Kategórie
Zdravie

XTactical Drone PRO Ultra-HD – mini dron s kamerou

Pozri sa širšie!

✔ Vzlet a pristátie jedným kliknutím vďaka diaľkovému ovládaniu a smartphonu.
✔ Ideálny dron pre začiatočníkov, pretože je veľmi ľahké lietať.
✔ Veľmi jasné rozhranie.
✔ Batéria vydrží až 30 minút.
✔ Dosah letu až 1 kilometer.

Mnoho z nás si chce kúpiť dron, aby si užilo lety a urobilo nádherné fotografie a videá na cestách alebo na dovolenke. Prvá vec, ktorá však vystraší každého potenciálneho kupujúceho, sú náklady na toto zariadenie. Populárne modely v obchode s elektronikou stoja od 1 000 do 1 500 eur. Výdavky na zábavu (najmä ak ste začiatočník) nie sú dobrý nápad. V takom prípade je XTactical Drone Ultra-HD 1920×1080 30FPS mini dron s kamerou oveľa efektívnejšie riešenie. Jedná sa o jeden z najmenších a najľahších modelov, ktoré vám umožnia natáčať vysokokvalitné UHD videá, ale zároveň stojí desiatkykrát lacnejšie ako konkurencia.

V tejto recenzii sa vám pokúsime povedať o hlavných vlastnostiach a technických vlastnostiach tohto dronu, aby ste sa mohli rozhodnúť: je vhodný pre vaše úlohy alebo nie?

XTactical Drone – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Tactical Drone PRO mini kvadrokoptéra sa považuje za jeden z najlepších modelov pre aktívnych ľudí, ktorí práve robia prvé kroky v lietaní. Model má celkom kompaktné rozmery: 500x300x200 mm a hmotnosť iba 0,3 kg. Tento ideálny pomer hmotnosti a veľkosti v kombinácii s výkonnou batériou vám umožní vychutnať si nepretržitý let a natáčanie videa až 34 minút! Pre porovnanie, aj pri veľmi drahých analógoch doba letu zvyčajne nepresahuje 30 – 40 minút.

Malá hmotnosť zariadenia mu dáva ďalšiu dôležitú výhodu. V prípade pádu sa dron prakticky nepoškodí, ani keď sa zrazí s tvrdým povrchom. To vám umožní používať ho v najextrémnejších podmienkach a zachytiť dôležité okamihy vášho života.

Mnoho kupujúcich si všimne krásny a štýlový dizajn. Zariadenie je navrhnuté nemeckými inžiniermi a má zodpovedajúcu kvalitu a materiály. Ak plánujete použiť prenosný dron na natáčanie videa, budete milo prekvapení kvalitou výsledného obrázka. Rozlíšenie 1 920 s obnovovacou frekvenciou 30 sním./S umožňuje vytvárať jasné fotografie a videá, ktoré je potom možné nahrať na váš kanál YouTube alebo ich jednoducho zdieľať s priateľmi.

Prečo odporúčame XTactical objednať? Ak je to váš prvý dron, pozorne si prečítajte pokyny. Vyskúšali sme to pod kontrolou, čo sa ukázalo ako celkom jednoduchá úloha. Aj 5-ročné dieťa by ho pravdepodobne mohlo bez pomoci zdvihnúť a posadiť. Vďaka funkcii automatického návratu v prípade zhoršenia signálu nikdy neprídete o svoj dron a peniaze ani v najťažších poveternostných podmienkach.

Popis:

 • Typ: Prenosný mini dron.
 • Maximálna rýchlosť: 36 km/h.
 • Fotoaparát: UHD 1920×1080, 30 FPS.
 • Polomer letu: 3 km.
 • Letový čas: 34 minút.
 • Hmotnosť: 0,3 kg.
 • Rozmery: 50x30x20 cm.

Podľa našich informácií sa obchod s elektronikou nepredáva. Originálne lietadlo si môžete objednať iba na internete prostredníctvom podnikového online obchodu.

Len si predstavte, ako šťastní budú vaši priatelia alebo deti z takého daru. S jeho pomocou možno každú dovolenku zaznamenať ako plnohodnotný videoklip. Teraz, keď sa chystáte na výlet, budete mať vždy možnosť vidieť seba a svoje okolie z vtáčej perspektívy. Zdieľajte svoje nezabudnuteľné chvíle na sociálnych sieťach, vytvorte si vlastný videoblog a získajte milióny lajkov! XTactical Drone Slovensko bolo vytvorených s cieľom priniesť radosť a pozitívne emócie!

Odborný názor:

Jedná sa o jeden z najdostupnejších dronov dostupných pre bežného spotrebiteľa. Za Drone cena oveľa lacnejšie ako náklady na analógy s rovnakými technickými vlastnosťami. Ľahké telo ho robí úplne nezraniteľným aj pri páde z veľkých výšok. Vynikajúci fotoaparát s dobrým zaostrením a viacerými dostupnými letovými režimami. Pred upgradom na drahšie profesionálne modely by som ho odporučil použiť.

Prvé použitie a nastavenie:

 • Pozorne si prečítajte informácie v pokynoch a postupujte podľa týchto pravidiel.
 • Pomocou QR kódu nainštalujte do telefónu špeciálnu mobilnú aplikáciu.
 • Pripojte sa k zariadeniu.
 • Vložte batériu.
 • Otvorte krabicu a nájdite tam pokyny.
 • Pomocou vyhradeného ovládacieho panela spustite lietadlo a začnite vzlietnuť.

Dobré správy! Dnes môžete získať Drone kúpiť na Slovensku s ďalšou 50% zľavou! Akciová ponuka je platná iba obmedzený čas a je možné ju zakúpiť iba prostredníctvom oficiálnych webových stránok.

Ak sa vám podarí objednať práve teraz, potom za pár dní budete môcť zásielku dostať. Drone dodávka sa realizuje na celoštátnej úrovni. Telefonicky položte svoje otázky manažérovi konzultantov. Po obdržaní produktu môžete zaplatiť a skontrolovať, či je zariadenie neporušené.