Kategórie
Zdravie

Zenidol – krém proti plesniam na nohach

JE ČAS ZBAVIŤ SA PLESNÍ NAVŽDY!

✔ Odstraňuje svrbenie, olupovanie a podráždenie pokožky chodidiel
✔ Dáva nechtom zdravý vzhľad
✔ Odstraňuje pachy
✔ Hojí rany a praskliny

Zenidol krém proti plesniam na nohach je výkonný a všestranný produkt na starostlivosť o nohy. Bezpečné zloženie rýchlo vyrieši nepríjemné príznaky plesňovej infekcie a pomôže posilniť lokálnu imunitu, aby sa zabránilo relapsu. Už od prvých dní používania zmizne svrbenie a podráždenie pokožky. Komplex má liečivý účinok, urýchľuje regeneráciu zdravých buniek a zabraňuje ďalšiemu šíreniu mykózy nechtov alebo nôh. Kvôli prudkému nárastu dopytu po tomto produkte sa o ňom objavilo veľa rôznych informácií. Rozhodli sme sa čestne skontrolovať Zenidol na ošetrenie plesní, aby už nezostávali žiadne otázky.

Zenidol – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

„Nepotrebujem protiplesňový krém, pretože moje nohy sú absolútne zdravé!“ Toto je jeden z typických mylných predstáv, ktoré majú mnohí ľudia. Podľa štatistík iba 17% infikovaných plesňových infekcií pociťuje príznaky už od prvých dní. V iných prípadoch to môže trvať 1 – 2 týždne alebo dokonca mesiac od okamihu infekcie po prejav nepríjemných príznakov ochorenia. Ohrození sú absolútne všetci ľudia bez ohľadu na vek, pohlavie alebo sociálne postavenie. V prvom rade je riziko infekcie vysoké u ľudí navštevujúcich bazén, telocvičňu alebo verejné priestranstvá, kde si musíte vyzuť topánky. Vysoká pravdepodobnosť infekcie sa navyše vyskytuje u ľudí, ktorí zanedbávajú pravidlá osobnej hygieny, nosia topánky dlhšie ako 3 hodiny alebo majú oslabený imunitný systém.

Ako zistíte, či ste už infikovaní? Urobme si pomerne jednoduchý test. Vyskytli sa u vás nasledujúce príznaky:

 • Sčervenanie a svrbenie kože na chodidlách a pätách.
 • Nepríjemný zápach a nadmerné potenie nôh.
 • Kožná vyrážka, začervenanie, olupovanie.
 • Zmena tvaru alebo stmavnutie nechtu.
 • Trhliny na koži.
 • Nepohodlie a pálenie medzi prstami.
 • Píling nechtu.

Ak ste aspoň na jednu z týchto otázok odpovedali kladne, existuje 90% pravdepodobnosť záveru, že ste infikovaní plesňovou infekciou. Samotná choroba sa ľahko a rýchlo lieči, ak si problém všimnete včas a urobíte správne kroky. Ak ignorujete ďalší vývoj plesne nôh, potom veľmi skoro začne choroba postupovať a bude oveľa ťažšie ju úplne vyliečiť. Aby odborníci dosiahli dobrý výsledok, odporúčajú Zenidol liek na plesne. Podľa výrobcu tento výrobok pomáha eliminovať príčinu príznakov, ktoré sa objavia prvýkrát, a nikdy sa nevrátia k problému. Receptúra pomáha pri eradikácii chorôb doma a šetrí vám peniaze za drahé kozmetické procedúry alebo tabletky z lekárne. Táto prírodná masť sa dokonale vstrebáva bez toho, aby zanechávala stopy na pokožke a nechtoch. Pozitívny účinok sa pozoruje okamžite a pretrváva mnoho rokov.

Zenidol popis:

 • Absolútne prírodný produkt rastlinného pôvodu.
 • Po 30 dňoch úplne neutralizuje nepríjemné príznaky mykózy chodidla a nechtov.
 • Zmierňuje svrbenie a pálenie pokožky po 24 hodinách.
 • Urýchľuje hojenie trhlín na pokožke.
 • Zenidol Normalizuje prácu mazových žliaz a pomáha eliminovať nepríjemný zápach z nôh.
 • Urýchľuje regeneráciu nechtovej platničky.
 • Posilňuje lokálnu imunitu proti relapsom.

Aké je tajomstvo vysokého výkonu produktu? V prvom rade Zenidol Slovensko vyniká prírodným zložením zložiek. Produkt obsahuje olej z čajovníka, extrakt z borievky, terpinén a ďalšie prírodné zložky. Krém neobsahuje hormóny ani chemikálie, takže ho možno použiť na prevenciu plesňových chorôb v každom veku. Dnes môžete pre seba a všetkých svojich členov rodiny Zenidol kúpiť na Slovensku, čo ušetrí až -50%! Viac informácií o tomto je možné získať na webových stránkach predávajúceho kliknutím na odkaz.

Spôsob aplikácie Zenidol:

Umyte si nohy teplou vodou a mydlom. Masť nanášajte na povrch oboch nôh (aj keď príznaky pociťujete iba na jednej nohe). Uistite sa, že ste vyčistili povrch každého nechtu a priestor medzi prstami na nohách. Opakujte postup 1-2 krát denne po dobu 30 dní alebo až do úplného odstránenia príznakov ochorenia. Pred použitím krému sa odporúča konzultovať s dermatológom. Upozorňujeme, že Zenidol lekáreň sa nepredáva a produkt si môžete objednať iba prostredníctvom oficiálnych webových stránok dodávateľa.

Zenidol Odborný názor:

Pacientom vždy hovorím, že včasná liečba plesňových infekcií je účinnejšia, rýchlejšia a lacnejšia. Tento stav neignorujte, aby ste predišli vážnym následkom na zdraví. V poslednej dobe odporúčam čoraz častejšie Zenidol objednať, pretože táto masť sa líši od mnohých konkurentov. Za hlavnú výhodu produktu považujem 100% prírodné bylinné zloženie zložiek, vďaka čomu je krém bezpečný pre každého pacienta. Zo skúseností s používaním môžem potvrdiť, že 96% príznakov mykózy chodidla zmizne do 14 dní od začiatku používania a úplné zotavenie – po 30 dňoch. Zároveň sú Zenidol cena lacnejšie ako náklady na podobné zákroky u dermatológa alebo pediatra.

Zenidol dodávka sa realizuje na celoštátnej úrovni. Ak sa chcete objednať, kliknite na tento odkaz: