Kategórie
Zdravie

Mass Extreme – doplnok pre rast svalov

JEDINÝ DOPLNOK STRAVY, KTORÝ POTREBUJETE NA VYBUDOVANIE SVALOVEJ HMOTY

✔ pomáha rýchlo a úžasne vyrysovať Vašu postavu,
✔ dodáva energiu a umožňuje intenzívnejšie cvičenie,
✔ pre všetkých mužov, ktorí chcú budiť rešpekt,

Mass Extreme doplnok pre rast svalov je vysoko efektívny vzorec pre profesionálnych športovcov a začiatočníkov. Výrobok obsahuje kompletnú sadu všetkých dôležitých stopových prvkov a látok, ktoré zabezpečujú rýchly rast svalovej hmoty a spaľovanie tukov. Produkt podporuje prirodzené zvýšenie hladín testosterónu, podporuje libido u mužov a spomaľuje katabolické procesy v tele. Kapsuly urýchľujú proces regenerácie po intenzívnom tréningu a námahe. Rafinovaný rastlinný prípravok podporuje rýchlu tvorbu hrboľatých svalov a posilňuje imunitný systém. Môžete zlepšiť účinnosť cvičenia, spaľovať tuk v najproblematickejších oblastiach a stať sa atraktívnym pre ženy.

Mass Extreme – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Väčšina skúsených športovcov si je dobre vedomá skutočnosti, že vyvážená strava ovplyvňuje rast svalov rovnako ako intenzívny tréning v telocvični. Sval nebude rásť, ak v tele chýbajú bielkoviny, vitamíny a minerály. Je takmer nemožné získať všetky potrebné výživové zložky z bežného jedla. V súčasnosti je na pultoch supermarketov príliš málo zdravých potravín. Väčšina výrobkov obsahuje konzervačné látky, syntetické náhrady a látky zlepšujúce chuť. Preto si ľudia vyberajú možnosť s prírodnými doplnkami výživy. Je to vyvážený komplex s vysokou koncentráciou užitočných prvkov. Použitím produktu ako doplnku k hlavnej strave posilníte metabolické procesy v tele a urýchlíte príjem výsledku.

Trh so športovými doplnkami je preplnený a medzi nimi je príliš ťažké nájsť dobrý produkt. Ak nechcete experimentovať so svojím zdravím, vyberte iba účinné a overené možnosti. Jedným z najlepších vo svojej kategórii je komplex na spaľovanie tukov. Bezpečná výživa založená na prírodných extraktoch a vitamínoch. Kapsuly nespôsobujú vedľajšie účinky alebo závislosť. Mass Extreme kapsuly na budovanie svalov sa môže používať v akomkoľvek veku (od 18 rokov).

Účinné látky na bunkovej úrovni zvyšujú rýchlosť anabolických procesov, zvyšujú absorpciu proteínov a zvyšujú rast svalového tkaniva. Kumulatívny účinok vám umožňuje byť silnejší, rýchlejší a vytrvalejší každý deň. Klinicky sa preukázalo, že zvyšuje účinnosť tréningu o 150% a urýchľuje rast svalov o 90%.

Extreme Popis:

 • Zvyšuje libido a erekciu.
 • Posilňuje muskuloskeletálne tkanivo.
 • Pomáha dostať sa z terénu v tréningovom procese.
 • Udržiava vysokú úroveň výdrže a aktivity.
 • Urýchľuje zotavenie počas dní odpočinku.
 • Obnovuje metabolizmus.
 • Urýchľuje syntézu bielkovín a aminokyselín.
 • Spaľuje nadbytočný tuk a urýchľuje metabolizmus lipidov.
 • Zlepšuje krvný obeh, normalizuje funkciu vnútorných orgánov.
 • Zvyšuje hladinu mužských hormónov.
 • Pomáha zbaviť sa následkov ťažkej fyzickej námahy, znižuje riziko zranenia pri športových cvičeniach.
 • Posilňuje imunitný systém.

Prečo sú kapsuly Mass Extreme Slovensko účinnejšie ako zisky alebo proteíny? Pri používaní klasických proteínových koktailov alebo zosilňovača spravidla čelia športovci určitým problémom (zápcha, ťažkosť v žalúdku, nevoľnosť, alergie atď.). Tento produkt funguje úplne inak. Stačí vypiť niekoľko kapsúl podľa pokynov a zapiť ich vodou. Už nemusíte pripravovať zložité zmesi v mixéri alebo prenášať veľké nádoby s proteínovým nápojom.

Vzorec je jedným z najuniverzálnejších. Môže sa použiť ako hlavná alebo pomocná metóda na získanie svalovej hmoty. Produkt je vhodný pre začiatočníkov alebo skúsených športovcov, bez ohľadu na ich skúsenosti a počiatočnú postavu. Produkt bol certifikovaný a schválený poprednými medzinárodnými odborníkmi. Teraz lekáreň nepredáva, ale môžete si ho objednať online. Tu je to, čo slávny odborníci na výživu hovoria o doplnku:

Som profesionálny tréner. Klienti často prichádzajú ku mne, ktorí chcú radikálne zmeniť svoje telo. Snažím sa im vysvetliť, že v počiatočnej fáze je veľmi dôležité podporovať vaše telo špeciálnymi doplnkami výživy. Keď sa starám o zdravie svojich klientov, nikdy im neporadujem s steroidmi alebo hormonálnou liečbou. Namiesto toho odporúčam Mass objednať. Je to 100% bezpečný komplex, ktorý efektívne pôsobí takmer v každom štádiu vývoja svalov. Na rozdiel od svojich syntetických náplastí tieto kapsuly neobsahujú žiadne škodlivé chemické prísady. Vzorec umožňuje opraviť za pár mesiacov to, čo sa po mnoho rokov nezmenilo. So všetkými týmito výhodami je cena veľmi výnosný, takže získate skvelé výsledky a ušetríte peniaze.

Ktokoľvek môže teraz Extreme kúpiť na Slovensku. Ak to chcete urobiť, musíte nasledovať odkaz, vyplniť objednávkový formulár a uviesť dodaciu adresu. Balík bude odoslaný do niekoľkých dní a po jeho doručení môžete zaplatiť. Každá položka má záruku vrátenia peňazí 90 dní.

Dodávka sa spracuje do 3 až 7 pracovných dní.