Kategórie
Zdravie

Prostalis – liek na zápal prostaty bez lekárskeho predpisu

SPOĽAHLIVÉ RIEŠENIE DELIKÁTNEHO PROBLÉMU

✔ zmierňuje zápal
✔ zmierňuje bolesť
✔ normalizuje močenie
✔ zlepšuje sexuálny život

Prostatitída je všeobecný názov pre skupinu rôznych ochorení spojených so zápalom prostaty. Akútna fáza prostatitídy má výrazné príznaky, zatiaľ čo chronické ochorenie sa môže mnoho rokov vyvíjať asymptomaticky. V mnohých prípadoch je to práve prostatitída, ktorá je jednou z hlavných príčin erektilnej dysfunkcie, impotencie a neplodnosti u mužov.

Názor, že zápal prostaty je možný len u starších mužov, je mýtus. V skutočnosti sa choroba môže vyskytnúť takmer v akomkoľvek veku (dokonca aj u mladých mužov). Aby ste nezmeškali začiatok vývoja zápalového procesu, musíte pozorne počúvať svoje telo. Tu sú len niektoré zo zjavných príznakov, ktoré by vás mali upozorniť:

 • Bolesť a pocit pálenia v slabinách a genitáliách.
 • Časté alebo bolestivé močenie.
 • Pomalý prúd moču a pocit neúplného vyprázdnenia močového mechúra.
 • Erektilná dysfunkcia.
 • Predčasná ejakulácia.
 • Podráždenosť, chronická únava.
 • Nestabilná erekcia po požití alkoholu alebo sexe v kondóme.

Prečo nemožno ignorovať príznaky prostatitídy? Samotná prostatitída je zápalový proces, ktorý negatívne ovplyvňuje celkové zdravie. Pri absencii účinnej a včasnej liečby choroba postupuje veľmi rýchlo, čo niekoľkokrát zvyšuje riziko adenómu prostaty, impotencie a neplodnosti. Ak pocítite prvé príznaky ochorenia, mali by ste okamžite konzultovať s lekárom, vykonať potrebné testy a podstúpiť odbornú liečbu.

Dnes na európskom trhu existuje široká škála liekov na prevenciu a liečbu zápalu prostaty. Líšia sa svojim zložením, princípom fungovania a nákladmi. Mnohí urológovia odporúčajú používať bylinné kapsuly a tablety, ktoré sú voľne predajné. Jeden takýto produkt je Prostalis na liečenie prostatitídy. Inovatívna receptúra získala vysoké hodnotenie od odborníkov, má certifikát kvality a prináša skutočné výsledky už po niekoľkých dňoch od začiatku aplikácie. Prečítajte si o tom viac v našej recenzii práve teraz.

Prostalis – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Prostalis liek na zápal prostaty bez lekárskeho predpisu je úžasná symbióza najnovších vedeckých objavov a jedinečných blahodarných vlastností skupiny rastlinných extraktov a vitamínov v boji proti zápalu prostaty. Vzorec pozostáva zo 100% prírodných zložiek a stopových prvkov: extrakt z Tribulusu, vitamín C, lykopén, extrakt zo ženšenu, extrakt z tekvice a tak ďalej. Pri pravidelnom používaní po niekoľkých dňoch dochádza k zníženiu akútnej fázy zápalového procesu, normalizácii procesu močenia a obnoveniu erekcie.

Podľa informácií zo stránky výrobcu Prostalis na zvýšenie erekcie poskytuje na denné použitie počas 1 kurzu 30 dní. V prípade potreby môže byť po konzultácii s lekárom potrebný druhý kurz.

Ak chcete zhodnotiť účinnosť tohto produktu, pozorne si prečítajte Prostalis popis:

 • Prírodný doplnok stravy vo forme kapsúl na perorálne použitie.
 • Zmierňuje akútnu bolesť a pocit pálenia počas prvých 24 hodín po požití.
 • Prostalis cena lacnejšie ako náklady na analógy.
 • Má protizápalový účinok.
 • Znižuje objem prostaty na fyziologickú normu.
 • Stimuluje syntézu mužských hormónov.
 • Znižuje riziko vzniku adenómu prostaty a impotencie.
 • Zlepšuje kvalitu spermií a ich frekvenciu.
 • Znižuje počet návštev toalety a normalizuje močenie.
 • Ničí infekciu vo vnútri močového systému.
 • Zabraňuje príznakom erektilnej dysfunkcie.
 • Zvyšuje libido a sexuálny apetít.

Prostalis Slovensko neobsahuje GMO, chemikálie, steroidy. Tento produkt sa predáva bez lekárskeho predpisu a môže sa použiť ako profylaktické opatrenie pre mužov nad 40 rokov, ktorí sú náchylní na problémy s prostatou alebo erektilnú dysfunkciu. Porovnanie týchto kapsúl s populárnymi tabletami Viagry ukazuje množstvo výhod a zdravotných výhod.

Recenzie:

Dlho som trpel problémami s častým močením a budil som sa v noci 5-6 krát na tento nepríjemný pocit. Išiel som k lekárovi o pomoc a odporučil mi Prostalis objednať. V dôsledku toho som sa po 2 týždňoch dokázal úplne zbaviť tohto problému.

Dobrý produkt! Plne potvrdzujem všetky prospešné vlastnosti. Užíval kapsuly 30 dní. Počas tejto doby sa erekcia výrazne predĺžila a zosilnila, problémy s predčasnou ejakuláciou zmizli. Manželke sa dostáva viac rozkoše a opäť sa cítim ako plnohodnotný muž.

Po týchto kapsulách som sa vzdala viagry. Vzorec skutočne ukazuje skutočné výsledky. Do pol hodiny po 1 kapsule zmizne bolesť a nepohodlie v slabinách. Jedinou nevýhodou je, že Prostalis lekáreň sa nepredáva a na balík musíte čakať do 5 dní.

Každý, kto má záujem o Prostalis kúpiť na Slovensku, to môže urobiť prostredníctvom oficiálnej stránky. Ak to chcete urobiť, musíte opustiť online aplikáciu a potvrdiť objednávku telefonicky. Prostalis dodávka sa vykonáva na celoštátnej úrovni.