Kategórie
Zdravie

MINI HD LED Projektor – 640×360 HDMI USB

OBRAZOVÝ SYSTÉM

✔ Ľahký, vreckový a ľahko prenášateľný. Pozerajte vaše obľúbené filmy a seriály ako nikdy predtým
✔ Ľahké a jednoduché pripojenie s viacerými zdrojmi videa!!
✔ Okrem toho je vybavený niekoľkými rozhraniami, ktoré zahŕňajú HDMI, USB port, slot na kartu TF a výstup AV na pripojenie rôznych zariadení.

MINI HD LED Projektor popis: Rýchlosť digitálneho vývoja sa posunula na novú úroveň. Dnes takmer každý deň vidíme nové hračky alebo príslušenstvo pre mobilné telefóny, tablety alebo počítače. Ak máte radi rôzne zaujímavé novinky, potom bude táto recenzia určite užitočná. V ňom predstavíme našim čitateľom hlavný hit roku 2021 – MINI HD LED Projektor 640×360 HDMI USB. Jedná sa o kompaktné LED zariadenie, ktoré umožňuje zväčšiť a preniesť obrázky z ľubovoľnej pomôcky na stenu, strop alebo akýkoľvek iný rovný povrch v domácnosti. Inovatívna technológia prenosu obrazu vysokej kvality poskytuje živý obraz so 16,7 miliónmi farieb a odtieňov. Kontrastný pomer dosahuje 800: 1, čo poskytuje pohodlné zobrazovanie videa bez ďalšieho namáhania očí. Odborníci nazývajú jednou z dôležitých výhod prístroja jeho miniatúrne rozmery a minimálna hmotnosť. Toto zariadenie môžete jednoducho vziať so sebou do práce, na dovolenku, do auta. Vrecková verzia zariadenia je ideálna pre aktívnych ľudí, ktorí veľa cestujú a neustále zostávajú v hoteloch. S ním si môžete kedykoľvek vychutnať vysokokvalitné sledovanie vašich obľúbených filmov alebo televíznych seriálov a mať po ruke akékoľvek digitálne zariadenie: notebook, smartphone, tablet.

MINI HD LED Projektor – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Môžete kedykoľvek použiť LED Projektor na domáce použitie alebo na prezentáciu nového projektu v kancelárii. Je to ideálne riešenie pre ľudí, ktorí študujú alebo sa chcú len dobre baviť. Fanúšikovia mobilných hier ocenia osobitnú hodnotu takéhoto zariadenia. Teraz môžete hrať akúkoľvek hru na veľkej obrazovke, vidieť najmenšie detaily a vychutnať si vysoko kvalitnú grafiku. Ak fotografujete veľa a chcete si prezerať svoje fotografie so svojimi priateľmi, stačí mať včas MINI Projektor objednať!

Zariadenie je vybavené konektormi HDMI + USB, takže pripojenie k vášmu smartphonu alebo počítaču bude okamžité. Táto technológia je založená na vysoko kvalitných RGB LED žiarovkách. Životnosť takýchto žiaroviek deklarovaná výrobcom je viac ako 50 tisíc hodín. Vďaka vstavanej technológii samochladenia sa Projektor na pripojenie k telefónu alebo tabletu nikdy neprehrieva, aj keď ho používate celý deň. Kompaktná veľkosť a hmotnosť menej ako 0,6 kg umožňuje prístroju ľahko padnúť do ruky alebo na akýkoľvek vodorovný povrch. Tento projektor je taký malý, že ho môžete vložiť do vrecka a ani si to nevšimnete. Rád by som venoval osobitnú pozornosť zvuku. Zabudovaný reproduktor poskytuje vysoko kvalitný zvuk. Ak chcete, môžete slúchadlá zapojiť do zodpovedajúceho 3,5 mm konektora a vychutnať si sledovanie svojich obľúbených videí.

Pripojenie zariadenia je také ľahké, že to zvládne aj päťročné dieťa. Nemusíte dlho študovať pokyny, pretože všetko je veľmi jednoduché a jasné. Len niekoľko mesiacov od oficiálneho začiatku predaja vo výške LED Projektor Slovensko došlo k rýchlemu zvýšeniu dopytu. Keď oceníte všetky výhody tohto riešenia, určite si všetci vaši priatelia a známi budú chcieť toto zariadenie objednať pre seba. Súčasťou projektora je diaľkové ovládanie, kábel, pokyny.

7 dôvodov, prečo by ste mali Projektor kúpiť na Slovensku:

  • Inovatívne LED zariadenie.
  • Vysoká kvalita a ostrosť obrazu na akomkoľvek povrchu.
  • Rýchle a pohodlné pripojenie k ľubovoľnému mobilnému zariadeniu.
  • Kompaktné rozmery.
  • Vstavaný chladiaci systém.
  • Až 500 000 pracovných hodín.
  • Podpora zvuku.
  • HDMI + USB.
  • LED Projektor cena lacnejšie ako iné analógy.

Recenzie:

Toto zariadenie som dostal k narodeninám. Spočiatku som neocenil všetky výhody, ale potom som si uvedomil, aké je to pohodlné. S manželkou sme išli na dovolenku do Egypta. V hotelovej izbe bol televízor, ale všetky televízne kanály boli v arabčine. Potom som vybral projektor, pripojil ho k telefónu, zavrel okná pred slnečným žiarením a dostali sme dokonalý obraz. Zriadili sme teda minikino a pozerali sme svoje obľúbené romantické komédie.

Moje deti veľmi radi sledujú karikatúry prostredníctvom tohto zariadenia. Zapnem pre nich YouTube a môžem vykonávať svoje domáce práce.

Veľmi cool zariadenie! S priateľmi si to často prezeráme na veľkoplošnej obrazovke z našich smartfónov. A čo je najdôležitejšie, vojde sa do vrecka a môže byť vždy po ruke v správnom čase. Skvelý nákup za tieto smiešne peniaze!

Z dôvodu prudkého nárastu popularity produktu dochádza k častým prerušeniam dodávok do obchodov s elektronikou. Ak nenájdete obchod s elektronikou, nenechajte sa odradiť. Navštívte oficiálny internetový obchod, objednajte si originálny produkt online a získate zľavu 50%!

Projektor dodávka sa uskutoční v priebehu niekoľkých dní. Predajca má možnosť zaplatiť za produkt potom, ako ste ho dostali do rúk a skontroloval funkčnosť zariadenia.