Kategórie
Zdravie

Optimum KETO – tabletky na chudnutie

Výkonná nová receptúra spúšťa ketózu na spaľovanie tukov!

✔ Spaľujte tuky pre energiu
✔ Pomáha rýchlo dosiahnuť ketózu
✔ Rýchle výsledky už za 1 týždeň
✔ Prírodné zložky

Priaznivcov ketogénnej diéty je každým dňom viac a viac, preto sme sa rozhodli venovať pozornosť tomuto módnemu trendu posledných rokov. Aká účinná je diéta s vysokým obsahom tukov? Komu je táto diéta povolená a kto by sa mal radšej zdržať obmedzovania sacharidov? Čo je Optimum KETO tabletky na chudnutie a prečo sú potrebné? Pokúsme sa podrobnejšie pochopiť všetky tieto problémy.

Evolúcia stravy

V dietetike sa každý rok objavujú nové trendy. Táto rôznorodosť možných spôsobov kontroly príjmu potravy je spôsobená neustálym štúdiom faktorov ovplyvňujúcich tvorbu tukového tkaniva a metabolizmus. Už pred 20 rokmi odborníci na výživu tvrdili, že ak chcete úspešne schudnúť, musíte sa vzdať 90 % svojej bežnej stravy a každý deň tvrdo trénovať v posilňovni. Potom si každý uvedomil, že prísne diéty nefungujú alebo majú len krátkodobý pozitívny efekt. A nakoniec sa vedcom podarilo nájsť najuniverzálnejšiu možnosť stravovania, ktorá preukazuje vysokú účinnosť s minimálnym stresom a stresom pre telo. Ide o diétu s nízkym obsahom sacharidov.

Čo je to keto diéta?

Toto je jedna z možností denného jedálneho lístka, kde prevažuje tuk nad sacharidmi s cieľom zvýšiť hladinu ketónov a znížiť hladinu glukózy v krvi. To je signál pre mozog, ktorý ho prinúti zapnúť rezervné zdroje energie – podkožný a viscerálny tuk. Pečeňové bunky premieňajú tuk na špeciálne mastné kyseliny a ketóny a mozog ich využíva namiesto glukózy. Tento stav sa nazýva ketóza alebo zjednodušene povedané hladovanie sacharidov. Tento typ stravovania skutočne vykazuje vysoký výkon, najmä ak ide o ľudí, ktorí majú sklony k cukrovke alebo majú metabolický syndróm. Má však aj svoje kontraindikácie. Obmedzenie sacharidov sa napríklad neodporúča pri ochoreniach pečene, tehotenstve či laktácii, nechutenstve, sklone k žlčníkovým kameňom a mnohých iných ochoreniach.

Užitočné informácie: Optimum KETO lekáreň sa nepredáva a kapsuly je možné objednať iba cez oficiálnu webovú stránku.

Som už v ketóze?

Hlavným mýtom o ketogénnej diéte je, že funguje od prvého dňa. V skutočnosti to tak nie je. Od obmedzenia sacharidov po ketózu môže uplynúť 5 až 7 dní. A to je jedna z hlavných nevýhod tejto možnosti jedla. Pre mnohých ľudí je mimoriadne ťažké jesť len tuky a bielkoviny, ale neprijímať sacharidy z potravy. Môže spôsobiť letargiu, pocit únavy, podráždenosť a ďalšie vedľajšie účinky. V tejto súvislosti vedci začali pracovať na vytvorení špeciálnych doplnkov stravy, ktoré dokážu urýchliť nástup ketózy v tele a zvýšiť efektivitu takejto diéty. Prvé úspešné výsledky dosiahli americkí špecialisti, ktorí v priebehu laboratórneho výskumu syntetizovali takú organickú zložku ako BHB (beta-hydroxybutyrát). Dnes sa nachádza v 99 % všetkých keto tabletiek a doplnkov stravy a je považovaný za jeden z najbezpečnejších a najefektívnejších. Poďme sa pozrieť, ako BHB pracuje s jedným z najobľúbenejších produktov – Optimum KETO pre rýchle spaľovanie tukov.

Optimum KETO – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Optimum KETO popis Chcel by som začať s informáciami publikovanými v jednom z populárnych vedeckých časopisov. Hovorí sa, že užívanie týchto kapsúl pomáha aktivovať ketózu v tele do 30-50 minút. Receptúra založená na zložke Beta-Hydroxybutyrate pomáha získavať energiu nie zo sacharidov, ale z vlastného tuku. Spúšťajú sa tak mnohé procesy, ktorých výsledkom je pohodlné a bezpečné chudnutie.

Výberom tohto produktu na báze BHB alebo jeho náprotivkov získate silnú podporu pri extrémnej strate tuku, a to aj v tých najťažšie dostupných oblastiach. Na rozdiel od iných konkurentov, Optimum KETO doplnok stravy na chudnutie dodáva telu rastlinné ketóny, ktoré nespôsobujú zvýšenie hladiny acetónu. To vám umožní vidieť skutočné zmeny tvaru vášho tela v priebehu 5-7 dní od začiatku kurzu.

Autori produktu tvrdia, že ak začnete užívať Optimum KETO objednať podľa uvedenej dennej dávky, môžete schudnúť až 5 libier (2 kg) za týždeň! To je vlastne veľmi dobrý výsledok, najmä keď si uvedomíte, že nie je potrebné dodržiavať prísne obmedzenia ani počítať kalórie.

Hlavné dôvody, prečo by ste mali skutočne vyskúšať Optimum KETO Slovensko:

  • Iba prírodné zložky najvyššej kvality.
  • Kapsuly neobsahujú chemikálie ani GMO.
  • Produkt je vhodný pre vegánov a svojim zložením je hypoalergénny.
  • Nadbytočný tuk stratený týmto doplnkom stravy sa nevráti.
  • Optimum KETO cena je približne 2-3 krát lacnejší ako iné spaľovače tukov.

Kde dnes môže byť Optimum KETO kúpiť na Slovensku?

Tento exkluzívny produkt je k dispozícii na predaj iba v Spojených štátoch. Ak máte záujem o Optimum KETO dodávka do iných krajín, kontaktujte predajcu alebo si pozrite ďalšie produkty prezentované tu: