievané bunda objednať? Je to veľmi pohodlné. Celá naša rodina často navštevujeme obchodné centrá, v ktorých je aj v zime veľmi horúco. Predtým som musel hľadať, kam si dám vrchné oblečenie, no teraz je problém vyriešený. Vďaka kontrolovanému ovládaniu tempa mi moje Vyhrievané bunda pomáha cítiť sa pohodlne za každých podmienok.

Dobrá kvalita a jednoduché použitie! Túto bundu nosím už 2 roky! Zatiaľ som nezaznamenal žiadne sťažnosti. Dúfam, že mi to vydrží tak dlho!

Vyhrievané bunda cena oveľa lacnejšie ako drahšie náprotivky! Ale čo je najdôležitejšie, táto verzia bundy dokonale chráni pred chladom, snehom, vodou a inými nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

Môj manžel neustále cestuje za prácou do rôznych krajín a už dlho si chce kúpiť univerzálne vrchné oblečenie. Kedysi dávno som na internete videla reklamu na túto bundu, no potom som zistila, že dnes môžete Vyhrievané bunda kúpiť na Slovensku. Objednal som si model požadovanej veľkosti cez oficiálnu stránku a po 4 dňoch som ho dostal poštou. Zaplatila som a dala som to manželovi k narodeninám. Ale z takého darčeka som mala neskutočnú radosť. Bundu nosí šesť mesiacov a zatiaľ len dobré dojmy.

Ako používať Vyhrievané bunda Slovensko:

Pripojte externú batériu ku káblu USB vo vnútornom vrecku. Na vonkajšej ľavej strane bundy sa nachádza tlačidlo napájania. Aktivujte ho stlačením a podržaním na 2-5 sekúnd. Farba indikátora ukáže stupeň ohrevu – modrá, biela alebo červená.

Kľúčové vlastnosti:

Model je vyrobený zo 100% polyesteru. Vyhrievacie teleso je vyrobené z uhlíkových vlákien. Umývanie, chemické čistenie povolené. Možno použiť na počkanie.

Kde nájdem tento produkt?

Vzhľadom na vysoký dopyt je takmer nemožné nájsť originálny model bundy v obchodoch alebo na veľkých obchodných poschodiach. Podarilo sa nám nájsť oficiálnu stránku jediného certifikovaného dodávateľa pôvodného modelu. Ak máte záujem o Vyhrievané bunda dodávka, kliknite na odkaz a objednajte si online hneď teraz.

Zrieknutie sa zodpovednosti Heated Jacket: Farba, rozmery a nároky produktu sa môžu líšiť a nemusia byť rovnaké ako v tejto recenzii. Účelom týchto informácií bolo oboznámiť vás s najnovšími produktmi pre vašu krásu a pohodlie. S predajom bundy nemáme nič spoločné a neobsluhujeme zákazníkov.