Kategórie
Zdravie

NicoZero – sprej proti fajčeniu

PRESTAŤ FAJČIŤ JE ĽAHKÉ!

✔ Bez túžby po cigaretách
✔ Bez abstinenčných príznakov syndrómu
✔ Bez kníhг a hypnózy
✔ Bez liekov a náplastí

Ako prestať fajčiť navždy? Toto je dôležitý problém, ktorý vám umožní udržať si zdravie a dlhovekosť. Podľa oficiálnych údajov viac ako 65% dospelých v Európe naďalej fajčí aktívne. Je to naliehavý problém, ktorý negatívne ovplyvňuje nielen zdravie fajčiara, ale aj ľudí v jeho okolí. Koncentrácia nikotínu, škodlivých živíc a karcinogénov vo vydychovanom cigaretovom dyme je škodlivá pre ľudské telo. Uprostred závislosti na nikotíne sa u ľudí vyvinie astma, hypertenzia, žalúdočné vredy, trombóza, kŕčové žily, hemoroidy, mozgová príhoda, infarkt myokardu, neplodnosť, rakovina pľúc a mnoho ďalších nebezpečných chorôb.

Bohužiaľ vzdanie sa fajčenia nie je také ľahké ako začať. Dokonca aj po krátkej dennej konzumácii cigaretového dymu v tele vzniká psychická a fyziologická závislosť od nikotínu. Väčšina tradičných procedúr pre fajčiarov spočíva v nahradení spôsobu konzumácie nikotínu. Na tomto princípe sa vyrába väčšina žuvačiek, nikotínových náplastí a tabliet. Táto metóda však neprináša udržateľný výsledok, ale iba určitým zlomkom znižuje škodlivé účinky na organizmus.

Už viac ako 5 rokov skúma skupina európskych vedcov možnosť prevencie a liečby závislosti od nikotínu. Vzorec získaný na základe týchto štúdií preukázal vysokú účinnosť. Najdôležitejšou vecou tohto produktu bolo, že neobsahoval nikotín. Trh sa objavil NicoZero sprej proti fajčeniu.

NicoZero – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Prečo väčšina moderných odborníkov jednomyseľne nazýva NicoZero liek proti fajčeniu hlavným vedeckým prielomom? Toto je prvý produkt, ktorý zaručuje 100% odvykanie od fajčenia do 30 dní od začiatku používania. Kvapalný koncentrát obsahuje iba prírodné a neškodné zložky rastlinného pôvodu. Produkt zmierňuje syndróm ukončenia tabaku, potláča chuť do jedla a odstraňuje toxíny. Zároveň dochádza k pretrvávajúcej neznášanlivosti nikotínového a cigaretového dymu. Vzorec spôsobuje odmietanie a averziu k cigaretám, takže pravdepodobnosť recidívy je takmer vylúčená. Zakaždým, keď si prajete zapáliť si novú cigaretu, jednoducho z nej vyberiete sprej a vystrieknete ho do úst. Príjemná vôňa mäty a aróma túto túžbu okamžite potláča, osviežujú dych a zlepšujú náladu.

Klinické štúdie ukazujú, že Nico Zero proti závislosti na nikotíne je účinný v 87% prípadov po 1 mesiaci používania. Vzorec je schválený poprednými medzinárodnými organizáciami a komunitami odborníkov. Získate 100% originálny a prírodný produkt, ktorý je desaťkrát účinnejší a bezpečnejší ako elektronické cigarety alebo nikotínové škvrny.

NicoZero Popis:

 • Zmierňuje potrebu fajčenia a nikotínu počas 15 minút.
 • Pomáha prestať fajčiť bez stresu, depresie a nervových porúch.
 • Čistí pľúca a pečeň od produktov rozpadu cigaretového dymu a toxínov.
 • Potláča psychologickú závislosť po dobu 30 dní.
 • NicoZero Znižuje chuť do jedla a blokuje hromadenie nadváhy po ukončení fajčenia.
 • Poskytuje stabilný a dlhodobý výsledok, ktorý pretrváva aj po ukončení používania.
 • Chráni pred škodlivými vplyvmi prostredia na pľúca.

Viac ako 700 tisíc mužov a žien už bolo schopných prestať fajčiť, keď sa rozhodli NicoZero objednať. Máte možnosť sa k nim pripojiť a začať nový život, navždy zabudnúť na svoj problém!

5 dôvodov, prečo by ste mali prestať fajčiť:

 • To vás udrží zdravé.
 • Ušetrí peniaze, pretože je o NicoZero cena lacnejšie ako vaše mesačné náklady na nákup cigariet.
 • Toto bude chrániť pred chorobami vašich blízkych a ľudí okolo vás.
 • Tým sa zníži riziko nebezpečných chronických patológií.
 • Pomôže nájsť ďalšie radosti v živote.

Odborník vysvetľuje princíp spreja:

Vzorec obsahuje rastlinné výťažky s veľkým počtom užitočných zložiek a stopových prvkov. Sprej spôsobuje nielen stabilné odvádzanie tabakového dymu, ale tiež potláča hlavnú príčinu závislosti u fajčiarov – nedostatok dopamínu. Účinná látka stimuluje syntézu prírodného dopamínu a umožňuje regeneráciu poškodených buniek v pľúcach, mozgu a pečeni. Vďaka zvýšenému uvoľňovaniu hormónu šťastia sa cítite ostražití, zbavujete sa stresu a depresívnej nálady! Dôrazne odporúčam objednať si NicoZero Slovensko, pretože tento produkt pomohol mnohým z mojich pacientov.

Prečo nemôžem nájsť tento produkt v lekárni? V súčasnosti dopyt po tomto spreji presahuje výrobné možnosti. Z tohto dôvodu je veľmi ťažké nájsť NicoZero lekáreň. Nedávno však výrobca otvoril oficiálnu webovú stránku, kde si môžete objednať originálny produkt s doručením do domu.

Ak chcete NicoZero kúpiť na Slovensku, použite iba dôveryhodného predajcu. Odporúčame zadať objednávku iba na oficiálnej webovej stránke. Ak to chcete urobiť, kliknite na odkaz a vyplňte riadky webového formulára.

Dodávka sa uskutoční o niekoľko dní. Za balík platíte až po prijatí.