Kategórie
Zdravie

Revamin Lash – sérum na rast mihalníc

Stavte na prirodzene dlhé a husté riasy!

✔ Urýchľuje rast rias
✔ Posilňuje štruktúru vlasov
✔ Viditeľne zahusťujte a predlžujte riasy
✔ Hydratuje a zlepšuje ich vzhľad

Tenké, krátke alebo príliš tenké riasy môžu pokaziť aj ten najatraktívnejší ženský vzhľad. Moderní vizážisti majú k dispozícii mnoho umelých spôsobov, ako tento problém zamaskovať predĺžením mihalníc alebo správnym make-upom. Ide ale iba o dočasné riešenie, ktoré nijakým spôsobom neodstráni dôvody.

Prečo mi mihalnice začínajú vyzerať hrozne alebo vypadávajú? Mnoho žien si kladie túto otázku. Existuje niekoľko kľúčových faktorov, ktoré môžu spôsobiť tento nepríjemný efekt:

 • Nedostatok vitamínov a živín.
 • Zlá hygiena.
 • Zneužívanie kozmetických a líčiacich prvkov.
 • Zlá ekológia.
 • Vek.
 • Časté používanie umelých mihalníc.
 • Autoimunitné choroby.

Dnes máme na kontrolu Revamin Lash na silné a dlhé mihalnice. Jedná sa o jedinečnú srvátkovú matricu, ktorá obsahuje špičkovú technológiu a vedecké objavy minulých desaťročí. Receptúra obsahuje sadu zdravých a prírodných zložiek, ktoré zvlhčujú a vyživujú žiarovky, zastavujú stratu rias a predlžujú fázu aktívneho rastu. Vďaka tomuto účinnému kozmetickému prípravku môžete doma dostať najplnšie a najdlhšie mihalnice za pár dní!

Revamin Lash – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Revamin Lash popis na oficiálnej webovej stránke výrobcu naznačuje, že tento kondicionér na mihalnice úspešne prešiel klinickými skúškami. Je vedecky dokázané, že použitie receptúry založenej na tripedtide, zinku, kofeíne a ďalších prospešných látkach stimuluje neaktívne žiarovky a zvyšuje rýchlosť rastu nových vlasových buniek. Pri každodennom používaní tohto séra sa pozoruje zvýšenie hustoty a hrúbky mihalníc, zvyšuje sa anagénna fáza a tvar sa zachováva. Komplex dokonale zvlhčuje a dodáva bunkám folikulov špeciálne vitamíny, antioxidanty a užitočné mikroelementy. To umožňuje efekt maximálneho predĺženia mihalníc doma

V porovnaní s tradičnými postupmi v salóne krásy neutralizuje Revamin Lash sérum na rast mihalníc príčinu vznikajúcich problémov a čo najskôr zaručuje pozitívny výsledok. Produkt urýchľuje rastovú fázu a má pozitívny vplyv na štruktúru vlasového folikulu. Vaše riasy budú vyzerať čo najobjemnejšie, najhustšie a najbohatšie. A najdôležitejšie je, že efekt užívania bude pretrvávať ešte dlho (aj po ukončení kurzu).

Jednou z hlavných výhod prírodného kondicionéra na mihalnice je jeho bezpečné zloženie zložiek, absencia kontraindikácií a vedľajších účinkov. Okrem toho je to najlepší spôsob, ako sa zbaviť problémov so stratou rias, čo šetrí peniaze kozmetikom a lekárom. Budete milo prekvapení výsledkami, ktoré sa očakávajú v blízkej budúcnosti.

Vytvorením riešenia Revamin Lash kúpiť na Slovensku môžete očakávať nasledujúce výsledky:

 • Posilnenie a aktívny rast mihalníc.
 • Odstránenie toxínov a voľných radikálov.
 • Zvýšenie hustoty a dĺžky o 19% po 1 mesiaci.
 • Obnova stratenej štruktúry mihalníc.
 • Zachováva viac vlhkosti vo vnútri vlasov a buniek pokožky.
 • Prebudenie neaktívnych folikulov.
 • Znižuje podráždenie.
 • Znižovanie krehkosti vlasov.
 • Spomalenie zmien a starnutia súvisiacich s vekom.
 • Regenerácia poškodených tkanív.

Pozor! Revamin Lash lekáreň sa nepredáva. Originálne sérum je možné kúpiť iba na internete a balík dostať prostredníctvom kuriérskej služby.

Čo si myslia profesionálni odborníci o Revamin Lash Slovensko:

Nie som zástancom predlžovania mihalníc. Aj keď sú tieto služby v súčasnosti veľmi populárne na celom svete, vidím v nich iba negatívne účinky na zdravie. Používanie umelých chĺpkov alebo predlžovanie s predlžovaním mihalnice ešte viac oslabuje a vedie k ich strate. V určitej fáze budete jednoducho závislí od mesačnej návštevy kozmetičky a vzniknú vám hmatateľné finančné náklady. Namiesto toho svojim klientom odporúčam Revamin Lash kondicionér na mihalnice. Tento produkt je celkom efektívny a bezpečný. Pôsobí ale prirodzene urýchľovaním fázy rastu mihalníc vďaka správnemu účinku na ne. V tomto prípade je oveľa jednoduchšie dosiahnuť pozitívny výsledok ako pri bežných rozšíreniach. A čo je najdôležitejšie, Revamin Lash cena je desaťkrát lacnejších ako náklady na služby vizážistov.

Spôsob aplikácie: Sérum je určené na dennú aplikáciu na problémové miesto. Prvé výsledky sú viditeľné už po 3 – 4 týždňoch používania, ale na úplné obnovenie zdravia rias bude potrebné absolvovať kúru trvajúcu najmenej 90 dní. Tento produkt je k dispozícii iba od 18 rokov. Odporúča sa predchádzajúca konzultácia s lekárom alebo iným licencovaným odborníkom.

Podľa informácií z webovej stránky predávajúceho sa Revamin Lash dodávka uskutoční do 48 hodín od okamihu registrácie aplikácie. V niektorých prípadoch je možné dodacie lehoty predĺžiť až na 5 – 7 pracovných dní. Viac informácií nájdete na stránke venovanej vyplneniu online prihlášky.

Poponáhľajte sa Revamin Lash objednať, kým je táto položka na sklade!