Kategórie
Zdravie

Proctolab – krém na hemoroidy

Proctolab
Konečné víťazstvo nad hemoroidmi!

✔ Odstraňuje bolesť
✔ Zmierňuje zápal
✔ Zastavuje krvácanie
✔ Podporuje regeneráciu tkanív

Liečba hemoroidov je najvyššou prioritou, pretože ochorenie je pomerne zložité a existuje vysoké riziko komplikácií. To je obzvlášť ťažké počas exacerbácie, takže pri výbere vhodnej metódy liečby sa musíte vždy poradiť s lekárom. V mnohých prípadoch je možné zbaviť sa hemoroidov bez použitia chirurgického zákroku. Pacientovi je predpísaná špeciálna diéta, odporúčania na podporu zdravého životného štýlu, ale aj špeciálne masti či krémy. Sortiment takýchto produktov je veľmi široký, takže môže byť ťažké urobiť správnu voľbu. Dnes vám chceme dať do pozornosti recenziu Proctolab krém na hemoroidy, ktorá získala na trhu dobré recenzie.

Proctolab – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Proctolab gél na hemoroidy je prírodná receptúra založená na aktívnych zložkách, ktorá pomáha rýchlo odstrániť zápal, potlačiť bolesť a zastaviť krvácanie pri pohybe čriev. Komplex obsahuje unikátne zložky, ktoré zabraňujú tvorbe krvných zrazenín, zlepšujú krvný obeh a znižujú veľkosť hemoroidov. Odporúča sa tiež užívať krém na prevenciu a elimináciu možných relapsov po úspešnom priebehu liečby.

Proctolab popis na oficiálnych stránkach potvrdzuje bezpečné a hypoalergénne zloženie krému. Receptúra je vyrobená z vysoko kvalitných surovín, medzi ktoré patrí pagaštan konský, muškátový oriešok, centella a mnohé ďalšie. 100% rastlinné zložky prípravku pomáhajú predchádzať ďalšiemu zhoršovaniu situácie a vrátia vás do normálneho života už za 1 mesiac. Spôsob aplikácie je čo najjednoduchší: len 1-2 krát denne naneste gél na problémovú oblasť podľa odporúčaní v návode.

Na základe dostupných zákazníckych a odborných recenzií najnepríjemnejšie príznaky hemoroidov vymiznú po jednom alebo viacerých ošetreniach. Trvanie liečby nepresiahne 3-4 týždne a výsledky pretrvávajú mnoho rokov. Vďaka komplexnému pôsobeniu proti príčinám a príznakom hemoroidov sa riziká recidívy tohto problému znižujú takmer na nulu. V súčasnosti je Proctolab masť na hemoroidy jeden z najlepších produktov na trhu, čo znamená, že by ste mali určite využiť príležitosť a získať ho hneď teraz.

Hlavné výhody, ktoré môžete získať, ak si vyberiete Proctolab objednať:

  • Odstránenie akútnych príznakov do 24 hodín.
  • Eliminácia trombózy.
  • Zníženie bolesti a nepohodlia pri pohybe čriev.
  • Zabráňte zápche.
  • Zastavte krvácanie.
  • Postupné znižovanie a úplné odstránenie zápalu hemoroidov.
  • Regenerácia tkaniva.
  • Obnova sliznice.
  • Zlepšenie kvality života.

Drvivá väčšina odborníkov sa zhoduje na tom, že užívanie tohto prípravku môže výrazne urýchliť a zjednodušiť liečbu hemoroidov, ako aj znížiť riziká pre rozvoj väčšiny iných ochorení. Pacienti si o tom myslia:

Dobrý krém! Po pôrode som mala hemoroidy a lekár mi poradil, aby som si našiel Proctolab lekáreň. Objednal som si ho cez internet, pretože som sa hanbil ísť do lekárne. Veľmi dobre zvlhčuje a zmierňuje nepohodlie. Bolesť zmizla na druhý deň. Krém som používal 2 krát denne – ráno a večer, pokračoval som v kurze 30 dní. Prešlo šesť mesiacov a necítim žiadne príznaky.

Gel naozaj funguje! Rušil ma pocit cudzieho predmetu v konečníku a bolestivé vyprázdňovanie. Keď som začal používať tento gél, prestal som vidieť krv na toaletnom papieri a znášal som bolesť pri pohybe čriev. Veľmi dobrý produkt. Odporúčam to vyskúšať úplne každému.

Kedysi som používal rektálne čapíky, ale rýchlo som zistil, že neliečia, ale len dočasne zmierňujú príznaky. Vybral som si tento krém, pretože som videl veľa pozitívnych recenzií a za Proctolab cena bol niekoľkonásobne lacnejší ako iné analógy. Absolútna spokojnosť s výsledkami ošetrenia. Za menej ako 1 mesiac sa mi podarilo zbaviť hemoroidov bez operácie.

Ako dlho budem musieť krém používať?

Závisí to od jednotlivca a od štádia ochorenia. Výrobca sľubuje úplné zotavenie do 3-4 týždňov, ale je lepšie poradiť sa so svojím lekárom.

Potrebujem na túto masť predpis?

Nie, produkt je dostupný bez lekárskeho predpisu.

Môžem dnes Proctolab kúpiť na Slovensku?

Áno, môžete to urobiť tak, že budete kontaktovať predajcu priamo bez sprostredkovateľov. To možno vykonať prostredníctvom oficiálnej webovej stránky vyplnením online žiadosti v priebehu niekoľkých minút. Upozorňujeme, že Proctolab dodávka sa uplatní až po odoslaní online žiadosti. Tovar je možné zaplatiť po obdržaní.

Nižšie uverejníme odkaz na stránku, ktorá predáva Proctolab Slovensko.

Vyhlásenie: Samoliečba môže byť nebezpečná. Určite sa poraďte so svojím lekárom. Tento prehľad bol pripravený len na čítanie. Nie sme zodpovední za kvalitu, bezpečnosť alebo účinnosť produktu, ani sa nezaoberáme predajom alebo servisom zákazníkom.