Kategórie
Zdravie

Wood Clean – prostriedok pre obnovu dreva

Wood Clean
PROSTRIEDOK PRE OBNOVU DREVA

✔ Obnovuje vyblednutý a matný povrch;
✔ Odstraňuje nečistoty, mastnotu a vodu
✔ Odstraňuje škrabance a fľaky;
✔ Malá spotreba a príjemná vôňa;

Wood Clean popis: Inovatívny domáci prostriedok na obnovu drevených povrchov, odstraňovanie škrabancov a triesok a prinavrátenie strateného lesku do domácnosti. Ekologické zloženie a príjemná vôňa vám umožňujú aktualizovať aj starý nábytok a dať mu pôvodný vzhľad za pár minút. Technológia rýchlej absorpcie umožňuje aktívnym látkam preniknúť do hlbokých vrstiev dreva, vyplniť mikrotrhlinky a medzery a posilniť štruktúru.

Wood Clean – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Wood Clean prostriedok pre obnovu dreva je jeden z najlepších produktov na trhu vo svojej kategórii. Použitie pastovitej hmoty na báze účinných látok a vosku umožňuje jednoducho odstrániť chyby dreva, obnoviť ideálny vzhľad skriňového nábytku, eliminovať škvrny a iné druhy nečistôt. Výrobca garantuje nemeckú kvalitu a vysokú efektivitu použitia v domácich alebo priemyselných podmienkach. V porovnaní s najbližšími konkurentmi WoodClean na renováciu drevených podláh nielen maskuje viditeľné nerovnosti alebo škrabance, ale ich úplne eliminuje. Už niekoľko minút po nanesení na povrch dodáva drevu pôvodný vzhľad a lesk, zlepšuje kontúru vzoru, odstraňuje drobné poškodenia a škrabance.

Podľa odborníkov je Wood Clean na odstraňovanie škrabancov a škvŕn z drevených povrchov jedným z najjednoduchších a najúspornejších spôsobov riešenia tohto problému. Aj bez odborných zručností a skúseností s reštaurovaním môžete svojpomocne a bez dodatočných finančných nákladov vylepšiť vzhľad vášho domáceho nábytku. Pasta vytvára neviditeľný vodoodpudivý povlak, ktorý chráni povrch pred prachom, špinou alebo absorpciou vlhkosti.

Čo hovoria odborníci:

Mám viac ako 18 ročné skúsenosti ako stolár. Naša firma sa zaoberá opravami a reštaurovaním vzácneho dreveného nábytku. Niektoré modely stoličiek a stolov sú skutočnými umeleckými predmetmi, takže pri ich reštaurovaní musíte byť veľmi opatrní a presní. Použitie agresívnych chemických prostriedkov môže drevo trvalo poškodiť, preto volím len bezpečné spôsoby obnovy. Každému odporúčam Wood Clean objednať, keďže túto voskovú pastu používam už niekoľko rokov a s výsledkami som veľmi spokojný. Už po prvej aplikácii sa objaví hlboký odtieň a lesk. Dokonca aj nábytok, ktorý má viac ako 50 rokov, vyzerá po použití tohto produktu ako nový!

Výhody:

  • Efektívny a všestranný nástroj na čistenie a obnovu dreva č. 1 v Európe.
  • Vysokokvalitné čistenie povrchu bez šmúh a škvŕn.
  • Vhodné pre všetky povrchy.
  • Neobsahuje toxické alebo jedovaté látky.
  • Má príjemnú neutrálnu vôňu.
  • Nezanecháva žiadne stopy na oblečení.
  • Vhodné na nábytok, parkety, drevené dosky a starožitnosti.
  • Wood Clean cena sú desaťkrát lacnejšie ako náklady na profesionálne služby reštaurovania nábytku.

Spôsob aplikácie:

Podľa odporúčaní výrobcu zohrejte účinnú látku na mäkkú pastu. Naneste na poškodený povrch vreckovkou a rovnomerne rozotrite v tenkej vrstve. Nechajte pôsobiť 5-6 hodín, aby sa látka vsiakla do dreva. Potom povrch utrite čistou handričkou, aby ste odstránili všetky zvyšky.

Zákaznícke recenzie:

Skvelý nástroj! Kúpil som ho kvôli obnove parkiet. Po 1 aplikácii sa parkety lesknú ako nové! Teraz hľadáte Wood Clean obchod na objednanie ďalšej takejto súpravy na ošetrenie kuchynského nábytku.

Po 5 rokoch prevádzky bola naša rodinná kuchyňa pokrytá malými prasklinami a škrabancami od noža, objavili sa triesky a rezné rany. Začal som hľadať riešenie tohto problému a náhodou som narazil na reklamu za Wood Clean Slovensko na internete. Objednal som si túto pastu cez oficiálnu stránku a balík som dostal po 3 dňoch. Drevený povrch stola som obnovil svojpomocne, aj keď v tejto veci nemám skúsenosti. S výsledkom som veľmi spokojný! Stôl vyzerá oveľa lepšie.

Od našej spoločnosti sme si objednali niekoľko balení tohto produktu na reštaurovanie kancelárskeho nábytku naraz. Náklady na profesionálnu obnovu sú oveľa drahšie. Po spracovaní skriniek, stolov a stoličiek týmto nástrojom sme videli skutočné vylepšenia vzhľadu. Teraz má kancelária príjemnú drevitú vôňu.

Ak ste sa rozhodli Wood Clean kúpiť na Slovensku, využite ponuku oficiálnej webovej stránky na vyplnenie online žiadosti. Viac informácií o spôsobe aplikácie, zložení, cene a odpovediach na ďalšie otázky získate od predajného poradcu.

Wood Clean dodávka sa vykonáva ihneď po registrácii online aplikácie. Predajca sľubuje doručenie balíka do 5 pracovných dní. Za tovar môžete zaplatiť po obdržaní.