Kategórie
Zdravie

Variconis – krém na kŕčové žily

KŔČOVÉ ŽILY ZABÍJAJÚ KRÁSU A ZDRAVIE VAŠICH NÔH?

✔ Eliminuje príčinu kŕčových žíl
✔ Zbaví Vás kapilárnej mriežky
✔ Zmierňuje BOLESŤ a opuch

Milióny žien na celom svete sú kvôli kŕčovým žilám nútené skrývať nohy pred zvedavými očami. Okrem estetického nepohodlia má tento problém vážnejšie zdravotné následky, preto ho nemožno nechať bez liečby. Ak dúfate, že kŕčové žily jedného dňa samy zmiznú – je to CHYBA! Pri prvých príznakoch tejto nebezpečnej choroby musíte pomaly vyhľadať pomoc špecialistu a absolvovať priebeh liečby!

K čomu môžu nekontrolované kŕčové žily viesť:

 • Kŕče, znecitlivenie končatín.
 • Vzhľad cievnej siete na koži.
 • Blokovanie žíl a výskyt krvných zrazenín.
 • Trombóza, trofické vredy.
 • Potreba operácie a invalidita.

Ako sa môžete vyhnúť týmto nebezpečným účinkom na zdravie? V súčasnosti je jedným z obľúbených produktov na podporu zdravia Variconis krém na kŕčové žily. Je to 100% prírodná kozmetika obsahujúca iba bezpečné zložky rastlinného pôvodu. Klinické štúdie vykonané poprednými európskymi odborníkmi potvrdili prospešné vlastnosti deklarované výrobcom pri použití tohto gélu. Už 7-14 dní po prvom masážnom postupe sa kapilárna krehkosť znateľne zníži, obnoví sa normálne fungovanie žilových chlopní, odtok krvi a zníženie prejavov kŕčových žíl. Po 30 dňoch môže byť choroba úplne zastavená a eliminovaná v 9 z 10 prípadov.

Variconis – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Variconis popis môže začať predložením zoznamu prichádzajúcich zložiek. Gél je úplne prírodný, neobsahuje hormóny ani chemikálie. Tento vzorec je založený na jedinečných vlastnostiach bylinných prísad. Vďaka svojej jemnej textúre gél rýchlo preniká do pórov pokožky, zmierňuje bolesť a opuchy, zlepšuje stav obehového systému a udržuje rovnováhu vitamínov. Výrobok obnovuje normálne fungovanie obehového systému, posilňuje kapiláry a cievy. Vďaka tomu sa obnoví prirodzený proces odtoku krvi, zmiznú bolesti, kŕče a kŕče. V niektorých prípadoch stačí 1 priebeh aplikácie, aby ste navždy zabudli na kŕčové žily a súvisiace ohrozenie zdravia. V ťažkých prípadoch je niekedy potrebné podstúpiť druhý priebeh liečby.

Variconis prírodný liek na kŕčové žily sa široko používa v krajinách EÚ a na celom svete. Výrobok získal veľký počet dobrých recenzií od chirurgov, terapeutov a kupujúcich. Podľa odborníkov je to jeden z najlepších spôsobov, ako vyliečiť kŕčové žily bez operácie doma.

Výhody a užitočné vlastnosti Variconis na liečenie kŕčových žíl:

 • Patentovaný vzorec s certifikátmi kvality.
 • Zaručený výsledok do 2-4 týždňov po prvej aplikácii.
 • Najlepší produkt na trhu v roku 2021.
 • Variconis cena pod priemerom trhu o 40-50%.
 • K dispozícii bez lekárskeho predpisu.
 • Možno použiť v prevencii kŕčových žíl u žien a mužov s genetickou predispozíciou, nadváhou alebo inými rizikovými faktormi.
 • Účinnosť aplikácie deklarovaná výrobcom je viac ako 90%.

Čo hovoria lekári o produkte Variconis Slovensko:

Kŕčové žily patria do zoznamu najčastejších chorôb 21. storočia. V prvom rade to platí pre ženy, ktoré sa v 70% prípadov po 28 rokoch stohujú s kŕčovými žilami. Hlavnými príčinami sú tehotenstvo, slabá dedičnosť, obezita, sedavý spôsob života, namáhavé cvičenie alebo nosenie vysokých podpätkov. Za roky svojej lekárskej praxe som videl obrovské množstvo rôznych liekov na liečbu kŕčových žíl. Teraz svojim pacientom odporúčam Variconis objednať, pretože tento krém sa líši od iných metód. Pacienti po 2-3 procedúrach pocítia zlepšenie. Masáž nespôsobuje nepríjemné pocity ani bolestivé pocity. A čo je najdôležitejšie, tonus žíl stúpa a krvný obeh sa zlepšuje. Jedinou nevýhodou tohto krému je, že je ťažké ho nájsť. Nevidel som Variconis lekáreň. S najväčšou pravdepodobnosťou si ho môžete objednať iba prostredníctvom oficiálnych webových stránok.

Spôsob aplikácie:

Malé množstvo gélu naneste na problémové miesto (na obe nohy). Ľahkými pohybmi prstov rozotrite gél v tenkej vrstve po celom povrchu, masírujte, kým sa úplne nevstrebe. Opakujte postup 1-2 krát denne. Kurz odporúčaný výrobcom je 30 dní. V individuálnych situáciách je možné predĺženie alebo skrátenie kurzu po predchádzajúcej konzultácii s lekárom.

Každý, koho zaujíma Variconis kúpiť na Slovensku, to môže urobiť prostredníctvom oficiálneho internetového obchodu kliknutím na odkaz uvedený v popise. Vyplňte prihlasovací formulár a počkajte na spätný hovor konzultanta predajcu. Podľa informácií z webovej stránky predajcu je Variconis dodávka spracovaných do 5 pracovných dní. Platba za tovar po prijatí.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Recenziu krému predkladajú novinári pomocou informácií z otvorených zdrojov na internete. Redaktori našich stránok nezodpovedajú za kvalitu ani účinnosť tohto produktu. Odporúčame, aby ste sa pred kúpou poradili so svojim lekárom.