Kategórie
Zdravie

Intenskin – krém proti starnutiu

Perfektná pleť po prvom použití

✔ Vyhladzovanie VRÁSOK
✔ Prinavrátenie PRUŽNOSTI
✔ Lifting TVÁRE

Intenskin krém proti starnutiu vám otvorí nové príležitosti na starostlivosť o vašu tvár a telo. Inovatívna receptúra hĺbkovo vyživuje a zvlhčuje pokožku, zastavuje rýchle starnutie a odstraňuje až 98% vrások už po 1 mesiaci používania. Najlepší produkt na báze 100% prírodných zložiek zvyšuje ochranné funkcie epidermálneho tkaniva, udržuje vlhkosť a dodáva bunkám pokožky kolagén a vitamíny. Vďaka tomu budete môcť vyzerať o 10 – 15 rokov mladšie, aby ste sa vyhli bolestivým injekciám a kozmetickým procedúram. Väčšina európskych dermatológov a kozmetológov odporúča používať tento krém na prevenciu a elimináciu vrások, suchú pokožku a odlupovanie.

V tejto recenzii predstavíme Intenskin popis a pokúsime sa odhaliť hlavné výhody tohto produktu.

Intenskin – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Vek nešetrí nikoho. Aj tá najúžasnejšia ženská krása začne v priebehu rokov slabnúť. Vedcom sa bohužiaľ zatiaľ nepodarilo vytvoriť elixír večnej mladosti, podarilo sa im však nájsť úžasný recept na maximálnu ochranu pokožky pred zmenami súvisiacimi s vekom. Posledné klinické štúdie ukazujú, že epidermálne tkanivo si môže zachovať svoje biologické vlastnosti oveľa dlhšie, ako sa doteraz myslelo. Hlavnou príčinou rýchleho starnutia a vzniku vrások je pokles produkcie kolagénu a elastínu – kľúčových zložiek na podporu životne dôležitých funkcií pokožky. Okrem toho je veľmi dôležité zabezpečiť, aby boli bunky pravidelne hydratované a vyživované prospešnými antioxidantmi a mikroživinami.

Intenskin krém proti vráskam sa tento rok stal skutočným hitom! Receptúra na báze kyseliny hyalurónovej, vitamínov, avokádového oleja a ďalších dôležitých zložiek je navrhnutá na podporu zdravia a mladosti! Tento krém bude najlepším spojencom v boji proti jemným vráskam na čele, vraním chodidlám a hlbokým vráskam. Vďaka jedinečnej kombinácii výživných látok produkt nielenže skrýva známky starnutia, ale eliminuje aj príčinu ich výskytu. Pri pravidelnom používaní krému sa vytvára jemný liftingový efekt: pokožka tváre sa stáva pružnejšou a napnutou, problémy so suchosťou, začervenaním a odlupovaním zmiznú. Ak doma použijete najlepší produkt proti starnutiu, môžete ušetriť obrovské sumy za návštevy kozmetických salónov a kozmetičiek.

Ako to funguje?

Krém má silný trojitý účinok na hlavné faktory, ktoré urýchľujú starnutie pokožky. Klinické štúdie na viac ako 1 000 ženách vo veku nad 28 rokov ukazujú schopnosť Intenskin na omladenie pleti redukovať vrásky až o 77% počas prvých 14 dní používania. Aplikácia krému v oblasti nasolabiálnych záhybov a okolo očí vám umožňuje eliminovať opuchy, zvýšiť pružnosť a vytvoriť ďalší objem. Tvár sa stáva tónovanejšou a pružnejšou, vyzerá oveľa mladšie. Jemná receptúra zvlhčí najsuchšie oblasti do 48 hodín po aplikácii. Uvidíte výsledky z prvých dní. Pravidelné používanie krému udrží vašu pokožku vyzerajúcu a zdravú aj po ďalšie roky.

Ako sa líši Intenskin Slovensko od konkurencie?

Mnoho kozmetických prípravkov na omladenie pleti má iba povrchový efekt. Mnoho balzamov a sér vizuálne maskuje vrásky, kým ich neprestanete používať. Preto dlhujete Intenskin objednať. Tento produkt preniká do najhlbších vrstiev epidermálneho tkaniva, poskytuje komplexnú výživu a hydratáciu. Receptúra dokonale odstraňuje toxíny a poskytuje prístup ku kolagénu a elastínu v požadovanom množstve.

Výhody:

  • Zaručený priaznivý účinok, potvrdený klinickými štúdiami.
  • V zložení iba prírodné zložky.
  • Rýchla akcia – prvé výsledky za 24 hodín.
  • Ziskové Intenskin cena.
  • Jemná textúra a hlboký prienik.
  • Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva stopy na oblečení alebo na tvári.
  • Vhodná voľba pre každodennú starostlivosť o pokožku a telo.
  • Schválené poprednými dermatológmi v EÚ.
  • Nespôsobuje závislosť, alergie ani iné vedľajšie účinky.

Prečo sa nepredáva Intenskin lekáreň?

Momentálne je na predaj k dispozícii obmedzený počet balení tohto produktu. Pokiaľ si chcete zaobstarať originálny krém proti vráskam za výhodnú cenu, odporúčame vám obrátiť sa iba na oficiálneho distribútora. Za Intenskin kúpiť na Slovensku prejdite na webovú stránku predajcu, vyplňte formulár žiadosti a do 3-5 pracovných dní dostanete svoju objednávku.

Intenskin dodávka sa realizuje na celoštátnej úrovni. Podrobnosti a spôsoby platby získate u obchodného asistenta.

Pozor! Určite si prečítajte návod na použitie. Robte preventívne opatrenia. Vyvarujte sa vniknutiu krému do očí. Pred použitím kozmetického výrobku sa odporúča konzultácia s odborníkom.

Táto recenzia bola pripravená iba na informačné účely. Autori nezodpovedajú za efektívnosť používania tejto kozmetiky a dodržiavanie deklarovaných prospešných vlastností.