Kategórie
Zdravie

True Wireless – bezdrôtové slúchadlá pre smartfóny

True Wireless
Vhodné pre všetky typy inteligentných telefónov.

✔ šikovný dotyk
✔ Prenosná Power banka
✔ Vodotesné a prachotesné
✔ Rýchle nabíjanie na dvoch kontaktoch
✔ Inteligentné automatické ovládanie

Moderné bezdrôtové slúchadlá sa stávajú štandardom a postupne nahrádzajú zastarané káblové modely z trhu. Momentálne je v predaji obrovský výber širokej škály Bluetooth slúchadiel, ktoré sa líšia cenou, kvalitou zvuku, batériou, ovládaním a ďalšími parametrami. Samozrejme, ak nie ste profesionál v hi-tech priemysle, je veľmi ťažké vyriešiť modelový rad a vybrať si vhodnú možnosť sami. Dnes chceme čitateľom dať niekoľko jednoduchých odporúčaní, ktoré vám pomôžu urobiť správnu voľbu a neplytvať peniazmi. A začnime možno jedným z momentálne najobľúbenejších modelov – True Wireless + POWER BANK. Prezradíme vám, prečo by ste týmto slúchadlám mali venovať pozornosť a prečo sú lepšie ako konkurencia.

True Wireless – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Kde začať pri výbere bezdrôtových slúchadiel?

Prvá vec, ktorú treba vyhodnotiť, je rozpočet, ktorý ste ochotní minúť na tento produkt. Hlavnou mylnou predstavou mnohých používateľov je možnosť výberu najdrahšieho modelu slúchadiel od známej značky. Vysoké náklady v tomto prípade nie sú vždy pomerom kvality. Musíte pochopiť, že populárna značka míňa veľa peňazí na reklamu a propagáciu svojho produktu, takže tieto náklady budú zahrnuté do konečných nákladov každého produktu. Navyše v snahe o ešte väčší zisk takíto výrobcovia často vybavujú slúchadlá zbytočnými funkciami a možnosťami, ktoré ocení nie viac ako 11 % poslucháčov.

Odporúčanie: nepokúšajte sa vybrať najdrahší model. Predtým je lepšie vyskúšať modely stredného cenového segmentu. V 9 z 10 prípadov plne uspokoja vaše potreby, no zároveň budú desaťkrát lacnejšie ako špičkové verzie bezdrôtových slúchadiel. Napríklad True Wireless cena sú v porovnaní so známejšími značkami priaznivejšie. Model zároveň zaujme štýlovým dizajnom, jednoduchým ovládaním a výkonnou batériou.

Kvalita zvuku

Ak sa chystáte vybrať bezdrôtové slúchadlá, určite venujte pozornosť tomuto indikátoru. Kvalita zvuku by mala byť na správnej úrovni a pokiaľ možno s funkciou redukcie šumu. To vám umožní vychutnať si počúvanie hudby. True Wireless bezdrôtové slúchadlá pre smartfóny dokonale vyhovuje týmto kritériám. Tento model prenáša vysokokvalitný zvuk HI-FI, ktorý nie je horší ako u drahších analógov.

Mikrofón a ovládacie prvky

Vhodnou funkciou bezdrôtových slúchadiel je možnosť prijímať hovory bez toho, aby ste museli vyberať smartfón z vrecka a pripájať sa k nemu pomocou kábla. V niektorých prípadoch môžete byť v jednej miestnosti a telefón v inej a nebude to prekážať pri chatovaní s priateľom alebo počúvaní hudby. Na to je veľmi dôležité mať funkciu správy hovorov alebo stôp pomocou dotykového ovládania. Výberom T-Wireless Headphones slúchadlá bezdrôtové bluetooth získate práve takéto riešenie. Inteligentný riadiaci systém vám umožňuje intuitívne spravovať zvukové záznamy v zozname skladieb, zastaviť prehrávanie alebo prepnúť na inú skladbu jediným alebo dvojitým klepnutím. Dôležitá je aj kvalita mikrofónu, aby vás volajúci vždy počul jasne a bez rušenia. Pri tejto verzii slúchadiel výrobca zohľadnil túto skutočnosť, čo zaručuje výborný výsledok.

Batéria

Ak chcete používať slúchadlá Bluetooth, určite je dôležité vybrať si model s najvýkonnejšou batériou. Na základe praxe chceme poznamenať, že musíte vziať model s kapacitou najmenej 1600 mAh, potom sa môžete nejaký čas zaobísť bez nabíjania. Opäť platí, že v tomto prípade môžete byť na tom lepšie s True Wireless objednať. Tu ponúkame až 2000 mAh, čo umožňuje počúvať hudbu veľmi dlho! Mimochodom, pri kúpe tohto produktu cez oficiálnu stránku môžete získať aj POWER BANKU ako darček, aby ste znásobili nabitie vášho smartfónu alebo slúchadiel.

Odolnosť voči vlhkosti

Ak budete bezdrôtové slúchadlá používať pri cvičení v telocvični alebo vonku, je najlepšie zvoliť model, ktorý je vodotesný a odolný voči nečistotám. Ochránite tak citlivé komponenty zariadenia pred potom, dažďom, prachom a nečistotami. Po prečítaní True Wireless popis na oficiálnej stránke budete presvedčení, že tento model plne vyhovuje vysokým štandardom ochrany proti vlhkosti.

Kde môžem získať True Wireless kúpiť na Slovensku?

Vzhľadom na prudký nárast dopytu po tomto modeli bude veľmi ťažké ho nájsť v bežnom obchode s elektronikou. Aby ste ušetrili svoj čas a peniaze, využite ponuku priameho dodávateľa tohto produktu a navštívte oficiálnych True Wireless internetový obchod. Tu nájdete úplný popis produktu, podrobné pokyny na použitie, ako aj objednávku online v priebehu niekoľkých minút. Do 1-2 pracovných dní bude vaša objednávka doručená kuriérom vo vhodnom čase. True Wireless dodávka prebieha bez zálohy, takže sa môžete najskôr presvedčiť o kvalite tovaru a až potom zaň zaplatiť.

Viac informácií o výpredaji True Wireless Slovensko nájdete tu: