Kategórie
Zdravie

Lordliness – produkt na zväčšenie penisu

Lordliness
Stačí 25 dní a váš penis sa zväčší minimálne o 7 cm

✔ predĺžiť svoj penis aspoň o 7 cm – 100% prirodzeným spôsobom bez vedľajších účinkov,
✔ zväčšiť obvod penisu až o 69 % a poskytnúť žene až 6 orgazmov počas jedného pohlavného styku,
✔ dosiahnuť oceľovú erekciu zakaždým, keď máte chuť na sex,
✔ udržať dlhotrvajúcu erekciu – ez užívania farebných piluliek,
✔ zvýšiť libido a hladinu testosterónu, a tým získať viac energie a potešenia zo sexu…

Senzačné správy prišli zo sveta vedy. Skupina európskych vedcov, ktorí študovali metódy ovplyvňovania mužskej fyziológie, dokázala schopnosť prirodzeného zväčšenia mužského penisu bez ohľadu na vek a životný štýl muža. Štúdia, ktorá bola vykonaná na skupine dobrovoľných subjektov, testovala nový potravinový doplnok Lordliness kapsuly pre mužov. Podľa výsledkov testov bol zaznamenaný maximálny ukazovateľ neinvazívneho predĺženia penisu – až +7 cm! Dr. Tesarik láskavo súhlasil, že odpovie na niektoré z našich otázok a porozpráva o tom, prečo je tento produkt budúcnosťou!

Lordliness – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

– Dobrý deň, pán doktor. Žijete a pracujete v Bratislave, veľkej metropole. Povedzte mi, je medzi vašimi pacientmi veľa ľudí, ktorí nie sú spokojní s veľkosťou svojho penisu?

– Dobrý deň. Približne 8 z 10 pacientov za mnou prichádza s pocitom menejcennosti alebo nespokojnosti so svojimi fyziologickými vlastnosťami. V prvom rade ide o dĺžku, obvod a tvar penisu.

– Do akého veku môže mužský penis rásť prirodzene?

– Keby ste sa ma na to spýtali koncom 90. rokov minulého storočia, určite by som povedal – až 21 rokov. Moderní vedci však opakovane dokázali, že vek muža nie je hlavným faktorom vo vývoji jeho primárnych sexuálnych charakteristík. Preto dnes môžem oficiálne vyhlásiť, že takmer v každom veku môžete svoj penis zväčšiť a zhrubnúť. Hlavná vec je správny dopad.

– Čo môžete povedať o operácii a je v tomto prípade vhodná?

– Operácia je potrebná len v extrémnych prípadoch, ktorých je menej ako 2,5 % z celkového počtu pacientov. V tomto prípade hovoríme o anatomických odchýlkach a takzvanom „mikropenise“ (menej ako 3 cm). V 98% ostatných prípadov je použitie skalpelu skôr želaním samotného pacienta a nie medicínskou indikáciou na operáciu. Svojim klientom vždy odporúčam vernejšie a bezpečnejšie metódy – extendery, krémy, masáže či doplnky výživy.

– Počuli ste už niečo o novom produkte: Lordliness produkt na zväčšenie penisu?

– Určite. Podľa môjho názoru je Lordliness Slovensko jeden z najlepších produktov na trhu, ktorý je účinnejší ako vákuové pumpy a extendery dohromady.

– Vysvetlite nám ako ľuďom, ktorí nerozumejú ničomu vo vede a medicíne: ako môžu tabletky zmeniť dĺžku penisu?

– Ak nejdete do detailov a zložitej lekárskej terminológie, potom je vysvetlenie tohto javu celkom jednoduché. Mužský penis pozostáva z kavernóznych teliesok naplnených krvou počas erekcie. Čím silnejšie muž pociťuje sexuálnu túžbu, tým väčší a tvrdší bude jeho penis. Ale u niektorých pacientov v dôsledku slabého zásobovania krvou alebo nízkej hladiny testosterónu dochádza k neúplnému naplneniu kavernóznych teliesok krvou. Vedecké štúdie uskutočnené odborníkmi preukázali schopnosť mäkkých tkanív penisu expandovať a regenerovať sa takmer v každom veku. Výskum bol taký prelomový, že desiatky farmaceutických spoločností uviedli na trh prírodné prostriedky založené na tomto objave. Jeden z najúspešnejších bol Lordliness zväčšenie penisu bez chirurgického zákroku. Tento produkt skutočne dokázal, že už za 3-4 týždne môžete zmeniť veľkosť hlavného mužského orgánu o 4-7 cm na dĺžku a 3-5 cm na šírku.

– Čítali sme Lordliness popis a hovorí, že výsledok je 99% zaručený. Je to naozaj pravda?

– Nemôžem poskytnúť žiadne záruky, pretože každý organizmus je individuálny a všetko závisí od rôznych faktorov. Vo všeobecnosti je dynamika užívania výživových doplnkov naozaj pozitívna. Medzi mojimi pacientmi približne 40 ľudí užívalo tieto kapsuly a 38 zažilo skutočnú zmenu veľkosti pohlavných orgánov. Tu je veľmi dôležité pochopiť, že aj najmenšie zvýšenie penisu o 1 alebo 2 cm už pridá až + 200% ku kvalite sexu a jasu ženského orgazmu. Najdôležitejšie je, že to ušetrí muža od komplexu menejcennosti, hanby a iných problémov, ktoré zasahujú do plnohodnotného sexuálneho života a sú škodlivé pre zdravie. Nie náhodou som sa zameral na bezpečnosť a účinnosť tohto produktu. Upozorňujeme, že Lordliness lekáreň sa nepredáva, pretože tabletky fungujú naozaj dobre. Lekárne sú výhodnejšie predávať niektoré gély alebo krémy, ktoré fungujú, kým ich používate.

– Vzhľadom na jemnú povahu tohto produktu, kde je najlepšie Lordliness kúpiť na Slovensku?

– Chceš moju radu? Na tieto účely by som odporučil použiť internet. Otvoríte stránku oficiálnej webovej stránky, zanecháte žiadosť a počkáte na balík. Mimochodom, toto urobila väčšina mojich klientov. Po prvé, nemusíte hľadať tovar v sexshopoch alebo lekárňach. Po druhé, Lordliness dodávka sa nosí v nepreniknuteľnom obale a nikto nebude vedieť o obsahu balíka.

– Pán doktor, môžeme sa na vás odkázať a odporučiť našim čitateľom Lordliness objednať?

– Áno. Navyše všetkým mužom, ktorí chceli zväčšiť penis operáciou, by som odporučil porovnanie nákladov na tieto metódy. Priemerná cena plastickej chirurgie na zväčšenie penisu je niekoľkonásobne drahšia ako Lordliness cena. Rozdiel je jednoducho zrejmý!