Kategórie
Zdravie

Lazy Bag – nafukovací matrac

Lazy Bag
je jedinečný matrac, ktorý sa nafukuje veľmi rýchlo a ľahko bez pumpy alebo iných zariadení!

✔ Vodeodolný
✔ Odolná nylonová tkanina ripstop 210T
✔ Spony pre väčšiu bezpečnosť
✔ Držiak na fľašu

Lazy Bag nafukovací matrac je outdoorové príslušenstvo, ktoré vám pomôže získať maximálne pohodlie za akýchkoľvek podmienok. Vďaka svojej jedinečnej štruktúre sa matrac nafukuje prirodzeným prúdením vetra a pomáha zaistiť pohodlný pobyt na piesku, na zemi alebo aj na vode. Už nepotrebujete žiadne lodičky ani pompézne – stačí vám prúd vetra a pár jednoduchých pohybov. S touto úlohou sa dokáže vyrovnať každá osoba. Matrac môžete použiť na kempovanie alebo na pláži. Na rozdiel od iných analógov je Lazy Bag cena niekoľkonásobne lacnejší ako iné analógy. Výsledky získate už za pár sekúnd a vďaka kompaktným rozmerom v zloženom stave matrac nezaberie veľa miesta a zmestí sa aj do bežného batohu.

Lazy Bag – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Lazy Bag matrac sa stalo skutočným bestsellerom. Všetci kupujúci nazývajú jeho hlavné výhody štýlovým dizajnom, jednoduchosťou použitia, kompaktnou veľkosťou a vysoko kvalitnými materiálmi. Nepremokavý materiál umožňuje používať matrac na vode a užívať si dovolenku priamo na mori, jazere a v bazéne. Vysoko pevný materiál vám umožní vydržať veľkú záťaž a anatomický tvar dokonale kopíruje obrysy tela a poskytuje maximálny komfort.

Lazy Bag popis:

Matrac je veľmi jednoduchý a ľahko sa používa. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať ho z vrecka a narovnať ho. Držaním oboch koncov spojovacích prvkov musíte urobiť niekoľko pohybov, aby ste naplnili vnútorný povrch vzduchom. Potom bude možné konce opatrne zviazať a použiť na určený účel. Materiál je natoľko praktický, že sa po použití ľahko vyperie a očistí od akýchkoľvek nečistôt, ako aj škvŕn od jedla.

Pozor: nepoužívajte matrac v blízkosti otvorených zdrojov ohňa. Používajte len podľa pokynov. Pred použitím si prečítajte pokyny.

Lazy Bag nafukovací matrac-posteľ je extrémne odolný model, ktorý je ergonomicky navrhnutý a dodáva sa v rade živých farieb. Technológia plnenia „Smart“ umožňuje nafúknuť matrac za pár sekúnd bez akejkoľvek námahy. Nezabudnite, že hmotnosť tejto nafukovacej hojdacej siete je veľmi nízka, takže ju môžete ľahko preniesť na akékoľvek miesto, ktoré vám vyhovuje. Účinnosť tejto hojdacej siete určite oceníte a navyše potešíte celú vašu rodinu.

Výhody:

  • Pohodlné a jednoduché.
  • Kvalitné prevedenie.
  • Jednoduché a rýchle nafukovanie.
  • Materiál odolný voči opotrebovaniu.
  • Kompaktné rozmery.
  • Výhodná cena.
  • Perfektné riešenie pre všetkých.
  • Vhodné pre akýkoľvek druh voľného času.
  • Rýchlo Lazy Bag dodávka v celej krajine.

Recenzie:

Som veľmi rád, že som dostal príležitosť Lazy Bag objednať. Tento matrac je fantastický! Pri dome máme vonkajší bazén, tak tento matrac nafúkneme a celý deň na ňom plávame. Deti sú jednoducho potešené. Môže ho použiť úplne každý.

Super! Som veľmi rád, že sme si tento matrac kúpili pre seba. Je ideálny na kempovanie. Nafúkne sa rýchlo a pohodlne, trvá to len pár sekúnd. Teraz chceme objednať ďalšie 2 kusy tohto matraca pre všetkých členov rodiny. Tento jedinečný model by ste si určite mali objednať aj vy.

Pomocou Lazy Bag internetový obchod sme sa rozhodli kúpiť si tento matrac pre seba. Dobrá kvalita, nespôsobuje podráždenie ani pri kontakte s pokožkou. Používame celá rodina a sme veľmi spokojní. Zatiaľ som si nevšimol žiadne nedostatky.

Matrac je plne v súlade s deklarovanými úžitkovými vlastnosťami. Nízka hmotnosť, kompaktná veľkosť. Môžete plávať vo vode alebo sedieť na pláži. Nelepí sa na telo a nespôsobuje nepohodlie. Náklady sú 3-4 krát lacnejšie ako iné analógy.

Lazy Bag kúpiť na Slovensku:

Vzhľadom na prudký nárast dopytu po tomto produkte je ťažké ho nájsť vo voľnom predaji. Matrac sa nepredáva v bežných obchodoch, ale dá sa objednať cez internet. Na tento účel je najlepšie použiť oficiálnu webovú stránku. Otvorte stránku predajcu, vyplňte online formulár a za pár dní vám doručíme Lazy Bag Slovensko domov. Za balík môžete zaplatiť po jeho obdržaní.

Dobrou správou je, že momentálne platí špeciálna zľava -50%, vďaka ktorej bude cena produktu ešte lacnejšia. Toto je najlepšia príležitosť objednať si 2 sady za cenu 1 a zaručene vyriešiť všetky vaše problémy.

Vylúčenie zodpovednosti:

Túto položku nepredávame ani neposkytujeme služby zákazníkom. Na objednanie máte možnosť využiť ponuku len oficiálnej stránky. Pred použitím si určite prečítajte pokyny. Je zakázané skladovať v blízkosti otvorených zdrojov ohňa.